Моле се форумаши који имају ТВ картицу или видео рикордер да од сада па  да снимају звездине утакмице за архиву кафеа. Наравно следи награда  :) Ко може нек ми се јави овде или на ПМ. Уколико неко снима утакмицу преко ТВ картице нека снима у великој резолуцији.

Нешто нема одјека за сада,а Кизо?
Мени би требале текме Звезда-Лацио и Звезда-ПСВ,па ако неко има нека се јави овде или на пвт па да се издиванимо.

Људи су се почели јављати на прајвет. Акција обећава.   :)

Ако неко има снимљено Србија - Чешка у Прагу нека се јави.
Потребно је снимити и данашњу утакмицу са Азерима, као и Пољску па надаље...

A oћемо ми моћи некако да приступимо тој архиви? Волео бих да имам све текме снимљене, да покажем деци за 15ак година :D

Pa pre bih imao tekmu sa sevojnom recimo na kompu,nego sa ceskom...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Zvezda - Real     basket....

ko je to snimio... svaka mu se pozlatila....
nek se javi na pp ko ima...

Такође!Не могуће да баш нико нема!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

И ја тражим ту утакмицу. Ако ама баш нико нема, знам једног бају што продаје разне утакмице. Даће ми попуст...
Ја имам снимљену Паок-Звезда, остало нисам снимао јер нисам био на гајби.

Такође ми треба прва текма Србије са Чешком, као и млади са Шведском. Од текми Србије имам:
1) Србија - Азербејџан
2) Пољска - Србија
3) Србија - Белгија
4) Србија - Јерменија
5) Србија - Норвешка

Треба ми неко да ми позајми видео плејер (или рикордер) на пар дана да пребацим 3-4 утакмице. Обе са Бајерном, Розенборг, Либерец и још неку. Наравно добиће шта треба.

Данас ми је стигло:
1) Звезда - Мец
2) Омонија - Звезда
3) Звезда - ПСВ
4) Бајер Л - Звезда
5) Жалгирис - Звезда

Дао би ти ја да сам у Београду али јбг. нисам.

Quote from: "KizaLion"Моле се форумаши који имају ТВ картицу или видео рикордер да од сада па  да снимају звездине утакмице за архиву кафеа. Наравно следи награда  :) Ко може нек ми се јави овде или на ПМ. Уколико неко снима утакмицу преко ТВ картице нека снима у великој резолуцији.

Bicarko, kad ce te nagrade. Evo prosla je i nova godina a od paketica nema ni traga ni glasa.  namigivanje

Ја имам утакмице против либереца и код куће и на страни, имам снимљену и ову против Бежаније у гостима.Имам снимљен дерби кад је луковић дао гол из пенала и имам снимљну утакмицу у Нишу (куп 0:5 )!!Снимци су веома добри пошто је снимано са сателита.

Има ли ко овај задњи дерби?

Има на нету да скине...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!


Quote from: "KizaLion"Има ли ко овај задњи дерби?
:(  
Забога Кизо, па ниси ваљда мазохиста?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Radza"Gde na netu?!

Било је по овим домаћим торент сајтовима и овим емулима али ја искрено нисам имао жељу да скинем...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Јел има неко обе текме са Бајерном у ВХС или ДВД формату, али да је чиста слика?

ево брате ја скидам са бајерном текму једну од те две сам нашао...полуфинале у сваком случају...наћи ћу и другу...поздрав