Moram da vas pohvalim, odlican sajt, naravno, bilo bi daleko bolje da ste napravili www.hools.co.yu i da obuhvatite sve navijacke grupe sem delija u Srbiji, a i sire, ali i ovako je solidno sa pricicama sa strane. Upravo iz tog razloga vam je forum ne posecen, jer cigani imaju vec jedan forum, da ste uradili drugacije, bilo bo to mesto gde bi dolazili svi navijaci, bez predrasuda.

Mnogo srece u daljem radu.

www.despoti.tk

Hvala na komplimentima!
Sta da kazem, tvoj predlog za www.hools.co.yu je mogao da se ostvari (mozda ako bude jednog dana vremena  i volje, inace cena hostinga i domena je "bagatela" ), samo  nasoj Ekipi to nije padalo na pamet. Ovako je ciganski kafe, naravno jednak je za sve navijace iz Srbije.
Na Hool sceni sam stavio neke slike navijaca iz Srbije, (Vitezovi, UF i jos neki ), tako da na toj stranici mogu ubacivati sve vesti i slike  o nasoj SR Tifo sceni.
Sto se tice foruma, tu se svi slazu, ali sta je tu je.
Nadamo se da ce vremenom biti sve bolje.
Pozdrav

Na sajtu za sada postoje 2 rubrike koje podrzavaju jednu takvu ideju..."hool linkovi" i "hool scena", pa ko voli, nek' izvoli...svi su dobrodosli da svojim fotografijama, pricama, linkovima, pomognu da se jedna takva ideja i ostvari...;pljuga

:)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mozda je bolje ovako, zato sto vec postoji zvanicni forum, a ovaj deo hool caffe nek bude za sve.

Znaci glavni forum delije caffe je podeljen u 3 rubrike :
hool caffe, kladionica, vremeplov.

Ako bude vise korisnika, posetilaca, sasvim je moguce dodati nove teme.

Ko je Za, a ko je PROTIV ?

- jos usera? - to moze!:)
- jos tema? - to zaboravi, i ovo je mnogo...:D
- hool caffe? - super, moze, ze_mo...kladionica? - da, naravno...vremeplov? - i to moze ali ako ne bude sljakao, treba ga prebaciti na naslovu, pa ga onda azurirati, po datumima i dogadjajima, ali neka ga za sada ovako...( samo bi ga ja prekrstila u "morem plovi jedna barka..." a u podnaslovu bi napisala : pecaroske price i price iz davnina...) ;pljuga


:D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ma jok, nema uopste potreba za jos tema...samo se odnosilo na to da nabavite vise materijala i od ostalih grupa, slike, tuce itd...da postanete pravi hool site.

Pozdrav!

www.despoti.tk

Hool Crew , hvala na podrsci i predlozima...;)
Uskoro ce se na siteu naci stranice starog tifa, nadam se da ce ti se dopasti!!!
Sta bi ti voleo da osim postojecih rubrika postavimo na naslovnu caffe-a, mozda imas neki konkretan i lep predlog?!? :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mislim da je odlicna ideja, to za hool.co.yu i u potpunosti podrzavam Hool Crew-a!  ;pivo
lood & Honour - SSerbia


 www.united-force.org

Net Hool Crew - imash i moju potpunu podrshku!
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke
b]Knowledge of the streets, a valuable tool
Type of education you can't get in school![/b]

takodje i moju  :megafon  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  
                                        :ruke  :ruke  :ruke  :ruke   :nene :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
                                         :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
ooligan 4 life