Jedan Grk mi rece da 27.04. imaju vaznu kup utakmicu sa AEKom. Tako da nisu sigurni dali dolaze.

Upravo sam prico sa vodjom Misfitsa!
On dolazi sigurno sa jos nekoliko ljudi!
Cifra jos nije sigurna koliko ih dolaze, ali dolaze sigurno!
Zasto uvek bezite???

pa bio bi red da dodju !
delije su isle kod njih ,
bio bi red da uzvrate gostovanje

...mislim da o "tome" ne bi trebali da pricamo,a pogotovu NE preko interneta, zasto uvek pravimo reklame??!
Ako dodju,dobro dosli, a drugi i Ne treba o tome da zaju namigivanje
S

Quote from: "warsaw"...mislim da o "tome" ne bi trebali da pricamo,a pogotovu NE preko interneta, zasto uvek pravimo reklame??!
Ako dodju,dobro dosli, a drugi i Ne treba o tome da zaju namigivanje
upravo tako, ko treba da zna ima gde moze da se informise, ko ne treba da zna ne treba. A one koji vole da se pokazu kako su u toku sa desavanjima, molim da to zadrze za sebe. ;)

NHF
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Quote from: "James J. Bulger"
Quote from: "warsaw"...mislim da o "tome" ne bi trebali da pricamo,a pogotovu NE preko interneta, zasto uvek pravimo reklame??!
Ako dodju,dobro dosli, a drugi i Ne treba o tome da zaju namigivanje
upravo tako, ko treba da zna ima gde moze da se informise, ko ne treba da zna ne treba. A one koji vole da se pokazu kako su u toku sa desavanjima, molim da to zadrze za sebe. ;)

NHF

Ko zna zna, ko nezna nece nikad naucit!
Zasto uvek bezite???

ja sam citao na www.gate7.gr na jednom topicu da dolze !!!!!!!!!! :ruke

Quote from: "paki035"ja sam citao na www.gate7.gr na jednom topicu da dolze !!!!!!!!!! :ruke


:sampion

Evo sta pise u danas njem kuriru.                                                                                                     http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/PDF/24.pdf

Quote from: "Co2"Evo sta pise u danas njem kuriru.                                http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/PDF/24.pdf
To sto pise u KURIRU i jos nekim novinama nije tacno...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!