Кад развалимо гробље данас,дана Господњег 29.Септембра сутра се частим овако:

Ваљадолид-Мурсија 1  1.90
Мурсија има од среде , 2 црвена картона а пошто су ови добри познаници из 2 лиге,евент,покривати са X-ом на другом тикету..да дође 2,лично не верујем,то би било превише против једног Ваљадолида који је већ пружио сјајне партије против Реала и Валенсије.

Атлетико Мадрид-Осасуна 1  1.70
Атлетико ,веома добро појачан ове сезоне мислим да се полако буди,добили прошлу Билбао у гостима..верујем у тај тим


brate, probaj prelaz CSKA - FENERBAHCE iz 2-1 ili 1-2,  jedan lik mi rece da je vrlo moguce, samo nemoj se zaletati, nego onako sitnije, kvota nije ispod 25 sigurno

pozdrav

Quote from: "UK_Nikola"Ajde bacite nesto za veceras!

торонто кроација - СРПСКИ БЕЛИ ОРЛОВИ 2

само ти купи пиво и заби се пред ТВ, то ти је мој предлог за вечерас....

и момци...Ћирилица!

е срање, изби ми ЦСКА шест `иљада из џепа, била 30 квота,

завршили 2:2 педери, а ишли из двојке.

Quote from: "sez. RUMA"е срање, изби ми ЦСКА шест `иљада из џепа, била 30 квота,

завршили 2:2 педери, а ишли из двојке.

баш стварно... Одиграо сам то... Мени била квота 35 на 2-1. Таман сам се спремао да те частим пиво. :flasa

За мало!  :rofl
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "capocrimi"
Quote from: "UK_Nikola"Ajde bacite nesto za veceras!

торонто кроација - СРПСКИ БЕЛИ ОРЛОВИ 2

само ти купи пиво и заби се пред ТВ, то ти је мој предлог за вечерас....

и момци...Ћирилица!

Играм сутра поол а?  :D

Quote
баш стварно... Одиграо сам то... Мени била квота 35 на 2-1. Таман сам се спремао да те частим пиво. flasa

За мало! rofl


брате мој, биће времена за пиво...  ;pivo
ја ухватио милтон из кеца у двојку (случајно :zbunjen  ), али сам ставио само 100 дин. па сам уз`о само три `иљаде , сутра пробајте камАЗ из двојке у кеца, руска друга лига, ако неко буде хтео да пусти сингл.

Швица 2 лига:
Локарно-Сервет 2 на 2.85

Криенс-Киасо 2 на 6.15 namigivanje

Овај Киасо нема ни једну победу а солидна екипа,пробати бар за 10 динџи неки X2..неће се баци :)

Dortmund - Bochum 1
Man City - Borrow 1
Palermo - Reggina 1
Mallorca - Getafe 1

ovo sam ja igrao. Vec me usrao Dortmund. Man City po meni sigurica. Palermo takodje jedino Spanci mamicu im jebem...

јебем ли га, Палермо се изгледа спрема за следећу годину, колико сумњивих резултата у последњих 1о-так дана, опасно...

мислим да је Рома добра квота и да би требало пробати...

E sad sam se kladio na Srbiju (kreten) i nikad vise...Koji su to invalidi. Ni ne krecu se uopste - bolje da se prebace na stoni fudbal :bes
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

још ја одиграо од 2-3  :bes реко ајде ваљда ће да прорадимо кад оно...брука

Недеља 14.10

Шпанија 2

Кордоба-саламанка 1

Ja сам баш очекивао срање у Јерменији. Не знам што сте се тако наложили. А из принципа не играм ни Звезду ни Србију.



Ovaj vikend sam konacno opet uzeo nesto znaci 300 svicera pada u kasu za Solun...

Шта си играо? Које парове?

супер, ниси поделио типове са нама, зато ћеш лепо кеш да поделиш...само да не буде то мало пара? :flasa

Ма лупао сам неке утакмице

али ајде



данска - еспања 2
шкотска - украина 1
шпагети - усташе 1 (млади)
норвешка - швајц 1 (млади)

20 франака то је то