Нисам кад ми едитујеш прогнозу  :finger
Шалим се, могуће да и нисам ал сам мислио да одиграм, исти ђаво  :rofl

бедно моје коло,да сам одиграо другачије дошли би све иксеви

Ја погодио 6 ако кримос опет није едитовао  :finger

А зашто ја нисам урачунат? Погодио сам три резултата, а уопште ме нема. Овде стварно велики криминални послови ...  :lol:



Ушао ВВоорф у игру!  :ruke  Ово је сигнал да се Дренке и ја тргнемо из летаргије. Мора прва три носиоца да оправдају репутацију!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Поздрав и пуно Среће Свима у новој сезони ;pivo
да развалимо,мрске нам кладионице :ruke

Quote from: "capocrimi"Леверкузен - Минхен суб.15:30 4,4  3,25  1,95
Капо брате, следећи пут кад будеш постављао Бајерн немој писати Минхен него напиши Бајерн. За ову утакмицу сам мислио да је у питању Минхен 1860, те сам лагано играо кеца.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

такође, ја истриповао неки куп или нешто, чуј минхен

ма то капо ,само тако,да их збунимо да их победимо :lol:

Quote from: "УлтраКерШме"ма то капо ,само тако,да их збунимо да их победимо :lol:

:lol:  :lol:

Quote from: "Pijanac"
Quote from: "capocrimi"Леверкузен - Минхен суб.15:30 4,4  3,25  1,95
Капо брате, следећи пут кад будеш постављао Бајерн немој писати Минхен него напиши Бајерн. За ову утакмицу сам мислио да је у питању Минхен 1860, те сам лагано играо кеца.

Па минхен 1860 је другој лиги
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Quote from: "Johnny Blaze"такође, ја истриповао неки куп или нешто, чуј минхен

Па то је Капова грешка... :nene
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Па њему смо се и жалили.
Али све се вратило.... Тотенхем и Јувентус су дошли у 92. и 94. минуту, к'о наручени за Џонија  :jebanje

то је то...нема више упадања, ових дана ћу тј. у табели за 6. коло ћу додати поене онима који су се накнадно укључивали...

и од 6. кола крећемо са минусима...

поздрав!

Јао шта вам Џони ради. Да нисам покраден био бих први  :rofl

капо постављај лигу шампиона да објасним овде присутним како се игра ова кладионица  ;pivo

нема ове недеље :( нисам стигао пре викенда, сада је касно пола их не би одиграло

иди до локалне кладије и одвали их!
namigivanje

Quote from: "capocrimi"нема ове недеље :( нисам стигао пре викенда, сада је касно пола их не би одиграло

иди до локалне кладије и одвали их!
namigivanje
Освети палог кладионичарског саборца. Мислио сам да ће проклета Барселона да разбије глупи Ренџерс, али она бункерица је невиђена - надам се да је Косан хватао белешке...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Дакле? Овај викенд ништа или ...?