нисам сигуран али мислим да се гледа укупна гол разлика, а не гол разлика у међусобном

Quote from: rukometas_bg on October 11, 2008, 09:48:26 PMВећ у среду од 18:15 играмо са швабама кући.

Јел сигурно почиње у 18:15???


Јел се зна кад се игра следеће коло 18 или 19 и у колико сати?

Quote from: Мезимче on October 13, 2008, 02:47:48 PM
Јел се зна кад се игра следеће коло 18 или 19 и у колико сати?
на које такмичење мислиш?

Ова наша лига, играмо у Нишу против ОРК Ниш.


савез још није објавио билтен тако да нико не зна

Ај кад објави ти постави овде :)

#48 October 15, 2008, 10:25:13 AM Last Edit: October 15, 2008, 10:27:51 AM by ЗЕМУНАЦ
Као што је рукометаш рекао у среду у 18:15 х на Бањици игра се 2 коло Лиге шампиона. Цена карте је 200 динара. Тако да нема више шта да се каже,сем да СВИ дођемо и подржимо рукометаше,кад већ нисмо прошло коло 8)!!!
Не треба писати више ништа,јер је све речено

Quote from: Мезимче on October 13, 2008, 05:59:37 PM
Ај кад објави ти постави овде :)

ОРК НИШ   -ЦРВЕНА ЗВЕЗДА   19.10.2008   18:30    ЧАИР

Хвала  ;)

Значи после КШ одмах у Ниш на рукомет ;)

Каква екипа је јуче дошла на Бањицу, браћа Жил, Лацковић, онај Пољак... нисам могао да верујем да игра Торгованов, тај би требало да је у пензији, сигурно има преко 40 година. Хенс је био у публици, не знам зашто није играо.

Онај мали Томић, чини ми се пре 3-4 године играо је у Звезди, па за сточаре, сад је опет у Звезди. Добро је играо.

Quote from: KizaLion on October 16, 2008, 10:48:54 PM
Каква екипа је јуче дошла на Бањицу, браћа Жил, Лацковић, онај Пољак... нисам могао да верујем да игра Торгованов, тај би требало да је у пензији, сигурно има преко 40 година. Хенс је био у публици, не знам зашто није играо.

Онај мали Томић, чини ми се пре 3-4 године играо је у Звезди, па за сточаре, сад је опет у Звезди. Добро је играо.

немој тако има само 36 година  :)
Хенс је срећом био повређен, а што се тиче Томића тај је прво био код југословена па код нас, па опет тамо и ове године је дошао из Шамота (трећи ранг такмичења)

Све у свему Хамбург је моћна екипа која је играла полуфинале ЛШ прошле сезоне, али морало је оно много борбеније, други део првог полувремена су момци одиграли одлично јер су наметнули бржи ритам игре

Quote from: KizaLion on October 16, 2008, 10:48:54 PM
Онај мали Томић, чини ми се пре 3-4 године играо је у Звезди, па за сточаре, сад је опет у Звезди. Добро је играо.

Ове године је други пут прешао из Партизана у Звезду.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Криво ми за Милана Ћоровића...Остао слободан играч и отишао онда у Партизан...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: KizaLion on October 16, 2008, 10:48:54 PM
Каква екипа је јуче дошла на Бањицу, браћа Жил, Лацковић, онај Пољак... нисам могао да верујем да игра Торгованов, тај би требало да је у пензији, сигурно има преко 40 година. Хенс је био у публици, не знам зашто није играо.


То је онај лик са плавом чироканом што су га клинци смарали за аутограме и сликање?Ја и другар се истриповали да је Кречмар ;D

ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Јуче у Шумицама побеђен Прибој 36:32

када се игра следећа утакмица у ЛШ