Evo kraci izvestaj sa tekme. Marakana solidno popunjena a Jug je bruka, skoro prazan. Mada se naboj osecao jos pre pocetka tekme kao i uvek dok je repka igrala. Na Severu di sam ja bio primetio sam par vidjenijih Cigana, naravno i neke druge koji su otisli na istok/zapad. Italija je bila atraktivan protivnik tako da niko nije imao razloga da ne dodje. Na pocetku smo izvredjali zabare i njihovu himnu, kao u Galeriji takodje je bilo dosta zabara oko 50 - verovatno neki Indijanci. Indijanci im prate repku. Naravno poslastica na to je bila nasa himna - ja sam poludeo zbog toga, sumnjam da me je neko nadglasao u zvizdanju  :D Oduvek sam klicao Boze Pravde...Od pesama nije se pevalo nista od cetnickih, ni srpskih nego samo Zivela Zivela Kraljevina Srbija kao i  Srbija, Srbija, kao i Ajmo ajde... svi u napad. Posle onih Savinih promasaja pizdili smo do jaja. Savo Majmune je postalo neizbezno. Kad je Ljuboja usao tad postaje perverzija. Mislim da ce biti do jaja napadac, samo da nadjemo kvalitetnog trenera jos + ocistimo FS SCG. Onda se tad mozemo nadati Nemackoj 2006. Najvise su ljudi pozdravili Boskovica koji je stvarno igrao dobro  :D Da smo imali malo vise srece prosli bismo dalje. Igracima ne zameram na borbenosti. Zandara je bilo dosta u full opremi ali ni to ne vredi slabo su uhranjeni kost im se vidi.

Jedno sto me je zacudilo pri kraju tekme. Neki lik iz obezbedjenja na tartan stazi vodi konverzaciju i mlatara nesto rukama nekom na tribini. Pa sam provalio kako kaze da nema para za Semafor (koji nije radio), i da neki "Celavi" drpa pare u dzep. Jel postoji neki "Celavi" u upravi stadiona ?! Ja sam se malo raspito ne zna niko.

Videcemo kako ce sve dalje funkcionisati, i kakva ce nam drzava ostati. Da li Kraljevina Srbija (sa Amerikancima na vratu) ili ovo sa Crnogorcima. Uskoro cemo znati koju repku cemo bodriti u Nemackoj. To bi moglo da bude ludilo.

Quote from: "KizaLion"Kad je Ljuboja usao tad postaje perverzija. Mislim da ce biti do jaja napadac.

Ljuboja je pre par godina zamalo zavrsio u Zvezdi, medjutim pre jedno mesec dana am procitao njegovu izjavu da bi voleo da ako je to moguce odigra bar jednu sezonu na Marakani...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ljuboja je legenda,odma sam rekao svom ortaku da ga treba dovesti,ako ne moze ova uprava da ga dovede onda cu ga ja dovesti na menadzeru :ruke ,stvarno je majstor,pogotovo kako je do jaja zonglirao petom na poluvremenu.Ne znam da li sam ja jedini bio na severu koji se nije radovao golu,jer sam odma provalio ko ga je dao,tako da nije bilo svrhe radovati se.A koga li glumi ona majmuncina stvarno mi nije jasno,koji je on kura* kapiten  :zbunjen ,i posle kao nesto salje poljubce ka severu,provocira  :boks ,pic*a jedna pakistanska.Cim nema Dekija,Darka i Nemanje normalno da nista ne mogu da urade.Al barem je bila dobra tekma za gledanje,govoreci sa fudbalskog stanovista a ne sa navijackog.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kizo kakav je to bio incidnt posle tekme na konferenciji za novinare?
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "KizaLion"Jel postoji neki "Celavi" u upravi stadiona ?!

U Upravi stadiona???? :o  :boks

Za ovaj organ prvi put cujem u zivotu???!!!!!!!!!!



Inace,Kizo,mogao si da napravis koju fotku ili video klip sa ove tekme i tako jos jednom potvrdis jebenu ekskluzivu! :ruke  ;pivo

Pa tako nesto. Imamo nekog direktora stadiona ili tako nesto. Inace imam 2-3 fotke ali su mracne, slikao sam galeriju gde su bili Zabari. A ako bih slikao nasu tribinu tu bi pale neke ciganske face :)