Ako necete da imate posla sa surovim verzijama Delboja koje tapkaju karte pored znakova na kojima pi

Znaci i tamo se tapka :D .  Gde si nasao ovo?

Quote from: "munja"Znaci i tamo se tapka :D .  Gde si nasao ovo?

???, ???? ?? ?? ?????????!

munja, kad smo vec kod Vest Hema i Inter City Firm, jesi se organizovao za tekmu? Ovog lika jos nisam video, tako da neznam dali moze da sredi kove. Jel moze UltrasLondon da ti pomogne?

Quote from: "KizaLion"munja, kad smo vec kod Vest Hema i Inter City Firm, jesi se organizovao za tekmu? Ovog lika jos nisam video, tako da neznam dali moze da sredi kove. Jel moze UltrasLondon da ti pomogne?

Pa povukao sam  veze :) , pa cemo da vidimo.
Ako odem bice izvestaj naravno ;pljuga , ako ne drugi put.

Na tribini je receno da je ta tekma samo members only, znaci da samo clanovi mogu na tekmu ali koliko sam ja upoznat, clanovi imaju pravo na vise karata pa tu postoji neka sansa. Uglavnom saznacu na vreme. A ti javi ako nesto saznas.

Sto se tice ICF sada citam ovu knjigu od Cassa Pennanta, Congratulations! You have just met the ICF. Dosao sam do polovine i opsti utisak je da su oni bili najzajebaniji u to vreme, sad ne znam koliko je to realno opisano. Recimo onaj deo gde su upali u pab Celsijevih i terali njihovu legendu cuvengo Hickmota da plese itd...

Ja sam citao knjigu od Kasa Penanta sto se valja u tribina shopu, neznam jel to ta congratulations. U principu mnogo sere, knjiga nije nista posebno. Ima dosta pisanja o stvarima koje nemaju nikakve veze sa navijacima.

Knjiga koja se valja na tribini nije "congratulations you just met ICF" vec koliko sam upoznat samo je deo iz te knjige i dosta iz njegove knjige "CASS"..
Congratulations i nije toliko losha.. Procitao sam 15-ak tih engleskih knjiga i svako je tu imao svoje neko vidjenje tih incidenata.. Realno gotivim pisce koji priznaju kada i od koga su dobili po picki..  Istina da su uvek bili u vrhu zajedno sa jos nekoliko ekipica.. Celsijeve nikada nisam nesto preterano gotivio, uvek ih je svuda otisla masa i to je bila njihova najveca prednost ali sto se atmosfere/pevuckanja na tribinama tice tice sigurno su od engleskih ekipa najvise napredovali..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!