Po meni najjaca serija ikada prikazivana kod nas je Homicide ili Odeljenje za ubistva. Jedna od najrealnijih serija koja opisuje zivot pandura.
Posle toga isto serija koja se vise ne prikazuje The Sopranos, takodje extra serija.
I naravno da ne zaboravim Friendse, o njima ne treba puno pricati sem da se od januara opet daju na tv fleki,

Sva sreca pa sam ja te nove epizode "Prijatelja" koje ce se priakazivati na TV Fleki odgledao na svom kompu pre sigurno 6 meseci :finger
A sto se ostalih tice,bas sam danas komentarisao sa ortakom kako mi se opet gledaju Simpsonovi,ima dosta novih epizoda koje nasi nisu otkupili :( ,a cisto sumnjam da ce to uciniti i u buducnosti!
Alo,alo je strava,ali vec me smara,gledao sam je kada je bila ranije 2 puta,sad 3. put mi je vec pomalo dosadno!Mucke naravno neprevazidjene!
Ima jos dosta,ali ne mou trenutno da se setim!

P.S.Sad kad se pojavi neki lik pa odvali neku spansku(meksicku)seriju :D

Mucke suuuuuuuuu zakon  :rofl
a onda dolazi Alo alo

Porodica Soprano.
Homicide takodje mi se svidelo.
Od proslih Miami Vice,kultna serija po autima,arhitekturi i muzici.
P.S.
Kizo,Kim Katral je ona profica koja je u "Porky's 1" lajala kao vucica
kada je  :jebanje  I ono je ostavilo traga! :D

1)?????? ??????!??? ???? ???? ?? ??? ???? ?????? ?? ??? ??? ???? :rofl

2)???????? ??????? - ? ?? ??? ????, ??? ?? ?? ???????... :D

3)???? ?????? ,??? ??????? ?? ?????, ???????? ??? ???? ????? ??????? ? ????? ?? ?? ?? ??????? ???? ???? ???? ?? ?? ???? ???????.???? ?? "????? ?? ???????" ? ???? ?? ? ?????????? ????? ?? ?????????? ? ?????? ?? ??????? ?? ??????????.?????????? ?????? ?? ??? ????? ? ?????? ????????, ???????? ????? ??????? ?????? ?? ????? "????????? ?????? ??????" ????? ??? ??????? ???? ???? ???????!!!

Auuu,bili su dobri "Nepristojni ljudi" :D  ono je za plakanje kakvi su mentoli... :D  :lol:

@Djole,zasto bih lupio neku spansko-meksicku(mada Rubi... :D ),kad mi imamo nasu.Najebace im se Ratko svima keve..."Jelena"! ;pljuga

Stare domace serije su zakon.
Price iz radionice, Kamiondzije, Sivi dom...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Casual"
@Djole,zasto bih lupio neku spansko-meksicku(mada Rubi... :D ),kad mi imamo nasu.Najebace im se Ratko svima keve..."Jelena"! ;pljuga

Evo casual nam se navukao na sapunice! :D Al' nije tako strasno posto je "Jelena" nasa a ne spanska! namigivanje

Quote from: "Djole"
Quote from: "Casual"
@Djole,zasto bih lupio neku spansko-meksicku(mada Rubi... :D ),kad mi imamo nasu.Najebace im se Ratko svima keve..."Jelena"! ;pljuga

Evo casual nam se navukao na sapunice! :D Al' nije tako strasno posto je "Jelena" nasa a ne spanska! namigivanje

Dobro me podseti,sad se 18h. :D

"Domaca" serija je "Kuda idu divlje svinje",a strana ubedljivo "Only fools and horses"

?? ????????????? ??????? ?? ''?????'', ? ???? ???? ???? ?? ''??????????? ????'', ???? ?? ?? ??? ???? ???????? ?????...  :)

??? ?????????, ''??????? ?? ???????'' ?? ????????? ??????...  ;pljuga

?????? ?????? ????? ??????? ? ?? ??????? ??? ???? ?? ???? ?? ???????? ?????????? - ''?????? ????'', ''????????? ?????''... ??????? ??????? ??????, ? ?????? ?? ???? ???? - ''?? ?????? ??????, ??????? ????????? ????????? ? ??????? ?? ???? ?` ??????, ? ?? ???? ?? ?? ????? ''????'' ?? ??? ???????, ?????? ? ????????????''. ???????? ???????? ?? ????????. ????, ?????? ??? ???? ?????? ???? ?? ??????? ??????, ? ???? ???? ????, ???. ''???? ?????''.

Jel se neko seca(od ovih starijih) serija doktor Who,ili Blejkove sedmorke.

??????? ?? ???????, ?????? ???, ???????? ???????, ?????, ??????????? ????, ?????? ???????????...

? ?? ?? ????????? ?????????? ???? ???????  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]



1. najvece legende!  :sampion

....pa deset mesta prazno....

11.  Soprano Family
12.  Odelenje za Ubistva
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Neznam kako je kod nas u Srbiji...ovde pustaju Fraiser...Najludji su...ima humor a ima i smisao...ako nema u Srbiji pokusajte skinuti neko deo preko neta...

Isto nikad ne propustim Dzej Lenoa...jeste da je talkshow ali je krejzi...
 CHI NON SALTA E A BIANCONERO!!

Man behaving badly... :rofl  Dve najvece legende TV ekrana...Sopranosi...Friendsi su cool naravno i tu je najjaci lik zabar...
Nego mene u poslednje vreme proganja pitanje- sta razdvaja Helen i Sasu.. :zbunjen  Ako neko zna odgovor nek obavezno napise jer ne mogu da spavam... :rofl
zbeglica sa oaza foruma


???? ????? ?? ??????? ?? ??????, ?????? ?? ?????.

?????? ??????? ?? ???? ?????...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]