Koliko sada znam, za nas bi trebalo da zaigraju Godra (captain), capocrimi, Sima (golman), i jo

Vidim da cemo imati 2 ekipe delije-caffea na turniru! ;pljuga  :sampion
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

steta sto imate  2 golmana,taman sam mislio da se prijavim da branim(187 cm + 115 kg),lopta jos moze nekako da prodje ali igrac.....a mogu da igram i golmana igraca ,kad se juri rezultat
 na nebu tom na koje idem ja sija moja zvezda crvena.....

Kizo, sto se ti ne udruzis sa ostalim webmasterima nashih foruma pa, ne napravite forum boys ekipe? :D

Andrej, slobodno ti dodji. Ovde ce biti vise ekipa, tako da treba vise golmana.  namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?? ?? ????????? ?? ?? ??????? ???? ???????, ?? ?????? ? ?????, ?? ?? ?????????? ???????? ?? ?????? ? ?? ???????? ?? ?? ??????? ?? ????, ? ?? ?? ????? ?? ?? ????????...???? ??? ???? ???? :rofl  :D

? ?? ?????? ?? ????????? ????, ??

???????!!!

Ti mozes da budes samo kapiten Pantersa, a ekipe DC nikako :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


? ?? ????? ?????? ?? ? ???? ??? ?? ????? ?? ??? ?? ????, ?? ??? ?????? ????? ????? ?? ??? ????? ?????...????? ?? ????? ?? ??? ?? ?????????, ??? ??? ??? ??????? ?? ?????, ????? ??? ?? ????????... :D

???????!!!

Evo mogu li ja da se prijavim nekako,ne znam da li cetrnaestogodisnje treniranje ce da pomogne ali eto spreman sam da se u potpunosti predam ekipi  :) .Samo ne znam da li cu biti slobodan,zavisi od termina ali ako budem mozete da racunate i na mene.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Racunam i na tebe (i na andreja kao golmana) nemoj da ispalis.

Fali nam jos igrac, dva i to je to.

?? ??? ??? ??? ???? ?? ??? ???? ?????? ?? ???????????, ?? :D

???? + 2 ??????, ????, ?????, ??????013, ???? ????, ?? ??? ???????????? ?? ?????, ?? ? ??? ??? ???? ? ???? ? ?????? ?? ?? ?? ??? ????? ?? ?????? ??????... :)

???????!!!

9 je maksimum.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


"...sumnjaju neki da igram za pogresan tim,i mrze me zato sto uvek sam s njim,al kafe i dalje odjekuje tom,navijackom pesmom najboljom,RACUNAJTE NA MENE". :ruke
Evo ja 99% dolazim,jedino ako se ne daj boze negde u medjuvrenu ne povredim,onda cu na vreme reci pa da potrazite drugog,ustvari ionako nas je vise,pa valjda nece ni onda biti problema.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Dodji ipak ja sam te zvao, nemoj da slusas Capoa.  ;pljuga

Nema frke,doci cu pa makar i samo pruzao moralnu podrsku. :megafon
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kizo, jel ima nesto organizovano ove nedelje na Adi?
Najavljivao si turnir.  :D
Ili da se mi standardno organizujemo sami?  :flasa

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

ljudi kad je taj turnir?ja jedem vredno tako da do turnira planiram da imam 120 kg!
 na nebu tom na koje idem ja sija moja zvezda crvena.....

Sasvim je nerealno da se turnir odrzi s obzirom da nam se 2 igraca nisu pojavila. Turnir je odlozen za neko drugo vreme, kad se budemo uozbiljili i dogovorili.

Quote from: "KizaLion"Sasvim je nerealno da se turnir odrzi s obzirom da nam se 2 igraca nisu pojavila. Turnir je odlozen za neko drugo vreme, kad se budemo uozbiljili i dogovorili.

A sta ce nam turnir u fudbalu?  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!