Seca li se iko od vas grupa poput: Fighters, (I**e) Eagles, Winners (V**voda), Leaders, Tigers, Furie i drugih...?

Hajde ako se neko seca tih grupa, ako moze da napise nesto o njihovoj istoriji i akcijama, neka to uradi u ovoj temi. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

...secam se,samo sto sam bio klinac tada ;pljuga a Fedayn,Crazy Boys...?
S

A sta je sa cuvenom zastavom Crazy North?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"A sta je sa cuvenom zastavom Crazy North?
?????? ?? ?? ???? ? ????????? ??? ????? ??? ??? ??? ?????? ??? ?? ?? ??? ?? ???? ?????? ???? ? ????? ??? ? ?????? ???? ?? ?????? ?? ???????? ?????!

Quote from: "bjcz"
Quote from: "Godra"A sta je sa cuvenom zastavom Crazy North?
?????? ?? ?? ???? ? ????????? ??? ????? ??? ??? ??? ?????? ??? ?? ?? ??? ?? ???? ?????? ???? ? ????? ??? ? ?????? ???? ?? ?????? ?? ???????? ?????!

I mala i velika su u zivotu. Veliku sam par puta "vozio" :) i stvarno je ogromna.. Obe su kod njihovog vlasnika i vodje istoimene (pod) grupe. Mala je legendarna i bila je svuda gde ju je doticni nosio. Ta mala zastava bila je preteca kasnijih malih zastava 2x1 koje su kasnije "izmislili" radetvoci... Bolje upuceni znaju ko je vlasnik iste ali pravilo je da se imena ne pominju na Forumu.

Poljak :) se setio Crazy Boys, sta je bilo sa njima i ostalima? Seca li se neko uopste tih starijih grupa?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"

Poljak :) se setio Crazy Boys, sta je bilo sa njima i ostalima? Seca li se neko uopste tih starijih grupa?

poz,
budimir
Mislite na crazy boys iz kumodraza, ja znam samo par njih koji su 86 godiste...
Znam jednog koji je iz sarajeva i bio je u fightersima, sad zivi u bg- sa zenom, celav, visok, krupan, mozda ce ga se neko i setiti...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Zaboravi da napisem, u ovom topicu mozemo pomenuti i zulu warriors, grupa vise nije aktivna...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Grupa Leaders osnovana je 1988-89 godine u Teslicu.Momci koji su je osnovali spadaju u sad vec cuvenu "staru gardu"  dok su u to vreme bili jedni od  poznatijih i vidjenijih "bosanaca" koji su pratili CZ.Grupa je ime dobila na cudan,smesan ali svakako i orginalan nacin.Naime na jednom gostovanju S.... vodja tadasnjih cigana  iz Teslica je zbog jakne na kojoj je  pisalo LEADERS odvalio nekog lika i skinuo mu tu jaknu.Ekipa taj dan dobija ime a ubrzo se pravi i prvi trans "Leaders" koji od tada predstavlja Delije grada Teslica.Pod tim imenom Teslicani prate Zvezdu na skoro na svim utakmicama kako u Jugi tako i Evropi sve do pocetka rata.Akcija je bilo ali sve su to bile akcije celog severa u kojima su clanovi Leadersa  ucestvovali. Jedina solo akcija je bila kada je na rukometni turnir u Doboju zabranjen dolazak beogradskih cigana i kada su Leadersi u solo reziji napravili havariju u tom gradu i sa navijacima dobojske sloge i svega drugog sto im se naslo na putu.

Vremenom ime "Leaders" postalo je sinonim za grad Teslic a grupa je pocela da bodri i lokalni klub "Proleter" ali sa jasnim stavom grupe kao "ciganske" pa prema tome lokalni glodari koji navijaju za Proleter idu pod neka druga razna imena.Zadnji put zastava Leaders Teslic na Marakani je vidjena na utakmici protiv Kajzera 96',bila je polozena na na stazi ispred severa.Pojedinci iz te stare ekipe i danas se mogu videti na severu uglavnom na utakmicama po Evropi u drustvu "beogradske stare garde".Zanimljivo je da je na utakmici u Ekerenu 97'kada Bg ekipe nisu dobile vize, navijanje organizovao i vodio B... momak iz te stare ekipe Leaders Teslic. Danas mladja ekipa nosi trans TESLIC sto joj mnogi stariji zameraju ,verovatno s'pravom..
a imam bolest kojoj nema leka.....

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "bjcz"
Quote from: "Godra"A sta je sa cuvenom zastavom Crazy North?
?????? ?? ?? ???? ? ????????? ??? ????? ??? ??? ??? ?????? ??? ?? ?? ??? ?? ???? ?????? ???? ? ????? ??? ? ?????? ???? ?? ?????? ?? ???????? ?????!

I mala i velika su u zivotu. Veliku sam par puta "vozio" :) i stvarno je ogromna.. Obe su kod njihovog vlasnika i vodje istoimene (pod) grupe. Mala je legendarna i bila je svuda gde ju je doticni nosio. Ta mala zastava bila je preteca kasnijih malih zastava 2x1 koje su kasnije "izmislili" radetvoci... Bolje upuceni znaju ko je vlasnik iste ali pravilo je da se imena ne pominju na Forumu.

Poljak :) se setio Crazy Boys, sta je bilo sa njima i ostalima? Seca li se neko uopste tih starijih grupa?

poz,
budimir
?? ?????? ??????? ?? ??????? ?? ?? ????? ?????? ???? ????? ?? ????? ???? ????????? ????? ?????!?? ??? ?? ?? ???? ?? ??????? ???? ??? ???? ???????????? ?? ???? ?? ?? ??????? ????!

Quote from: "bjcz"
Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "bjcz"
Quote from: "Godra"A sta je sa cuvenom zastavom Crazy North?
?????? ?? ?? ???? ? ????????? ??? ????? ??? ??? ??? ?????? ??? ?? ?? ??? ?? ???? ?????? ???? ? ????? ??? ? ?????? ???? ?? ?????? ?? ???????? ?????!

I mala i velika su u zivotu. Veliku sam par puta "vozio" :) i stvarno je ogromna.. Obe su kod njihovog vlasnika i vodje istoimene (pod) grupe. Mala je legendarna i bila je svuda gde ju je doticni nosio. Ta mala zastava bila je preteca kasnijih malih zastava 2x1 koje su kasnije "izmislili" radetvoci... Bolje upuceni znaju ko je vlasnik iste ali pravilo je da se imena ne pominju na Forumu.

Poljak :) se setio Crazy Boys, sta je bilo sa njima i ostalima? Seca li se neko uopste tih starijih grupa?

poz,
budimir
?? ?????? ??????? ?? ??????? ?? ?? ????? ?????? ???? ????? ?? ????? ???? ????????? ????? ?????!?? ??? ?? ?? ???? ?? ??????? ???? ??? ???? ???????????? ?? ???? ?? ?? ??????? ????!
Ta velika zastava sto si je opisao je bas ogromna, duza je od belgrade boys, ali je zato koliko se ja secam uza...Nije toliko losa, ali ne znam zasto su bacene pare za toliku zastavu, kada je mogla odlicna manja da se napravi, reci grupe im nisu dugacke tako da... Ne znam kako izgleda njihova mala, ako neko uspe da nadje sliku neka je okaci...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

?? ?????? ?? ?? ???? ?? ?????? Bgd boysa!? ?? ??? ????? ?? ?????? ????? ?? ???? ?? ???? ??? ???? ???? ??? ?? ???? ?? ???? ?? ????? ?? ?????? ??? ?? ???? ?? ????? ?????!?? ????? ??? ?? ???? ?? ?????? ???????!

Quote from: "bjcz"?? ?????? ?? ?? ???? ?? ?????? Bgd boysa!? ?? ??? ????? ?? ?????? ????? ?? ???? ?? ???? ??? ???? ???? ??? ?? ???? ?? ???? ?? ????? ?? ?????? ??? ?? ???? ?? ????? ?????!?? ????? ??? ?? ???? ?? ?????? ???????!


Velika Crazy North je iskoriscena,razsivena od Nama poznatog legendarnog Ultrasa...mala je legendarna,bila je u Zurichu...
Velika je bila kacena samo par puta i to contra Olympiakosa'94...
S

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "Forever Ultras"

Poljak :) se setio Crazy Boys, sta je bilo sa njima i ostalima? Seca li se neko uopste tih starijih grupa?

poz,
budimir
Mislite na crazy boys iz kumodraza, ja znam samo par njih koji su 86 godiste...Znam jednog koji je iz sarajeva i bio je u fightersima, sad zivi u bg- sa zenom, celav, visok, krupan, mozda ce ga se neko i setiti...


Izgleda da si pobrkao generacije,ti momci'86godiste u to vreme kada je postojala Crazy Boys ekipa imali su po 2-3 godine :D
S

Quote from: "warsaw"
Quote from: "bjcz"?? ?????? ?? ?? ???? ?? ?????? Bgd boysa!? ?? ??? ????? ?? ?????? ????? ?? ???? ?? ???? ??? ???? ???? ??? ?? ???? ?? ???? ?? ????? ?? ?????? ??? ?? ???? ?? ????? ?????!?? ????? ??? ?? ???? ?? ?????? ???????!


Velika Crazy North je iskoriscena,razsivena od Nama poznatog legendarnog Ultrasa...mala je legendarna,bila je u Zurichu...
Velika je bila kacena samo par puta i to contra Olympiakosa'94...

Pre godinu dana, prethodnu jesen smo je nosili na neku tekmu. Koliko ja znam jos je u zivotu, ali to je bar lako proveriti... :) Cak smo i kacili sliku ovde na sajt te zastave, ako me secanje dobro sluzi...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "warsaw"
Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "Forever Ultras"

Poljak :) se setio Crazy Boys, sta je bilo sa njima i ostalima? Seca li se neko uopste tih starijih grupa?

poz,
budimir
Mislite na crazy boys iz kumodraza, ja znam samo par njih koji su 86 godiste...Znam jednog koji je iz sarajeva i bio je u fightersima, sad zivi u bg- sa zenom, celav, visok, krupan, mozda ce ga se neko i setiti...


Izgleda da si pobrkao generacije,ti momci'86godiste u to vreme kada je postojala Crazy Boys ekipa imali su po 2-3 godine :D
E pa onda sam ja imao jednu godinu tako da sigurno ne znam likove iz ekipe, izvinjavam se za off...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "warsaw"
Quote from: "bjcz"?? ?????? ?? ?? ???? ?? ?????? Bgd boysa!? ?? ??? ????? ?? ?????? ????? ?? ???? ?? ???? ??? ???? ???? ??? ?? ???? ?? ???? ?? ????? ?? ?????? ??? ?? ???? ?? ????? ?????!?? ????? ??? ?? ???? ?? ?????? ???????!


Velika Crazy North je iskoriscena,razsivena od Nama poznatog legendarnog Ultrasa...mala je legendarna,bila je u Zurichu...
Velika je bila kacena samo par puta i to contra Olympiakosa'94...

Pre godinu dana, prethodnu jesen smo je nosili na neku tekmu. Koliko ja znam jos je u zivotu, ali to je bar lako proveriti... :) Cak smo i kacili sliku ovde na sajt te zastave, ako me secanje dobro sluzi...
poz,


...da,moguce,nesto Sam ja istripovao,ranije kroz pricu sa Ultras-om...
namigivanje
budimir
S

???? ??? ??? ?? ????? ????? ????????? ????? ?? ?? ?? ?? ???? ???? ? ??????? ????? ??????? ?????? ?? 4? ? ? ??????? ?? ?????? ????? ??????? ?????????!???????? ??? ?? ????? ?? ????? ?????? ?? ?? ??? ??????? ????? 95-96 ??? ?????? ???? ?? ???? ??????? ??? ?????? ?? ?? ?? ??? ????? ??????????? ????? ?? ?????? ? ?????? ?? ?? ????? ???????????? ??? ???????????? ????? ???????!?? ??? ??? ???? ??? ????? ? ???? ?????? ????? ?? ?? ???? ? ?????,?? ??? ?? ???? ????? ???? ??? ?? ?? ?? ? ?????? ?? ????,?? ?? ?? ??? ???? ???????,????? ?????? ????? ?? ?????!???? ?? ?? ????? ????? ??? ????? ?????? ? ?????? ?? ?????? ??????????? ????????? ?????? ????? ?????? 97 ? ??? ?? ??? ?????? ????? ?? ?? ?? ?????!??????? ? ????? ???????

Jel bi mogao neko vise da napise o Simpsonsima. pre par godina u Nisu su imali obru zastavu, kao Bart u Zvezdinom dresu skinuo gace, pokazao bulju i kaze "it my shorts"  :lol:
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

da li se neko seca grupe rangers sa talicnim tomom
a bilo je i RWA i supporters
koliko se secam bila je i stara grupa brigate

Bitange - Novi Beograd

Division

Padina Corps( vodja presao u narkomane) inace jedna od jacih ekipa u istoriji severa...neki su presli u brigate ako se nevaram a neki zabatalili sever...prosle sezone svanuli su grafiti padina corps ali predlozeno je momcima da nenose staru zastavu jer ih je bilo svega 3-5...

Zemun - zastavu su nosili db-ovci dugo vremena (neka me ispravi neko jer sam ovo cuo a u to vreme sam bio klinac tako da...)

Sto se tice Simpsonsa pa oni nisu jos za vremeplov :D deluju u belgrade boysima vrlo aktivno :D