Lud provod citav vikend, sjajno navijanje, odusevljenje prisustvom Rusa i zacetkom novog prijateljstva,fenomenalne bakljade i rezultat.Sta covek vise da pozeli :D
Sve je bilo za cistu desetku!
BRAVO DELIJE BRAVO ZVEZDO
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Derby je bio extra mada su mi nedostajali misevi ebiga videcu ih na basketu nadam se :rofl  :rofl  :rofl

Vidim napredak u navijanju i brojnosti na utakmicama  :ruke

Titula je nasa :sampion

Mislim da je s obzirom na brojnost na severu i akusticnost (delimicno uzrokovanu nedolaskom stoke, al oni ipak i nisu neki faktor) stadiona navijanje moglo da bude mnogo bolje...
Od npr. 20 ljudi oko mene, u onom delu severa ka zapadu, otprilike 3. navija...
Ostali su bili tu da psuju, dobacuju, kunu, medjusobno se tuku, grickaju semenke i u miru posmatraju utakmicu...
Polovina nema pojma pesme, niti volju da ih nauce; nemaju sluh, osecaj za sinhronizaciju sa centralnim sektorom i non-stop ispadaju iz ritma i sa sobom povlace i ostale (na pocetku utakmice sa "Napred Zvezdo", posebno u drugom delu pesme kada ide duplo brzi ritam...)
Potencijalna snaga navijanja i tribine se ovako samo razvodnjava...
Ovo je naravno prvenstveno uzrokovano previsokom cenom ulaznice na istoku i zapadu... I treba uzeti kao nauk za sledece utakmice...

U drugom poluvremenu je cini mi se i navijanje bilo bolje...
Ono sto je receno na pocetku utakmice "stoji" i to treba istaci na ulazima na sever: "Onaj ko nije spreman da navija, nek' ne dolazi na sever; neka ide na drugu tribinu..."

P.S Nikad mi nisu lepse legle "Svuda grmi okolo"  :gold i "Dos'o je i taj dan...":vesala

Derbi nikad bolji dobra atmosfera sve ok ispalo. A posle derbija miseva nigde da nadjes svasta su pricali ali pickice kao i uvek  ;pljuga     Oni su se samo vozili kolima po gradu :zbunjen

Quote from: "boldrik"
U drugom poluvremenu je cini mi se i navijanje bilo bolje...
Ono sto je receno na pocetku utakmice "stoji" i to treba istaci na ulazima na sever: "Onaj ko nije spreman da navija, nek' ne dolazi na sever; neka ide na drugu tribinu..."

Najgori su bili ovi do istoka. Centralni deo i ovaj do zapada, Sektor 2, su pevali celo vreme. Mislim da je fantasticno sto smo formirali kopove, sve grupe su bile oko svojih mesta, BBRS kod centralnog, Brigate kod desnog kopa i tu se pevalo celo vreme. Nije se islo na sipku nego svako u svoj kop. Ovo je odlican potez jer svuda gde su kopovi onda kada peva cela tvoja ekipa a ostali sto nisu u grupama moraju da pevaju.

Sto se tice obavestenja za ove sto nece da pevaju najbolje na stazu postaviti transp. "Navijaj ili umri" po sloganu Legije stranaca "Marsiraj ili umri". Ko se seca transparenta "Lazio Merda" ... mogla bi da se nastavi ista praksa. Lako je procitati letak i baciti ga... kad nesto stoji na stazi uvek ima sta da te podseti.

:megafon

Bio je prijatan fudbalski i navijachki dan na Marakani ali ipak nikako nisam uspeo da steknem utisak da se radi o derbiju. Nije bilo onog navijachkog chara i fudbalske groznice pred stadionom, a sam pogled na prazan jug i poluprazan istok i zapad ostavljali su utisak da se radi o nekoj obichnoj ligashkoj tekmi protiv OFK-e ili Voshe. Zadnja dva derbija na Marakani ne mogu se nazvati derbijima.

Navijanje je bilo dobro. Mali pad krajem prvog poluvremena ali budjenje u drugom. Konachno je organizovano ozvuchenje na severu. Ipak ni to, ni chinjenica da su na tribini bila braca iz Grchke i Rusije, nije bilo dovoljno da motivishe neke ljude da pevaju. Prvo sam bio gore levo ali kada sam video da oko mene svi gledaju utakmicu sishao sam ispod shipke u donji kop.
Najlepshi trenutak na utakmici bio je svakako gol Perovica i "Svuda grmi okolo". Lepo je bilo ponovo zapevati tu pesmu jer se ona peva samo kad nasha Zvezda pobedjuje, stoga me je podsetila na mnogo lepih trenutaka.
Na kraju je sve zavrsheno sa "Auf wiedersen"

Zamolio bih odgovorne na forumu da nam kažu dali je bilo snimanja severa i dali i kada će to moći da se kupi???

Zahvaljujem.

;pljuga

Quote from: "KizaLion"Sto se tice obavestenja za ove sto nece da pevaju najbolje na stazu postaviti transp. "Navijaj ili umri" po sloganu Legije stranaca "Marsiraj ili umri". Ko se seca transparenta "Lazio Merda" ... mogla bi da se nastavi ista praksa. Lako je procitati letak i baciti ga... kad nesto stoji na stazi uvek ima sta da te podseti.

Ovako nesto sam i ja predlozio na delije.net-u, na inprovizovanim stalcima okaciti parolu okrenutu prema Severu. U fazonu "Ko ne peva kurva mu je keva" :D , salim se, ne moze se tako obracati ljudima ali nesto sto ce da isprovocira ljude da pevaju. 'dja je rekao na pocetku nesto sto bi trebalo stalno ponavljati, pa tako i 10-15 puta, ali ce dati rezultat. Kazao je da svi koji nece da pevaju trebaju da se pale sa Severa, samo nije sve toliko bilo naglaseno pa se preko toga preslo olako. Treba forsirati to sto cesce, preko razglasa ce cini mi se bolje ici nego sa informatorima.

Quote from: "KizaLion"Иначе сам сазнао од ових девојака са штанда да су Руси такође куповали Звездине реквизите.

Нису само Руси. Највише је било Грка, који су и поред тога што су већ на себи имали нешто од наших реквизита, имали жељу да купе још по нешто. Највећа потражња је била за марамама и новим тегет дуксерицама. Грци супер причају енглески а Руси само руски.  :finger

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Grobari pominju da su nam skinuli neke zastave?! Da li iko ista zna o tome?

Komplimenti navijacima: bakljada je bila izvanredna! :ruke
Spassibo rossijanima! :)
Cuo sam da su ustase molotovljevim koktelima napale voz iz Nemacke, u kome su bili zvezdini navijaci.Da li je tako?

Izvinjavam se za offtopic
Da li mi neko moze reci koji su codeci potrebni za pregled videa sa derbija i brage posto  to ne mogu da gledam za razliku  od klipova koje sam do sad skidao sa ovog sajta,unapred hvala

A ta zastava sto je pala to je sve zbog IDIOTA  koji dolaze iz pizde materine o kojima sam govorio ! A to sam i ranije spominjao neznam koja je zastava u pitanju ali znam da je jedan grobar bio na istoku i samo rekao redaru kao: Daj baci nam zastavu zurimo!? I taj dole kreten mu da i on ode a ti debili boli njih kurac da se stane jedan makar jedan covek kod zastave i to se ne bi desevalo! U svakom slucaju u pitanju je neka debilska zastava ali opet su je uzeli zbog kretena nekih koji su dosli iz pizde materine popili po 2 litre piva i blejali na Severu do Istoka ili mozda su kreteni jos i na istoku bili! A tek tim redarima ce se lepo objasni ti neke stvari!

Pozdrav

Zaboravio sam da kazem da je zastava.    KURCULA  
To su verovatno neki debili iz nekog sela  ali opet nije bitno a drugo kako grobare nije sramota da to pricaju i da se hvale?! A tim debilima nece biti dobro . I pitanje je dali cemo od sada da dozvoljavamo kacenje zastava gde ko hoce!

Pozdrav!

I pitanje je dali cemo od sada da dozvoljavamo kacenje zastava gde ko hoce!


Fala qurcu da se neko setio

QuoteCuo sam da su ustase molotovljevim koktelima napale voz iz Nemacke, u kome su bili zvezdini navijaci.Da li je tako?

Brate ja sam procitao u nekim novinama da su napali voz iz Soluna prema LJ i da u njemu nije bilo Zvezdinih navijaca.

E sad kako je bilo ja to neznam tacno.


Kad smo vec kod derbija protiv njih: evo sta je jedan tip izmislio (ako niste vec culi): Sta znaci PTT na partizanskom jeziku?

Petrzalka, Tikva, Timok             :rofl  :rofl  :rofl