Sprema li se nesto posebno za derbi?Hoce li biti neke koreografije? :sampion

U koliko pocinje? I hoce li RTS Sat da prenosi, zna li ko?

KOLIKO SAM JA OBAVE

QuoteU koliko pocinje?

U 17h.

Mozda ce biti koreo a mozda ne,samo se to ne prica ovako javno sta ce biti i da li ce biti...
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


?????? ???? ????? ?????? ? ???? 5.

Ovo sto sam ja napisao u 17h,procitao sam na nasem zvanicnom sajtu kluba.

Definitivno se igra od 17h, kerovi trazili dnevni termin... od direktnog prenosa nema nista (mozda na satelitu RTS), posle utakmice snimak, kao i do sada... za Kup nemam pojma hoce li biti prenosa...

Quote????,????....

... za dobre picice!  :jebanje

17h? Odlicno!
Pa RTS sat je dosada prenosio direkno svaki derbi i vece utakmice (nekad se Pink+ ubacio).
Samo da neprodaju Pinku, onda smo ga mi van Evrope ispusili, jer nemamo Pink Extra.

Evo bas sad sam pogledao REKLAMU na RTS Satelit. U Subotu 16:55 Sati ce biti Prenos od 122 Vecitog Derbija ;pivo

?? ?? ???? ??? ?????? ?? ???? ????? ?? ????? ? ?????? ????? ???????

Za  derbi na Mari u sredu karte  su 200din.,naravno sever.

Mnogo je bitnije da se lepo navija i da svi pevaju nego da se pravi koreografija koja ce se ispucati za pet minuta, a sve sa ciljem da to zabeleze kamere i fotoaparati.

Pa pravo da ti kazem i koreografija tu ima velikog uticaja!!!
Tu se vidi koji su navijaci bolji, kreativniji................
Mislim da ubuduce neces docekati derbi bez koreografije, stalno ce biti pravljene, 1 mozda i 2 kao na derbiju u prvom delu sampionata!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Slazem se da su potrebne dve koreografije,drugu cemo praviti od njihovih stolica  :D

Pa licno na mene KOreo i Bakljada dosta utice. Nabija andrelin, i zelju za navijanjem...

Ljudi pomazite molim vas. Trbaju mi dvije ulaznice za sutra. Platicu ih po duploj cijeni. Ako neko ima neka javi na ovaj broj 0038765825321.
Dule
img]http://www.delije-brcko.rs.sr/slike_web/brcko_rs_Joint080804160214.gif[/img]
Momci!!! Jesam rekao da ovde nema duvanja!!!
www.delije-brcko.net

Bice kod tapkarosa dule!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Evo sad se probudih, dva sata pred utakmicu, medjutim, kao i ranije, utakmica je u mojoj 'glavi' vec odigrana :o  Javilo mi se da ce da se zavrsi sa 3-0 :)

p.s. e sad, ova moja utakmica koju sam odsanjao se odigrala na nekom - meni nepoznatom - neutralnom terenu/stadionu, pa bih i ovaj rezultata uzeo sa rezervom da sam na vasem mestu :D