Zanima me gde se dedoše svi oni likovi koji su igrali za Zvezdu? Mislim, znamo gde je Džaja, Piksi, Šeki i sl. Ali gde su npr. Mihalj Keri, Refik Šabanadžović, Marko Elsner, Ljukovčan, Bogićević, Jovan Aćimović, Dojčinovski, Jurišić, Miletić, Srebrenko, Stojanovski, svi oni Stojanovići i Stankovići, Milojevići, Milko izdajica, Ognjenović, Miodrag Pantelić, Darko Anić ...
Ukoliko mislite da je glupa tema, slobodno lock, ali mislim da je interesantno znati gde su oni sad.



Љуковчан ваљда ради као тренер голмана у ФК Мунзе и држи фићка "Реми" на ББ.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Дарко Анић, некада најталентованији фудбалер на Балкану је постао предмет спора неког чачанског трећелигаша (ту је провео полусезону) и ако се не варам турске екипе у којој играо пре тога... И ФИФА се укључила у случај...

Милко тренер у Словенији...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Aćimović je u klubu valjda radi sa mlađim kategorijama.

Ognjenovic igra u Maleziji ili na Filipinima.  Docekan je nedavno kao Bog, jer je doveden kao bivsi igrac Reala i Zvezde  :batine

kakav je bio onaj ognjenovic i kako zavrsi.. :bes
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Quote from: "Lutke"kakav je bio onaj ognjenovic i kako zavrsi.. :bes

Stvarno steta, mogao je da ima vrhunsku karijeru, jer je bio extra talenat. Ali za dzaba si talenat, kad nemas mozga u glavu.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Bojim se samo da ga Boško Janković ne nasledi...

Quote from: "Emperor"Bojim se samo da ga Boško Janković ne nasledi...
On ima malo vise mozga, ali i (malo) manje  talenta... :(
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Jankovicu gori pod nogama. Georgiev je tu a igraju iste pozicije.  Ako Bajevic od njega ne napravi igracinu, niko nece.

A Belodedić? Gde je on sad?
I još neki biseri: Kaluđerović, Slaviša Čula, onaj drugi Savić (ne Dule) ...
Gde je Šestić Šele?
ajmo malo, aktivirajte se ... :D



Mislim da je Piksi Šestića aktivirao kao nekog skauta, ali ovo nije 100% proverena informacija

I meni se cini da Sestic radi kao skaut u Zvezdi. Javno se zahvaljivao Piksiju preko novina jer pre toga nije imao posao, bar ne u fudbalu.
..baklje gore, pesma cigana...

a sledeci:

drazen Podunavac, Bozidar Bandovic, Ede Visinka, Milic Jovanovic, Petar Puaca (koji je ovo talenat bio ali flasa bila zanimljivia od lopte), Kocic, bratic...

QuoteMikelandjelo Posted: Mon Jun 26, 2006 1:35 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

... onaj drugi Savić (ne Dule) ...

Duško Savić.
Daj batalite te mlađe,bacite se na "zaboravljene asove"!!!


Ede Vishinka.. :rofl  a sta je sa Sanibalom Orahovcem? :lol:
Srebrenko Repcic? Moze jedan topic samo za bivse igrace sa ovakvim nazivima :ruke
..кажу да причам много...

Јел зна неко где је завршио Богавац?
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

И шта је са Мрђом?Он је био екстра таленат колико се сећам
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"Јел зна неко где је завршио Богавац?

Igra u II nemackoj ligi ne znam tacno klub.

Bogavac je u Burghauzenu, Mrdja u Lirsu u Belgiji...  :o  :o