posto uvek pricate kako dolazite u novi sad na izlet gostovanje i sami sebe lazete kako se u novom sadu dobro provodite,mada svaki put dobijete batine i uzmemo vam po koju zastavu nadam se dace i ovoga puta isto biti pa cak i zanimljivije jer su slaninari na severu a vicete izgleda kod nas na istok :vesala .
a na istoku ce vam se desiti  :jebanje delije ziveces veselije.

grobari novi sad
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Ko prvi naleti od moderatora ove teme ili administratora neka brise ovo i banuje ovu budalu i misha...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budo,iskuliraj ga i idi na privatni!
Pozdrav!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ma video sam... Jeli bRe, mishu, koga ces ti da bijes kada imas 10kg sa krevetom? Nego, ja sam cuo da ste vi svi glodari iz NS za radikale, jel to istina mishu?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da ga zajebavamo ili da ga banujemo, pitanje je sad.

Mada, i nije neka mudrost zajebavati musave...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pa sta vam je braco?  :zbunjen  Umesto novome gostu da pozelite dobrodoslicu, a vi tako...  :(

:D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

dobrodosao o dragi goste

Da li nam se to pridruzio stakor-Vadikal :rofl  sa Detelinare?Jaaaaooooooj,nemoj da ga je neko banovao,odmah i mene banujte onda.Bice smeha garantovano,stakor od 60 kg sa sve kreveta ce sada da nam prodaje svoje pustolovine kako on i dva njegova druga nabadaju celu nasu prvu ekipu...

  T...,pa od tebe se jos samo oni nesrecni frontovci zentaju,pali bre leci se...

  P.S.Kako bese ide ona tvoja "Plava ciganko"?E,shabane,shabane


Stakor nije zapalio zito...  :rofl
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

A nick je verovatno trebalo da mu bude 'vojvoda' ... ali klasican grobarski teleci mozak ...

Inace rezultatski tradicionalno prijatno gostovanje pa neka tako bude i sada ...

www.delije.virtualni navijaci slobodno me banujte posto nemate ni jedan jedini argument za novosadske grobare nego znte samo da pretite preko neta i nista drugo.Zanimame samo jedna stvar dalicete konacno napraviti neku akciju u novom sadu ili cete ko uvek doci 10min pre tekme a posle po forumu cete pisati kako dolazite u novi sad na izlet gostovanje.

Red Empire:
nik nije trebao da bude vojvoda kao sto ti kazes nego vovjoda a tvoj mozak je suvise komplikovan da bi ti objasnjavao neke stvari.

da bude bolje radikalno bolje
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Simo,Toni,Kizo,
moja dobra drugarica iz bivse ekipe,Zorica H.G.,je registrovana na forumu agenata i ona mi  je rekla da je jedan od retkih moderatora koji se nikada nije lose ponasao prema Ciganima koji dolaze na njihov forum,upravo T***!Tako da je fer da decku pruzite sansu da kaze sta ima , a ne da ga odmah napadate! :keez
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Uzdravlje! :rofl  :rofl  :rofl

Saosecam sa svim ubogim ljudima ovog sveta!!! ;pljuga

A...je li Mila...ta tvoja DOBRA DRUGARICA iz ex-ekipe se zabavljala sa Ljubisom iz Brigate...ili je to "patka"? :)
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Quote from: "vovjoda"Red Empire:
nik nije trebao da bude vojvoda kao sto ti kazes nego vovjoda a tvoj mozak je suvise komplikovan da bi ti objasnjavao neke stvari.

Jeste tele mnogo je 'komplikovan' u poredjenju s tvojim 'jednostavnim' stoko ljancesterska

O boze kakav lik se registrovao na nsem Forumu.. Ajde, barem da si pogodio user... Priznaj da si pogresio, da ti je ruka zadrhtala od uzbudjenja kada si pisao rec Vojvoda...  :D dok si vlazio i mislio na vodju koji trune u Haskim kazamatima... On brani srpstvo dok si ti ovde i juris se sa ciganima... Trk u Hag da mu pomognes...  :rofl  :rofl  :rofl

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nemojte po vadikavima, ubogi ljudi!

Ako nas Toma i ekipica saveti u Novi Sad ce da begamo ki slinavi na Zelenjak, od oni fasisti sa Banjicu... da im mamicu...

Bez'te kuci Jebacemo vas - UF
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Vidim da od ovoga topica nece biti nista barem dok si ti tu Tomislave :) Dokle god ti budes pisao, sve ce biti u srpskoj kafani (privatizacija-zajebancija). Uostalom kakve veze Ljubisa iz Brigate ima sa Vojvodinom, Radikalima, Tomislavom :D Skrece se sa teme... usput Tomislave bicemo blizu tvoje sljake, zato pripazi se malo :) Inace drago mi je sto si se ugojio, ipak 8-casovno sedenje za kompom ima nekog efekta :)

mozes i da izbrises ovu temu ako zelis to samo dokazuje da ste vi ipak virtualni navijaci a neki huligani.A u nedelju ako bog da se sretnemo a srescemo se veruj mi videcemo ko je ko ;pljuga
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Mila, nemoj da brinesh, svako ko se lepo ponasa ima sansu da kaze sta misli. Zoricu cu bas morati da pitam da li je stvarno tako, jer ja vise ne posecujem njihov sajt. Banovali su me odmah, cim sam se pojavio, tako da vise nisam registrovan i ne idem na njihov forum...

P.S. Tomislave ( Nikolicu  :D  ), ko je ovde viruelni navijach? Mi, koji se ludo  :ruke  zajebavamo sas tebe, ili ti koji pretish "Srescemo se u novome sadu... bla bla"??? :o
Ajde pali INTERNET-HOOLIGANU!!! :batine
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА