Може ли неко да ми објасни шта је ово... што пише да је цео форум закључан  :zbunjen


Ванредно стање! :D

Сви смо на одмору па нема ко да води рачуна о форуму.

Биће активан за који дан.

Поздрав и мало се одморите од писања и напуните батерије за почетак нове сезоне.

;pljuga

ево овде једно питање да не отварам нову тему,на који е-маил могу да пошаљем слику графита да се постави у галерију?

Quote from: "УлтраКерШме"ево овде једно питање да не отварам нову тему,на који е-маил могу да пошаљем слику графита да се постави у галерију?

нашао сам адресу, јбг ,касно сам видео да већ постоји тема .поздрав ;pivo

Имам проблем у вези са прегледом неких страница... Ради се о томе да ако су постављене слике веће резулуције, било да отварам преко "Фајрфокса" или "Експлорера", не могу да видим нормално целу слику или текст.

Знам да сам се негде сусретао са хоризонталним (ширинским) скролом и тако сам успевао да прегледам целу страницу нормално, док овде имам проблем јер ми се не појављује на дну екрана...

Нпр, сад сам се једва снашао да кликнем на "replay" у теми "Правда за Уроша" баш због тога што ми је друга половина ширине слике (поста) "невидљива", а понављам не постоји скрол да би "кренуо десно"...

Мени као да су одсечени скроз леви делови форума и десни...Ни не видим речи које су скроз десно написане... :o
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Немогу ни један пост да прочитам до краја,јер ми је десна страна одсечена!
А видим да и други имају доста сличних проблема :o
БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

Такође и мени. Ево сада на овој страници одсечен десно део ???

Треба да се смање резолуције појединих слика, биће ускоро решено.

Може мала помоћ?
У последнја два дана немогу да пратим форум из простог разлога јер су ми крајеви свих реченица одсечени....
Излудех...
Ако неко има појма о чему се ради нек ми изађе у сусрет!

Стара бољка...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Није стара бољка, мислим да има везе са резолуцијом монитора?