Upravo sam prochitao da imate nameru da banujete ljude koji manje pishu na 'Navijachkim prichama'. Ok, vash forum, vasha pravila. Ali dajte mi pomozite oko logike takvog poteza.
Evo mog primera: ja sam na ovom forumu pisao ravnomerno na Sportskim i Navijachkim prichama, do posle utakmice sa Bragom u bgd, kada sam banovan, jer se moje misljenje razlikovalo od misljenja admina, a i vecine bitnijih njuski na ovom forumu (nick mi je bio Boba tada).Komentar je bio 'da trujem forum'.Ok. Posle toga sam se registrovao da bih mogao da chitam, i pouchen iskustvom, izbegavao sam da pisem na 'Severnoj Tribini' (a i pored toga mi se tu i tamo obrise poneki post). Ne lupetam, poshtujem pravila, pa cak se i trudim da ne pisem nista sto se 'nekome nece dopasti'. A sad me jos terate i da pisem tamo gde ne zelim? Pa kad tamo napisem nesto sto 'truje' onda mi opet sledi banana? E  vise ne shvatam sta vam je cilj. Ako zelite da ovde pisu samo redovni na Severu, sta ce vam onda forum? Ispricajte se lepo na stadionu pre tekmi. Sta o navijanju protiv Partizana na basketu moze da napise covek iz Milvokija? Ili o vecini navijackih tema? I sad on nece moci da prati jedini preostali sportski forum cigana (jer je na oazi davno ukinut), osim ako bude pisao stvari o kojima realno ne moze skoro nista znati.
Sto se mene tiche, ja ne moram nista pisati ni na jednom od podforuma, ali iskreno volim da prochitam poneki komentar, vest, svasta se ovde moglo nachuti, saznati.
Nadam se da nisam mnogo udavio, a posto mislim da cete mi ovo uskoro obrisati, voleo bih odgovor od nekoga na pm.
Unapred hvala i pozdrav od Bobe.
..кажу да причам много...

Niko vas ne tera da pisete na navijackim pricama ako nemate sta pametno da napisete. Cak je i pozeljno da se ne pisu gluposti.
Isto tako necemo dozvoliti da ovaj forum koji je koliko toliko navijacki okupiraju ljudi koje zanimaju vise sportske teme nego navijacke.
Tako da ako se registrujete na ovaj forum samo da bi pisali o sportskim desavanjima na to u startu mozete da zaboravite...
Za sve koji toliko zude za sportskim forumom, nadajte se da ce FK ili KK sajt napraviti svoj forum pa cete tamo moci da diskutujete do mile volje...
Videcemo kako ce ovo proteci sa novim pravilima, a ukoliko se nastavi dosadasnjim primerom sledeci korak ce biti ukidanje sportskih prica.
Molio bih vas da se uzdrzite polemisanja na ovoj temi, ako ima neko nesto konretno i pametno da pita neka izvoli...