Ako budete menjali skoro smajlije, obavezno ubacite ova tri (strah, canabis i Mauzer)  :rofl
Evo kako izgledaju :

   
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "capocrimi"???? ?? ?? ??? ????...



A ja se istripovala da sam se ulogovala na "Tribinu"...

E, stvarno vrcite nam nase crveno-bele boje foruma!
Moze i u Burberry desenu.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Verujte mi nisam nista dirao, ovo je drugi put da nam se desava. Neko nam drka forum.


Topic ti je obrisan jer je ta tematika bila 100 puta do sada...

pa i da je bila jel se ne

Nista ti ne brini, ima ko ce da brine i razmislja o tome...

Forum je skroz do jaja,zao mi sto ga ranije nisam provalio(mislio sam da su forumi sranje).Jedina stvar sto me nervira i sto bih zeleo da pitam sve koji se razumeju: ZASTO SE MI SE POJAVLJUJU NEKAKVI HIEROGLIFI UMESTO TEKSTOVA NEKIH OD CLANOVA I ZASTO VIDIM TE ISTE HIEROGLIFE UMESTO NASLOVA NEKIH TOPIKA?Neki put mi to stvarno zasmeta jer ne mogu da udjem u raspravu na neku temu,a takodje pojma nemam da li je taj mozda meni odgovorio nesto...UMESTO NJEGOVOG TEKSTA HIEROGLIFI ?!

MOLIM VAS OBJASNITE MI O CEMU JE REC,NOV SAM NA FORUMU PA SE NE RAZUMEM !!!    unapred hvala        ;pljuga



...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

samo refreshuj stranicu
amo ti...

Ma izgleda da je problem samo sa onim tekstovima koji su napisani cirilicom,jer kolko vidim izgleda da jedino sa njima imam problema-jedino umesto takvih tekstova vidim hieroglife.U svakom slucaju HVALA     ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Кизо једно питање за тебе :

Кизо шта мислиш о идеји да ову иконицу линкујеш на НАСЛОВНУ страну кафеа , тако би у сваком тренутку могли да ''скочимо'' и до сајта , а не да идем у фаворите или брисањем дела линка у адрес бару

Знам да тако није било ни раније , али оно , ето сад би могло да буде . ::)

Ако постоји таква могућност , а да је ја нисам извалио , извињавамо на сметњУ !!!

'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Одличан предлог. Погледаћу јел негде постоји таква опција.

Сад сам погледао опције форума, та сличица "хоме" служи да би се неко вратио на насоловну страницу ФОРУМА. То ипак мора тако да остане.

Ма и боље брате да остане овако да враћа на почетну форума, ако неко хоће да иде на насловницу, може да обрише горе наставак /форум... и то је то.

Нови скин форума је много добар, само још да се промени боја слова модератора, јер су иста као боја позадине.

Данас или сутра ћу све завршити, још увек се ради. У уторак или среду палим у Црну гору па се надам да ће све бити тип-топ.

И да, приметио сам да се доста спорије отвара. Не знам да ли је то до мене или је тако свима.

и мени исто много споро отвара...
Иначе није лоше,боље него оно до јуче.

Мој предлог је да уместо ових жутих дебљих линија (4 их има на главној страни и 2 када се уђе у неки подфорум) буде нека нијанса плаве боје рецимо...

И ова два знака     би сада требала да се промене, такође.

Иначе, све похвале, свака част за нови изглед! Слика на почетној страни, на самом врху је одлична. Знам да ово још није коначан изглед 100% и верујем да ће на самом крају да буде перфектно  ;)

Ставио сам ове светло плаве уместо тих жутих које си предложио.
Што се тиче она два знака не брини и то ћу да макнем.
Ако има још неких предлога пишите.

П.с. што се отварања тиче мислим да је тренутно до Сервера, мислим да нема везе с тим што је горња сличица велика 55кб.