имам још један приједлог...пошто поред слике на врху странице (северна армија),постоји празан простор...било би можда добро да вијести које се налазе испод менија буду ту написане....тј већим и упечатљивијим словима...

ја као да сам власник странице па сад наређујем  :D ,али ето ове ми се идеје већ одавно по глави врзмају па немојте замјерити што сам их овако на бум изнио...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Мислим да није могуће да пребацим то из темплејта. Друго је што они који имају монитор који користи резолуцију од 1024х768 пиксела (старе цртовке) неће моћи да виде све што се налази са десне стране грба. Овако је прилагођено скоро за све...

Ћао колико ја знам није наша реч,боље би било да стоји добар дан,поздрав,помоз Бог(ово би лепо изгледало,барем мени).Нека ме исправи неко ако сам погрешио за ћао.

кол'ко ја знам ћао је италијанска ријеч...

Нећу рећи да је овај форум слабо посећен, али могло би ово сигурно још више. Пре пар година, сећам се, било је по граду на зидовима исписано www.delije-caffe.net   Да ли могли поново да се активирамо и да мало рекламирамо сајт и форум? Да ли је ово изводљиво или сам лупио па остао жив?
САМО НАПРЕД ЗВЕЗДО!

Ниси... Сви предлози и идеје су добро дошли, сви који су вољни да помогну такође су добро дошли... Као један вид промоције организује се фудбалски турнир, а скоро сваке године годишљица сајта се обележи пригодном бакљадом уз заставу на огради, ако се тада играју утакмице јер је то углавном пред крај првенства...

Кад се буде организовао турнир, ето прилике да сви којима је стало до каффе-а и уопште дружења међу људима који су присутни на Северу дођу и да успут поразговарамо и о неким стварима које би могле да допринесу побољшању квалитета свега везано за каффе...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

У плану је да се одради једно 500 до 1000 комада налепница са амблемом и адресом сајта... што би такође могло да подигне посећеност поред тих графита у граду. Уколико неко има још предлога и жели да се укључи у рад, нек се слободно јави!

#87 April 13, 2009, 12:20:08 PM Last Edit: April 13, 2009, 12:26:00 PM by david.v
Quote from: KizaLion on April 13, 2009, 09:44:07 AM
У плану је да се одради једно 500 до 1000 комада налепница са амблемом и адресом сајта... што би такође могло да подигне посећеност поред тих графита у граду. Уколико неко има још предлога и жели да се укључи у рад, нек се слободно јави!
Контактирај Бошкета,сигуран сам да креативан човек као он има пуно идеја за налепнице.Наравно ја очекујем одређен контигент налепница за овај јужни део града Београда :D .Поз.
Дефинитивно да се око улаза на север ураде нови графити ,тако ће за сајт сазнати баш они који требају.
Ако треба можемо ми редовни посетиоци форума да издвојима неки динар за те налепнице.
ЕДИТ:Дискутабилно је колико су те налепнице ефектне у маркетиншком смислу,јер се лако цепају,одлепљују,а колико ја знам нису баш јефтине(оне бољег квалитета).
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!


није везано за тему, али шта је са форумом делије.нет,такпђе и слике су нестале из галерије?