Иако смо изгубили од базела, то неће бити разлог да ненаставимо тамо где смо стали против јавора прошле суботе! зато:



Несмемо да дозволимо играчима да падну, није један пораз крај света!

Sad treba da nas bude vise nego ikad.
Bas kao sto se navijanje digne na visi nivo kad primimo gol tako i mi moramo nakon ovog poraza da budemo jos bolji !
SVI NA KARABURMU !

Mi i nismo ekipa za kakvu sebe smatramo ako treba jedni drugima da govorimo koliko je vazno da u nedelju okupiramo stadion na Karaburmi.

Stvarno ne sumljam u nasu brojnost. Vidimo se u nedelju.

Иначе, цена карте за нашу трибину је 150 динара.

kombi 450 karta 150 ukupno 600
mislim da cu imati toliko vidimo se u nedelju
amo ti...

Za Sapcane:

Okupljanje je u kafe Trgu. Polazak je u 10h, zbog guzve na mostu.


Mislis li da je pametno pisati mjesto okupljanja javno na netu ?

Quote from: "Johnny Blaze"Mislis li da je pametno pisati mjesto okupljanja javno na netu ?
Pa verujem da za Beograd nije pametno. Ali u Sapcu ti je svejedno. Mali grad, tako da si uvek primecen. Polupas flasu i vec je tu cela ekipa plavih.

С обзиром да је Шабац цео црвено бео то и није неки проблем...

Него пустите ви наше другаре из Шапца, они ће хвала Богу доћи, Београд сутра треба да одради Карабурму као и тренинг од пре неко вече... Сад је фрка, треба момцима дати до знања да смо без обзира на пораз у четвртак и даље уз њих и да верујемо у пролаз даље, у титулу, куп...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Rezultat protiv Bazela nece uticati na posetu protiv OFK. Uhvatili smo zalet i dok god bude vladala pozitivna energija medju navijacima bice odlicna poseta! Ne moze jedan nesrecni poraz to da promeni, a treba imati u vidu da 99% navijaca misli da nasa igra obecava...
Apsolutno se ne brinem za posetu sutra!

победе и порази НЕ СМЕЈУ да буду мерило наше бројности и љубави!
Идемо Делије, сви на Карабурму!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Сунце је данас огрејало Београд, Карабурму,Звезду и све нас којима је пао мрак на очи после суморне и тужне вечери од пре пар дана... Баш као што су сви који су читали летак на данашњој утакмици видели, после пораза треба бити прави и испратити екипу у следећој утакмици... Тако смо данас и одрадили... Трибина испуњена максимално, коп се дефинитивно повећава из утакмице у утакмицу... Као што сам и рекао јуче да Београд мора да одради утакмицу у пуном броју, то се и остварило али за сваку похвалу су и екипе из унутрашњости... Доста их је било а посебно бих издвојио момке из Шапца, било их је 40 данас...

Данас сам мало закаснио, док смо се скупили у крају, па док смо испроверавали графите које смо цртали ноћас у врло алкохолисаном стању, прође доста времена и отуд стижемо тек у 15-том минуту... Испред стадиона још увек гужва а унутра хаварија... Дупке пуна трибина... офк-оваца 150-200 на њиховој трибини, исток солидно попуњен а запад само по средини.... Испоставило се касније да је запад већински био НАШ...

У првом полувремену солидно навијање, ок атмосфера, уз стандардне песме... Нешто сам шврљао по трибини тражећи ове, оне, а и с обзиром на закашњење не могу нешто још специјално да додам за утисак из тог дела игре...

Почетак другог полувремена, бакљада, гласнија песма и на терену све боља Звезда која напада ка нама... 15-ак минута пред крај пада гол уз случајно или не Дај гол, дај гол.... До краја атмосфера на максимуму, песма без престанка, као уосталом и од самог почетка текме, пардон од мог доласка, али не сумњам и од почетка... На крају момци испраћени са Добро знај и морем црвено белих шалова...

Идемо даље, све нас је више, коп све бољи, Звезда све јача... У з још само мало труда и воље сви снови севера ће лагано почети да се остварују...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ipak sam danas Ofkin stadion napustio srecan. Mislim da je ova pobeda 80% zasluga severa jer su momci i danas loshe igrali. Nema veze dobili su podrshku, a hvala Bogu dobijace je i ubuduce.

Aleee, Zvezda je danas pobedila
nek peva Marakana, nasha je titula!!!


Једва смо дошли до победе.

На полувремену се делио летак у коме је написано да се не посустаје са доласком на утакмице, са навијањем без обзира што смо изгубили од Базела.

Следеће гостовање је Земун, и то тек за 13 дана.

Hteo si da kažeš da je sledeća utakmica protiv Zemuna a sledeće gostovanje Tromso tj. u prvenstvu Novi Sad.
Nemojte nikad izdati nas!"

Quote from: "KizaLion"Следеће гостовање је Земун, и то тек за 13 дана.
sledeca utakmica je zemun na marakani za 2 nedelje, a gostovanje je tek za 3 nedelje u novom sadu ako se ne varam.. namigivanje
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Da bas tako, napisah gostovanje umesto utakmica...

Pre gostovanja u Tromsu, 24. novembra, igra se jos jedna utakmica u basketu, 22. novembra u Frankfurtu gostuje Zvezda (ULEB cup, sreca da nije Jadranska). Posle toga Vojvodina i Strazbur.

Evo i jednog video zapisa:

www.delije-caffe.net/video/bakljada-sa-ofke.avi

Ljudi ja neznam da li ste vi videli koliko su ljudi sa zapada bili srecni kada smo se dovikivali sa njima!!! A tek posle utakmice kada su krenuli da izlaze svi bili okrenuti prema severu i aplaudirali nam!

Ali ipak... Evrigo, evrigo ,evrigo...  :boks

Најјачи утисак са јучерашње текме су оставиле две клинке које имају мало више од 10 год. и стајале су испред мене,а драле су се буквално речено.....
То показује колико смо моћни били данас,а наравно још једном свака част Легенди која је узела мегафон у 2.пол и развалили све до краја.....
Даће Бог да више ова јебена пруга буде готова следеће недеље да неморам за јебену Карабурму изгубити цео Божји дан.....
Следећи Мунзе тек за 2 недеље,треба дочекати.....