Јесте да је радни дан, да је време одигравања крање имбецилно, али сви који можете да ускладите обавезе, зна се, правац стадион!

Због радног дана, крајње безобразне сатнице (13.30), на Северу је данас било мање људи него обично. Првих 20 минута навијање је било просечно, па је касније почело да бива боље. Неки су се склонили у хладовину јер је цело прво полувреме ударало зубато сунце. Вођа је рекао да се обавезно дође на текму са Јавором.

одлично!!! прошли смо :)

могли би у 1/4 финалу до Ниша да скокнемо а?

пОзДрАв!!!

Quote from: "capocrimi"могли би у 1/4 финалу до Ниша да скокнемо а?

И то би било одлично, као и Тимок, никад нисам био у Зајечару.

Ево и аудио записа:

http://www.delije-caffe.net/audio/crvena-zvezdo-pobedjuj.wav

Nikakva utakmica.
Nikakva brojnost.
Navijanje dobro, s obzirom na okolnosti.....
Nadam se Timoku... kad se igra 1/4 finale ?

Zao mi je zbog malog odziva ali kao sto rece Kiza krajnje bezobrazna satnica... Posle kazu nema gledalaca na stadionu... Pa za koga se igra fudbal?!? Ako se igra za gledaoce onda neko treba da zna da se u 13:30 radi i ide u skolu u celom Beogradu a i u Srbiji... Budalastina!!! Svaka cast svima koji su bili na tekmi i nadam se da cemo vec u subotu da napunimo sever....

Sto se tice cetvrtfinala mislim da ce to biti tek na prolece... A i bolje je za gostovanje, bice lepseg vremena i verovatno vise raspolozenih za put... Ne zaboravite da nas ceka gust jesenji raspored i mnogo "vremena" da bi bili uvek i na svakom mestu uz Zvezdu....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Da stvarno bi bilo dobro da izvucemo Radnicki, danas sam bio da ih gledam, prosli Zemunce na penale, cista namestaljka... bili neki incidenti sa TB pre tekme... Inace, Zvezda nije gostovala u Nisu vec nekih 3 godine ako se ne varam... Jer zna neko kad su termini zreba i odigravanja utakmica 1/4 finala?
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...