????? ???? ????, ????? ??...

????? ???????? ?????????? ???? ???????????? ???????? ?? ?????? ? ????????? ??????,  ???????? ?? ??????, ? ????? ? 08.00h ??????? ????? ?? ?????.  ???? ?????? ?? ?????? ?????????? ????????? ???? ???? ????? ???????? ????, ???? ?? ??? ?? ?????????? ???????,  ??? ????? ?? ???????? ?? ??????. ??? ????? ????, ?? ????? ?????? ??????? ?? ??????, ??? ?????? ??????? ? ?? ?????, ? ???? ???? ?????????? ????? 3 ???? ?? ????? ?????, ?? ????? ??????????,  ? ???? ?? ??????. ? ?????? ????????? ? ????? ???, ???? ? ????? :D , ? ???? ?? ?????? ?? ??????. ? ????? ??????? ??? 6 ?????, ??? ??? ?????? ???? ???? ???????, ???? ??? ?? ????? ??????. ???????? ?? ? ?????, ? ??????? ? ??????? ?? ??????, ? ??? 12 ????? ? ???? ???????, ????? ?? ???? ????????. ?????? ?? ??? ????????, ?????? ??? ???? ????, ????? ?? ?????????? ?? ????? ?? ????? ????????, ??  
?? ??????? ???? ???????, ? ? ??????? ?? ?? ??????????? ? ??? ????(??????!). ??????? ??? ? ??? ? ????, ???? ??? ?? ??????, ? ???. ????? ???? ????(? ??? ??? ????? ????? ??????? ?????????), ??? ????, ? ????? ??????, ?? 5-6 ??????????.  ???????? ?? ?? ???? ?????? ??? ??????, ??? ?????? ???? ????? ??? ?? ?? ???? ??????????????? ? ???? ????????? ?????, ????? ????? ???? ???????? ????????, ? ??????? ???? ??? ????? ??????? ?? ?????? ?? ??????????, ?? ????????? ? ??????????????? ?????, ? ???? ???? ???????? ????????. ??? ?? ???? ?????? ?????????? ?? 100 ???., 50 ?? ??? ? 50 ?? ???. ??? ?? ???????? ??????, ??????, ???????, ?????? , ???.  ?? ??? ???? ???? ??????????? ???? ??? ???????????. ??? ?? ??? ????? "G???7", ? ??????? ????? 20 ???????, ??? ?????????, ? ????? ???? ???????? ?????, ? ????? ?????? ?????????, ?? ????? ?? ????????? ???. ? ????????? ?? ????? ?? ????, ?????, ??????, ????????, ???.(?????? ?? ?? ?????? ????? ?? ??? ?????? ????). ????? ?? ??? ??????? ?? ???? ???????? ????????, ??? ? ????? ?? ????? ????? ?????. ????? ??? ?? ??? ???????, ??????? ?? ?????????, ????? 10 ???. ????? ?? ???? ????? ???????. ????????? ????? ???? ??????(????????) ? ?? ????, ????? ?? ??????? ??????? ??????, ?????? ???? ?????. ?? ??????? ?? ????? ????? ?? ????????, ? ????...... ??? ?????? ????, ???????, ??????????, ?????? ??????, ?????? ????? ???? ??? ??????, ??????? ???? ????, ???? ?? ?????? ??? 2 ???? ?? ??????? ?????, ?? ??????? ?? ??? ????? ???, ?? ???? ?? ?? ???? ??? ? ??????. ?????? ????? ?? ?????? ???????, ??. ????????? ?? ???? ??? ?????? ??? ?? ?????????? ?? ????? ?? ???? ????7.??? ???? ???? ???? ??? ?? ???? ??? ?? ????? ?? ?? ??? ?????? ????????? ?????????. ????? ?? ??? ????? ???? ??????????, ?? ?? ????7 ??? ???? ??????????? ??????, ?????? ??? ??? ?? ????, ??????? ?? ???????. ??? ???? ????????? ?? ????????? ???? ? ???? ?? ????? ????. ? ?????? ???????? ????? ????? ??????, ????? ??????? ?? ???????? ???-?. ?????? ?? ??????, ???????? ???????, ?????, ??????, ? ?? ????? ??????? ???????? ?? ?? ????????. ????? ?? ??? ????????? ???? ???? ???????, ??? ????? ?????? ???? ?????? ?????, ? ?? ????, ??? ????... ?????? ?? ???? ??????, ??????? ??? ??????????, ? ???? ????, ????? ?? ?????? ?????(?????????), ??? ?? ?????? ???. ? ??? ???? ?? ???????....?? ?? ?????? ???????, ???? ????, ???????. ???????? ??? ??? ???? ?? ????? ????? ???????, ?????? ???????, ?????? ??? ??? ?????, ????? ?? ?????? ?? ?????? ??? ??? ?????? ?? ???????. ?????? ????? ???? ?? ?????, ??????, ???? ????????, ?????? ?? ????????, ?????, ??????. ?????? ????????, ???? ??????? ??? ?????. ??? ?? ??? ???....???????, ???? ?????, ??????, ??????....????? ????? ???? ? ????, ? ???? ???????? ?????? ?? ???? ?... ? ???? ?? ? ?????, ? ??? ?? ?????? ? ? ???? ???? ??????....
?? ???? ????? ???? ????? ????? ????????????, ??? ?????? ?????, ??????, ???????, ?????? ??? ???? ??????????????? ????? ????????? ? ??????, ? ? ?????? ?? ???? ???????????? ? ??????? ?? ??? ?????,  ??? ?? ????? ??? ???, ??, ??? ???? ?? ???? ????? ??????? ?????? ???????.
?????? ?? ????....????? ??????? ? ??? ????? ?????? ??? ??? ?? ????????? ??? ??? ??? ?????? ???????, ?? ?? ?????? ??????????, ? ?????? ????????....

Svaka vam cast na ovom, takoreci ino-domacem gostovanju, drago mi je da je ovo bio jos jedan potez na ucvrscivanju veza sa grcima... Da li su mozda najavili neki dolazak na neku nasu tekmu???
Quote from: "radomir"????? ???? ????(? ??? ??? ????? ????? ??????? ?????????), ??? ????, ? ????? ??????, ?? 5-6 ??????????.  
Na ovaj klub mislis:
http://www.gate7.gr/misfits/online/theclub.html
Ja sam saznao da oni imaju klubove po zgradama pre nesto vise od godinu dana, ali mi nikako nije bilo jasno kako obezbedjuju taj klub, jer se desavalo nekada da zeleni preko noci upadnu unutra i pouzimaju nesto... znam da se to vise nigde ne smatra akcijom, ali mogu da zamislim kako bi bilo kod nas kada bi se uradilo tako nesto...
Hoce biti nekih slika sa nase strane i da li ce moci da se kupi taj sal orthodox brothers...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Oce, planiraju da dodju na Borac Cacak-Zvezda i to direktno u Cacak  na motorima njih oko 1357.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Quote from: "Nesha_cb"Ja sam saznao da oni imaju klubove po zgradama pre nesto vise od godinu dana, ali mi nikako nije bilo jasno kako obezbedjuju taj klub, jer se desavalo nekada da zeleni preko noci upadnu unutra i pouzimaju nesto... znam da se to vise nigde ne smatra akcijom, ali mogu da zamislim kako bi bilo kod nas kada bi se uradilo tako nesto......

evo posto sam lenj da napisem izvestaj odgovoricu ti na ovo, jedno nedelju dana pre tekme neki navijaci paok iz atine, napali lokal misfits-a negde oko 4/5h ujutru (kao i uvek), navijaci olympiakosa koji su bili u lokalu im bacali svasta sa drugog sprata, ali posto im bilo malo nije niko izaso napolje itd ...
bilo je par puta da navijaci ovok ili onog kluba napadnu neki lokal, ali uvek to rade kasno kad je lokal prazan itd svi koji smo bilo tamo smo videli na cega lici lokal kad je pun, i pogotovo kad ih ima pun kurac okolo (mislim na lokal Red MAfije pored stadiona).
ako imate satelit, pogledajte MAGIC TV (na HotBird) imate emisiju "OYPA7" onaj njihov voda sa dugom kosom vodi tu emisiju, tako i jos jedan voda gate7, koji ima svoj klub u atinu, gde zive samo navijaci AEK, ali niko ne sme da ga dira.

kad smo kod AEK, jedno pitanje za oni koji su bilo tamo, jel su i vama svi govorili kako ih niko ne ceni u atinu ? meni su par njih rekli da su Original21 najgori za njih i da im se svi smeju itd...

pozdrav svima!

Quote from: "radomir"??? ?? ??? ????? "G???7", ? ??????? ????? 20 ???????, ??? ?????????, ? ????? ???? ???????? ?????, ? ????? ?????? ?????????, ?? ????? ?? ????????? ???....

koliko je meni reko moj drug iz atine, svi clanovi moraju 4

Sve u svemu to je to sto je Radomir napisao, sve ostalo su neke licne impresije koje ne mogu biti tako lako napisane.
Slike ce biti danas u toku dana, nadam se da cu stici da ih postavim.
XXX daj i ti svoje slike ili posalji meni na mail da ih postavim.
Josh jednom pozdrav za ekipu koja je bila u Atini i naravno za nase domacine Misfitse.


Bilo je Donera ali smo bili orijentisani na giros (na usi mi je isasao). Ribe su zesci krsh...

???? ?? ?? ???? ??? ???? ????? ????? ? ???????.  :)

Quote from: "Boka"???? ?? ?? ???? ??? ???? ????? ????? ? ???????.  :)

ma neznam gde su ih vodili grci, ali ja mogu da ti garantujem da su grkinje za desetku !!
nemoj da jedan od vas koji je bijo tamo, da mi kaze da ona plavusa u lokalu Red Mafije krs !!  :jebanje

evo jos slike sa tekme olympiakos - pao








Ovo je super sa preskakanjem,cuo sam ida su neki nasi usli na ovu foru.Ovo kod nas nebi bilo izvodljivo,jer ima mnogo policije.

Quote from: "Co2"Ovo je super sa preskakanjem,cuo sam ida su neki nasi usli na ovu foru.Ovo kod nas nebi bilo izvodljivo,jer ima mnogo policije.
Ma ne to sto je lako za preskakanje, posto ljudi mogu da preskacu znaci da mogu i da unesu tj prebace na stadion sta hoce, auuuuuu pa to bi kod nas bila milina... ne znam kakvi su zakoni kod njih sto se baklji i piro-a tice...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "Co2"Ovo je super sa preskakanjem,cuo sam ida su neki nasi usli na ovu foru.Ovo kod nas nebi bilo izvodljivo,jer ima mnogo policije.
Ma ne to sto je lako za preskakanje, posto ljudi mogu da preskacu znaci da mogu i da unesu tj prebace na stadion sta hoce, auuuuuu pa to bi kod nas bila milina... ne znam kakvi su zakoni kod njih sto se baklji i piro-a tice...

zabranjeni su  :rofl ali ladno su ih uneli u plasticne kese (4 pune kese baklje !!!!!!) i to pored pandure !! mene nisu ni pretresli.

nije da nema murije okolo stadiona, ali tamo pandur razmisla dva puta pre nego sto krene da bije jednog navijaca, ove slike koje sam slikao, nisam stigo da ih slikam kad su svi preskocili, ali neki panduri poceli da se penju na stepenice i da hvataju neke navijace olympiakosa, od jednom su svi na njih poceli da se deru, neki su cak skakali na njih, panduri su za sekond krenuli nasad, tako i ovi "robocop" polako su isli do ograde, nijedan od njih nije odma skocijo na navijace itd ... da je pocela frka sa murijom brzo di cela tribina i svi koji su bili ispred na njih krenuli (majke mi!)
pa kad smo krenuli na autobuse Panathinaikos-a, tek onda sam video da kod njih policija nesme bilo kako da krene na njih, da smo tako nesto probali ovde na zapad za sekund bi dobili pandreke u glavu i gumene metke u bulju  :)

Kad kazete da veoma organizovano navijaju i da se u svakom trenutku zna ko sta radi,zanima me da li samo navija tribina na kojoj ste vi bili odnosno gde su GATE 7 i Misfitsi ili peva ceo stadion,tj. da li je kao kod nas da se samo peva na severu?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sa malim zakasnjenjem slike:

Misfits klub












Mi i nasi domacini


Ispred kluba




Stadion






Pozdrav za Panatanaikos




Orthodox Brothers




Utakmica:








Ima se, moze se...


I naravno POBEDA!


Posle utakmice

Pogledajte koji su grb stavili na naslovnu stranu ultrasa...
http://ultras.gate7.gr/
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


Auuuuuuuu, vidi lopovcine... :D  :D  :D
Pa mogli bi smo sada mi njima nesto da maznemo...
:D
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Postavljena su i dva video klipa iz Atine.
Ispred stadiona 2.9MB
Na stadionu 5MB