Evidentno je da nasem klubu ide na gore.Titule nema,u evropi nijedan znacajniji rezultat.Cak i sam tim je mnogo gori nego recimo 2001.Nema zvezda poput,Drulica,Pjanovica,Acimovica,Bunjevcevica...
Ko je kriv?Pa jedino moze biti kriva uprava.Sigurno ne sam Dragan Dzajic,vec ljudi oko njega.Sta treba da se ceka da bi s enesto izmenilo?Da pocnemo da se zadovoljavamo bodovima sa strane?Da u kluhb dodju jos Spalevica i Stancica?Mnogi su pljuvali po Muslinu.Meni se cini da je on uvideo kakva su stoka ljudi iz uprave,i otisao jer nije hteo da bude deo sivila.Zasto danas groblje ima placenije igrace?Zasto oni mogu da vracaju igrace iz inostranstva a mi ne?Zar je tesko da se recimo Pantelicu ponudi novi ugovor,jer je to neka enormna cifra?
Cak su i cene karata povisili?Ne treba zaboraviti njihov pokusaj sa cenamo od 500 i 2000 din.Zar nam treba da radimo nesto sto ni zeka i bjekovica ne rade?Omladinci,citam po novinama,na 5-6 mestu.Jer postoji negde napredak?Neka me neko prosvetli,jer ja vidim samo poniranje?Jesu Delije maltene nezavisne od uprave,jesmo mi najbolji u srbiji,ali zar nije nasa obaveza da se zalozimo za vracanje ugleda zvezdi?
..nekad...sad...ZAUVEK!!!
          CuBOYS R.S. BOR

Rezime:

1) FK - Bez titule, Kup?
2) KK - Bez Kupa, bez JL, bez pomaka u ULEB-u (tavorenje) i sigurno pusiona u prvenstvu. Nismo bolji od Refleksa, Partizana ili Hemofarma
3) RK - Bez titule i kupa
4) OK - Imali smo dobre igrace, ali nije bilo srece, ponovo bez trofeja
5) VK - Raspadamo se vec duze vreme...
6) ZOK - Devojke su nas ovih godina vadile... mada ove godine nista nismo uzeli.

Dakle, stonoteniseri su nas izvadili a njih ne pratimo.

Quote from: "KizaLion"


Dakle, stonoteniseri su nas izvadili a njih ne pratimo.

nemoj da zaboravis hokej na ledu i veslanje :lol: (ali ni njih ne pratimo

:( )

a sad ozbiljno...stvarno su nas zajebalii ove godine !a kad samo vidim ono j*beno groblje  e tek onda pocinjem da sizim ! :bes

Sta jedete govna,a Jelena Jankovic??? :rofl

Quote from: "Indjija"Sta jedete govna,a Jelena Jankovic??? :rofl

Eh ne pamtim koji je turnir osvojila, ma da se grobarka gadno priblizila namigivanje

Nego tema je buducnost fudbalksog kluba...jednostavno vrlo tesko. Igraci sve losiji i losiji a resenje sve dalje i dalje. Stanje u nasem klubu je ocajno (cini mi se da to vazi za cijelo sportsko drustvo)...i to boli. Navijanje je vrh...samo evropska scena nije u mogucnost da nas vidi sto cesce kad cak ne mozemo da predjemo jednom to drugo kolo Kupa Uefe, a da ne pricam za Ligu Sampiona. Relnost je da posle rata nismo prezimili nijednom...Mislim da je proslost dokaz da bi trebali da krenemo drugim putem. Sledi oglas:

FK CZ i Delije traze sposobne ljude(na teren i za upravu) koji imaju ljubav prema nasem klubu, koji imaju mogucnost da nas vrate na taj nivo da svako u Evropu opet zna za nas klub!!  :(
poz
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

UNISTIO SI FK RATKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Šarac opet u Austriji
27.05.2005 12:45

Dosadašnji fudbaler Crvene zvezde, Dragan Šarac, rešio je da se vrati u austrijsku Bundesligu.

Šarac (29) potpisao je novi ugovor sa Šturmom iz Graca na dve godine. Sada već bivši igrač "crveno-belih" već je branio boje austrijskih klubova - FK Austrije (2000-2002) i Superfund Pašinga (2002-2003).


IZGLEDA DA NAM JE SMOTANI LUKOVIC SUDBINA...

Kaze ratko da bi "bilo nemoralno da se sada povuche"  :rofl

Jaooo kako ce ode... :batine

Џајић на потезу

,,Политика" сазнаје да ће на предстојећој седници Управног одбора поједини чланови захтевати да се огласи председник клуба Драган Џајић, а његова коначна одлука да ли се враћа или одлази у великој мери утицаће на даље функционисање клуба.

Ових дана, Џајић је у појединим медијима изложен жестоким критикама, у којима се често прелази граница доброг укуса. У његовом окружењу сматрају да је највећим делом то организовано од стране некадашњег Џајићевог најближег сарадника у Звезди Владимира Цветковића. Ипак, и за Џајића би било најбоље да коначно изађе пред јавност и каже шта има. То је човек са највећим ауторитетом у нашем фудбалу и његова реч свакако увек има посебну тежину.

-----------------------------------------------------------

Управа одлази под притиском навијача

У Црвеној звезди је синоћ било бурно. Привремени управник и подпредседник Црвене звезде Милан Вујин хитно је позвао чланове управе на састанак са навијачима. Том приликом огорчене вође навијача су тражиле да се управа повуче и смени тренер Ратко Достанић. Поједини чланови Управног одбора су рекли да се оставке не подносе навијачима, на шта су ови узвратили да не морају баш сви да оду.

Међутим, касније када су се окупили, чланови Управног одбора Црвене звезде су се договорили да поднесу оставке председнику клуба Драгану Џајићу. То је крајњи епилог, по коме Звездина управа одлази под притиском навијача.

Милан Вујин и извршни директор клуба Зоран Аврамовић, који су од стране УО задужени за контакте са медијима, синоћ нису били доступни. Ипак, како се сазнаје у неким неформалним разговорима Вујин није децидирано потврдио, али ни демантовао да сви чланови Управног одбора Звезде одлазе. Ако се то заиста и обистини, клубом ће технички управљати стари сазив управе, док Скупштина не изабере нову.

I konačno da to dočekam:

Saopštenje UO FK Crvena zvezda

Na kraju sezone u kojoj nije osvojen nijedan trofej i posle neuspeha na medjunarodnoj sceni, članovi Upravnog odbora Kluba su na sastanku sa navijačima kao najvećim delom porodice FK Crvena zvezda i važnim segmentom kluba, odlučili da predsedniku kluba kao mandataru ponude svoje ostavke.

Članovi Upravnog odbora ovo čine kao moralni čin i kao podsticaj za bolji i odgovorniji rad u svim delovima kluba.

FK Crvena zvezda
Potpredsednik
Milan Vujin

Saopštenje Predsednika FK Crvena zvezda Dragana Džajića

Zahvaljujući se na poverenju i podršci koje su mi nakon moje ponudjene ostavke ukazali članovi Skupštine Kluba, na ovaj način obaveštavam organe i članove Kluba da se uprkos poštovanju odluke Skupštine, zbog zdravstvenih problema i moguće operacije koja mi predstoji povlačim sa dužnosti predsednika Kluba.

Istovremeno, s obzirom na ponudjene ostavke članova Upravnog odbora, kao predsednik Kluba odredjujem radnu grupu u sastavu Aleksandar Boričić, Božidar Cerović, Vladan Pirivatrić i Milan Vujin, da sazove i pripremi izbornu Skupštinu Kluba.

Najiskrenije želim i verujem da će ove moje odluke doprineti novom usponu Crvene zvezde i novim trofejima i uspesima na zadovoljstvo milionske porodice navijača Crvene zvezde.

Dragan Džajić

Izvor: Sportska Centrala

Hajdemo sad sve iz početka! Za Zvezdu, za pobede!



Gulit na "Marakani"?
30.05.2005 20:10

Gulit u Zvezdi?Ako je suditi po informacijama iz beogradskog dnevnog lista "Blic", nekadašnja zvezda holandskog fudbala a do skora trener Fejenorda Rud Gulit mogao bi da nasledi Ratka Dostanića na klupi Crvene Zvezde.

Naime, "Blic" navodi da je prvi čovek Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore, Dragan Stojković "Piksi", jednom nogom već u predsedničkoj kancelariji našeg najtrofejnijeg kluba, dok je Dejan Savićević najbliži fotelji sportskog direktora.

Prema nezvaničnim informacijama do koje je došao ovaj list, Savićević je već stupio u kontakt sa bivšim saigračem iz Milana, Rudom Gulitom, koji je do pre desetak dana sa našim Željkom Petrovićem predvodio ekipu iz Roterdama.

- Koliko je realno da Gulit dođe u Zvezdu, toliko je to i nerealno. Znam da Rud izuzetno voli Deju, jer ga je često spominjao dok smo radili zajedno. Kaže da se uvek smejao kada je bio sa njim u društvu. Voleo bih da on dođe u Beograd, jer bi sigurno vratio publiku na "Marakanu", izjavio je Petrović za "Blic".


:o  :o  :o  :o  :o  :o

Eto postom zivim u Holandiji da reagujem na ovu vijest da Gulit moze da postane novi trener Zvezde. Pre nekoliko dana su ga izbacili iz pisljivog Fejnorda (pozdrav iz Amsterdama  :D ) zbog losih rezultata. To mu nije prvi put, tako je bilo u Celzi kao i u Njukastl. U Fejnord mu nije islo za rukom, doveo 12 igraca a nista nije napravio...pogotovo odbrana je bila ocajna. Obecao je im sampionsku titulu a na kraj cetvrti :rofl . Pomocni trener mu je bio Zeljko Petrovic, covek je stvarno lik...neki Holandjani ga obozavaju po cudnim izjavama("ostacu sa Gulitom do smrti") a neki ga jednostavno zovu "obicna budala"! Kao fudbaler (kao i Gulita) su ga puno cijenili.

Licno neznam da li je Gulit taj koji bi mogao da saradjuje na ovom katastrofalnom nivou na kojoj Zvezda igra, vijerujem da mu je zadnja plata bila ogromna(jer za to CZ ima kinte???). Mislim da on bas nema licno nista sa Zvezdom, a ko zna..nije ni Mateus imao sa grobljom pa im je donjeo Ligu Sampiona. Petrovic je inace dobar drug sa Mijatom i Dejom...to je ta veza.
Za sad je dosta jos trener, dakle nista jos nije sigurno...
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Ovo za Gulita koliko je tacno ne znam, ali po meni odnos je 1:100 da bi mogao da se pojavi na klupi Zvezde. A pogotvo sto su to sve sada novinske gluposti i koriste ovu situaciju u nasem klubu da bi mogli da plasiraju mnostvo glupih tema jer nemaju nista pametnije da pisu, znate da su navijaci No1 ove drzave...

Pa kad je mogo Lo(p)tar da dodje na groblje, sto ne bi mogo i Gulit na Marakanu. Glavna veza novinarima je prijateljstvo Deje i Gulita kada su igrali u Milanu, a Dejo se spominje kao potencijalni sportski direktor.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Kako stvari stoje celi Fudbalski Savez će preći u Crvenu Zvezdu...
A priča o Gulitu je slična onima o Del Neriju ili onom Slovaku - tresla se gora, rodio se miš (u ovom slučaju Dostanić). Gulit je ipak malo žešći luzer, pa je sve moguće. Pitanje je koliko bi on razumeo situaciju našeg kluba.



kad bi Gulit dosao kod nas(sto je malo moguce)onda bi se sigurno isto ponasao kao Lotar, a to je:boli me kurac za klub daj da ih dovedem u tu ligu sampiona pa posle malo da se proslavim pa da pobegnem...ali u svakom slucaju pokazalo se ovo razmisljanje kao tacno nazalost, jer nema nista od onih trenera koji vole klub i koji zele sve najbolje za navijace i klub(slucaj Dostanic).
Ali opet kazem tu pricu je pustio blic, a blic nije bas neki list kojem treba verovati uvek...tako da .. malo je to verovatno...ali ostaje nam da se nadamo (kao za Del Nerija) namigivanje  :)

e ja sam imao bar malo nade oko ovoga oko Gulita, ali onda kad sam cuo na dnevniku da su kandidati i Tigana, Hadzi e onda sam stvarno popizdeo...od svih gulita i tigana ostade nam ''nash'' Dostanic :cry:

Samo da vas podsetim da je taj isti Blic pre par godina pisao da ce u Zvezdu da dodje da igra Hristo Stoichkov zbog svog kuma Miroslava Ilica!!!!

Kupuju se na trafici ali nisu novine...

Binić na "Marakani"
10.06.05. 09:30

Po svemu sudeći, od sledeće nedelje igrački pogon fudbalskog kluba Crvena Zvezde biće osvežen novim brzonogim fudbalerom.






???kakav Binic bre ?

Radi se navodno o sinu od ove nashe "zvezde" iz '91. tj. novopechnog mafijasha.

Quote from: "Maj 25"Radi se navodno o sinu od ove nashe "zvezde" iz '91. tj. novopechnog mafijasha.

Citao sam o tome "omladincu" igra i za mladu rep. Ceske, a nema jos ugovor sa Spartom (prosao je sve njene kategorije) i sada tek treba da potpise profesionalni ugovor, ali se covek navodno dvoumi izmedju Sparte i Crvene Zvezde