Kizo jarane, ti si nesto ljut na kosarkase ili kk upravu. Nemoj biti na kraj srca sa njima. Pa nije ovo toliko ni lose a nije ni Zagreb toliko losa ekipa kad pobjedi patlidzane.
Ne treba nama vise da se sa nekim mucimo do 4-te cetvrtine niti da nam utakmice budu egal ili da jurimo rezultat. Nama treba bas ovo da najkasnije s pocetka 3-ce cetvrtine razbijemo protivnika da ne moze da se opasulji. Pa zar nam nije bilo dosta tijesnih rezultata sa Slogom, Zdravljem, Splitom, Zagrebom ili groznih poraza od talibana?
Po meni ovaj tim sa Trifketom na celu moze dosta napraviti. Eto, sljedeca dobra provjera bice u Sarajevu (rodni grade moj) u Skenderiji protiv Bosne. Inace, teren je po prilicno vruc. Bice sigurno Hordi zla ali vjerujem i nasih. Ja skoro sigurno dolazim iz Zenice samo da me nesto krupno ne sprijeci.
Mislim da ce se ovi momci morati pokazati bas ovdje jer ce biti provokacija, mozda i gadjanja igraca itd.
Sve u svemu, sto se tima tice, ono sto sam vidio poslije Zmagovog odlaska je ohrabrujuce. Momci skacu, bore se, slobodniji su u sutu.
Neka tako i nastave i ima da meljemo sve pred sobom.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Posto sajt nije radio dva dana ajde ko moze neka malo poblize opise desavanja na parketu sto se tice utakmice sa Pivovarnom.
Ono sto sam ja mogao da vidim preko net prenosa jeste da su skoro svi imali zapazenu ulogu izuzimajuci izgubljene lopte Vuka.
Bas me iznenadilo to sto sam vidio da je za nekih 10 min. provedenih u igri Jelesijevic dao 8 koseva uz dvije trojke.
Takodje Subotic barem po brojkama je pokazao da je koristan igrac.
Al' da ne duzim mozda da neko ko je bio napise nesto vise.
Sve u svemu dobra pretstava pred gostovanje u Napulju jer Lasko je dobilo mislim zadnjih 7 ili 8 utakmica u gy ligi i to ubjedljivom razlikom.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Solidno. +19 ali sigurno moze i bolje. Pokazujemo da smo prevazisli neizvjesne utakmice kod kuce. Cini mi se da od tekme sa poljacima kod kuce igramo mnogo, mnogo bolje.
Druga cetvrtina je bila losija ali je tu bila jedna izvrsna banana Dragojlovica. Sve na kraju tekme zacinjeno trojkom Drgicevica. Podbacio Viz ali nista strasno. Pokazali smo da mozemo.
Sljedece dvije utakmice u ULEB-u ce pokazati koliko smo zaista jaki.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Nadam se da "gastarbajterske majke" nece ponovno ici na pazar.

Eto, gledao sam tekmu i ne mogu da se nacudim kako smo odlicno odigrali. Sta da kazem nego: Svaka cast momci!
Nadam se da ce ovako biti i u Litvaniji i da idemo dalje.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

E da stalno ovako igramo pa Bog da nas vidi.

SVI NA CIBONU
..a patrole Kalabic Nikole...


Quote from: "Mikelandjelo"

Kad ce Partizan? Ne mogu docekati, imam osecaj da ce biti osvete...

?????? ?? 5.?????................???????

Evo izgubismo tekmu od glupavog Slovana,ekipu koju smo realno trebali da razvalimo,ali do one malo je reci cudne poslednje cetvrtine su igrali kao da su se skupili sa ulice  :zbunjen ...a onda uradili nesto potpuno neverovatno,nisu dali Slovanu da postigne kos iz igre celu cetvrtinu i onda opet sve zase*u na kraju.Jee gori su od Intera keve mi  :( .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Geoplin Slovan - Crvena Zvezda 63:62.
... bruka ...  :o  :o  :(  :(  :bes  :bes



Bitno je sad da navalimo na kup. :sampion  Trofej mora da se odbrani.Ovo je bio samo lo
a nama se moze sve sto se pozeli,da polete ribe i zaplivaju ptice,jer za nas samo Zvezda je zivot,ZVEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE...

Crvena Zvezda - Hemofarm 77:73.  :ruke
Lepa partija Hendersona, prekinuli smo crnu seriju, a sti



Partizan-Crvena Zvezda 86:95!!!

:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke



SILOVANJEEEE  :jebanje  :D
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Zasluzeno, mada moramo i mozemo bolje. Kod +20 nismo smjeli stati. Ali sve u svemu bolje nego prosli put kada smo izgubili.
Napokon su i sudije odradile u odnosu na prosli put, pravu stvar i iskljucili debelog i onog im disu.
Daj Boze da uzmemo titulu u atlas ligi.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

??????? ?? ? ???? ??? ??? ???? ??????? ???? ???? ?? ? ?????. ????? ???? ?????? ??? ???????? ? ? ???? ????????? ??? ???????. ????? ??????? ??? ??????? ? ?????? 2 ????? ????.

Pa ja lepo kazem-Jeretin ima jaci marketing od Dzordana.(a nema pojma)

Igra je opet bila ispod nivoa navijanja, ali koje uopste mogao da  ocekuje drugacije. Jeretin je stvarno ocajan, Viznjevski i Subotic nam uopste nisu nedostajali, a Henderson je bio junak meca. Svidja mi se i trio visokih igraca Dragojlovic-Vukosavljevic-Stefanovic. Momci se bore i solidno su odigrali veceras. Tu je naravno i moj omiljeni igrac u ovom nasem sadasnjem timu, Vuk Radivojevic.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

????? ???? ??? ?? ?????? ???, ?? ?? ???? ????????.

???? ??????? ? ????? ???? ?????? ??? ?????? ?????? - ??? ?????????, ??? ?? ????? ???? ????????? ??? ?? ??? ??? ???? ???? ?? ???????? ??? ??? ????? ?? ????????? ???????? + ???? ?????? ?? ?? ?? ?????? ??????? ?? ????? ??? ?? ?????? ?? ?? ????????.?? ????? ?? ?? ?????????? ???????? ?? ??? ????????, ????? ?? ??? ??????????? ? ??? ????.

????????

???????? ?? ???? ? ????? ? ??????? ???? ??????!

Jos jedna blamaza u nizu,ne racunajuci derbi.Pokvarili su nam onako lep dan posle fudbala svojim porazom od Heliosa poslednjeplasirane ekipe na tabeli u sred pionira sa 74-71.Da li se neko uopste iscimao da ode na tekmu?Dokle vise??
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org