Nakon ovog teksta, jos vise sam ubedjen u ono sto sam mislio o njemu. On je covek bez vizije, bez ideje, koji mozda i zna sta hoce, ali ne vidi na koji nacin do toga moze da dodje. Najveca propast po nas, bio bi opstanak takvog coveka na mestu od kojeg zavisi citava buducnost naseg kluba... :( Ovo je sve crno bez imalo belog, ali barem je maska, za koju je vecina ljudi mislila da ne postoji, misleci da mu nije bitno, pala. Bitno mu je i nema nameru da se povuce.

Sta je ucinio i na koji nacin je vodio politiku prodaje igraca da mu citava serija igraca poput Acimovica, Pjane, Gvozdenovica i umalo Laleta, ode bez i jednog jedinog dinara? Jel se to desavalo ranije? A to mu je inace i jedini izvor prihoda... Kakav folirant! Nemam reci... muka mi je od njega. Trebao je da ode one godine i ostao bi legenda, ovako... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Kad procitam ovaj intervju cini mi se kao da prica sef proizvodnje neke firme kojoj preti stecaj. Niti tu ima nekih argumenata, niti se vidi izlaz iz krize. Ako mi sa budzetom od 5-6 miliona evra ne mozemo da kidamo u domacem prvenstvu, pa kada cemo?

Covek je zadovoljan i marketingom, sa svim sitnicama on je u globalu zadovoljan. Zadovoljan je i niskim cenama karata za Lazio, kao i jedno 3-4000 ljudi koji su uzeli karte po tim cenama. Ostali su debelo platilil.

Ma, muka mi je kad se spomene njegovo ime :bes  :bes
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Malo nam je bio jedan Sloba?!?! Malo nam je bio  jedan 5.oktobar?!?!
Kad ce akcija?!?! :)

p0zDrAv!

Quote from: "capocrimi"Malo nam je bio jedan Sloba?!?! Malo nam je bio  jedan 5.oktobar?!?!
Kad ce akcija?!?! :)

Pa sto se ne odazoves pozivu za konkurs u zhandarmeriju, :)  primaju, kazhu, ljude od akcije! :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Dzaja""
... A uz put, uvek pukne neka cev, ili se dogodi ne