Па то и ја кажем, ми спадамо у врх 3. лиге у Европи или доњи део 2. лиге. То је чињеница и шта сад. Треба да их пљујемо и прозивамо због тога. Они боље од тога не могу. Ако на некој утакмици бљесну и ураде нешто више од својих могућности то треба да поздравимо.

Сад треба да понављамо сваки пут да везе немају и да би једино Жигић могао да игра у некој осредњој европској екипи.

То су углавном млади играчи и можда би могли да напредују уз подршку навијача и искуснијих колега, којих тренутно нема у Звезди (под искусним не мислим само на године већ на искуство у већим екипама и јачим лигама).

Нормално да их не треба нешто уздизати и причати им неке бајке. Прво они морају бити свесни својих могућности, а онда и ми навијачи. Чини ми се да су они и Зенга колико толико свесни тога за разлику од навијача.

Сви би ми волели да су Трајковић или Драмани екстра играчи али они то треба да покажу, а до сада нису то показали.

И да резимирам, сви желимо Звезду у врху светског фудбала а пут до тога није лак и посут је многим препрекама. И на том путу  свако треба да ради свој посао што боље. Играчи да играју а ми навијачи да их бодримо и верујемо у њих и у победи и у поразу.

Za Rajha ako koga zanima Zenga je rekao da on vec ima igraca takvog "kalibra".

Da mi je znati koga je mislio.

Има још две текме до реванша са брагом зато...