Nisam gledao, nazalost...  Samo znam da su nam falili Basta, Milovanovic, Trajkovic i Zigic....
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Fali nama tehnika pre svega, a onda i organizacija, koncept igre, stil, itd. itd. Zapravo, tek protiv iole ozbiljnije ekipe kao sto su ovi ( mada mislim da nisu nista posebno ) vidi se koliko smo tanki u igrackom kadru. Utisak veceri je Zengin odgovor na pitanje sta je sa Trajkovicem ? Odgovor - moj izbor ?!?. Ipak, da sacekamo i taj revans, bicemo valjda kompletniji i pametniji. Ljudski je nadati se.

Iako smo svi prizeljkivali Bastu, realno gledajuci on nije u takmicarskoj formi sto se lepo videlo protiv Dvora. Sigurno da je mogao da odigra vise od 10-15 minuta, ali to je vec Zengin izbor. Naravno da sa Dudicem kao desnim bekom nismo imali igru po toj strani.
Mudrinic i Perovic blaga katastrofa. Lukovic sa Perovicem nije mogao da saradjuje jer je ovaj maltene bezao od lopte. Bosko je bio manje-vise izgubljen u prostoru i vremenu. Mladji nista ne zameram jer ni on jos nije u formi. Purovic je podlegao pritisku jer je decko prvi put igrao pred punim stadionom, a jos je bio usamljen u napadu i to bez neke podrske sredine terena.
Portugalci su dosli da odigraju nereseno i to su uradili. Lagano i opusteno su nas probijali po bokovima, pogotovo u prvom poluvremenu. Ne treba zaboraviti da im nije igrao Mirza (Delibasic) i jos jedan levi vezni koji je opasan igrac.
Cinjenica je da je Zengi bilo najbitnije da sacuva gol. U revansu cemo biti jaci za Zigica, Basta i Mladja ce podici svoju formu, a ko zna, mozda se Zenga zajebe pa u tim ne uvrsti ni Mudrinica, ni Perovica - tada bismo i licili na ekipu.
..baklje gore, pesma cigana...

Gde nam je igra?
Gde nam je tehnika?
Gde je Draman za desnu stranu!
Perovic mars iz ZVEZDE! Nemogu da verujem da on i dalje igra!!!!! :bes
Gde je Trajkovic?

Ma nema ni ovaj zabar pojma sta radi!

Lose se nama pise u revansu...

slaba Zvezda,sta da se kaze :zbunjen  :zbunjen ...jednostavno ne licimo na ozbiljnu evropsku ekipu, to je istina..nas glavni problem je organizacija igre..Mladja jos nije u formi(mada je i ovakav kakav je za klasu bolji od Krivomudrinica),otvarao se,trazio je loptu,imao je onaj dirigovani precizan pas prema Purovicu..sve u svemu bice on extra igrac za nas..pohvale kakve takve mogu jos dobiti Lukovic i Kovacevic,ostali slabo..Bosko ispod nivoa,ma ustvari nije ni mogao bolje kad su svi bili preplaseni...

meni nije jasno nesto. igraju pred punom Marakanom,umesto da se isprse,oni se upisase u gace..a bre pa mi smo samo par napada zavrsili sa 3,4 igraca u kaznenom prostoru...nedostajala je pomoc iz veznog reda..vise od 50% napad nam je islo bunarenjem..ko li rece Joksimovicu da samo bunari lopte, i to na svakoj utakmici..
A Trajkovic? gde je on? gde je Dramani,Fabio..koj ste ih kurac doveli...

ova ekipa je smesna bez Zigica,mada i sa njim to je stil koji ne prilici Zvezdi..bunarenje i centarsutevi na Zigu..jebem ti ja takvu igru

i pored svega .sanse za prolaz nisu izgubljene..vraca se Zigic,Basta ce biti spreman valjda,kao i Mladja da podigne formu..osim toga ,ne moramo da jurimo rezultat..jes da nemamo prednost ali nemaju ni oni..moze da nas izvadi bunker i jedan zalutali centarsut na Zigu..da da..imamo sanse..kad je Petrzalka mogla da se izbunkerise 210 minuta mozemo i mi jednu tekmu+ sto imamo cime da zapretimo i napadu..

pozdrav

Шта је са Драманом и да Силвом? Дали их је довео Зенга или неки други тренер? Долазе ли та двојица уопште на тренинг???

Mislim, sta reci??????? Znam da je namera bila sacuvati gol, ali sa onakvom ekipom i nije moglo bolje. Velika je greska bazirati igru na jednom igracu ( uz svo postovanje i naklon Zigicu ), ali sta bi se desilo da se ( ne daj Boze ) Ziga povredi? Mi nemamo prave napadace, kadre da zamene eventualni nedostatak Zige. Piksi mora da dovede bar dvojicu iskusnih napadaca, jer evidentno Purovicu nedostaje iskustvo. Dobro, iskustvo se stice na ovakvim utakmicama, ali u ovom momentu Zvezda ne sme cekati i oslanjati se na ovakav napad.
Nadam se da ce u Portugalu Zvezda dati gol, ali i da nece primiti vise golova nego sto i sama postigne!!! :ruke
Sto se tice Brage, i nisu neki tim. Osim one slucajne stative, nisu imali ama bas ni jednu pravu sansu. Podsetimo se PSV-a. Ovde na Marakani su pokazali da mogu postici gol kad hoce. Jasno su dali do znanja da nemamo sta da trazimo u revansu. Epilog revansa znamo. Nadam se da ce nasa igra u revansu biti mnogo, mnogo bolja. Cak i ovaj rezultat 0:0 i nije tako los-nema opustanja kao kod 2:0. Odgovara nam i svaki nereseni rezultat sa postignutim golom.

IDEMO DALJE :sampion
onos grada, Ti si našega.....

Ja sam pre utakmice rekao da bih bio zadovoljan sa 0:0, a nakon onakve igre mogu reci da smo dobro i prosli. Purovic totalno odsecen, bez podrske veznog reda (a od koga i da je dobije?), organizacija napada nikakva... Ni malo nije pomogao ni ulazak Stojanovica. Mudrinic i Perovic ponovo pokazali da su u Zvezdu zalutali. Kovacevica su napadala po trojica cim primi loptu... Lukovic je par puta lepo probio po levoj strani, ali niko se nije prikljucivao napadu pa ni centarsutevi nisu vredeli.

Nadam se da ce u revansu Zenga konacno dati sansu Trajkovicu, a u medjuvremenu bi mogao da isproba i famozne strance - trebaju nam ti ljudi, bre.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

nama se onaj siroti purovic grci u napadu,ne moze da potrefi loptu,a purke ga mece iz utakmice u utakmicu

joj sto ga pustise imbecili............. :batine

E Purke,Purke ... :(
Takav igrac se ne pusta tako lako  :nene .

Pa dobro slozio bih se da je igra bila ocajna, ali rezultat i nije toliko.Sad samo da Ziga uvuce nekako i u bunker.A moze i Jankovic sa 30tak metara ili Milovanovic kao protiv Chieva.
..a patrole Kalabic Nikole...

Izvor oficijalni sajt:

Дисциплинска комисија УЕФА донела је одлуку да казни ФК Црвена звезда играњем једне утакмице на свом стадиону без присуства публике.

УЕФА ће у наредне две године пажљиво пратити утакмице Црвене звезде и уколико се инциденти понове у периоду од две године је казнити још једном утакмицом играња на празном стадиону.  

ФК Црвена звезда има право жалбе до понедељка 19. септембра.

Ова одлука подразумева да ниједан навијач неће моћи да уђе на стадион у следећој утакмици коју Црвена звезда буде играла као домаћин.

Утакмици ће моћи да присуствује клупска делегација коју максимално може да чини 75 особа, укључујући и играче и чланове стручног штаба, делегација противничког тима, акредитовани новинари, обезбеђење и особе које су задужене за рад на стадиону.

A, evo ga i razlog, na engleskom, sa uefinog sajta.


Closed doors order for Crvena Zvezda
Friday, 16 September 2005
e-mailPrint

FK Crvena Zvezda have been ordered by UEFA to play their next two UEFA club competition matches behind closed doors as a result of crowd disturbances at the UEFA Cup qualifying tie against NK Inter Zaprešic on 25 August.

One match deferred
From this sanction, one match is deferred for a probationary period of two years, which means that if a further offence is committed, UEFA's Control and Disciplinary Body may order the original sanction to be executed, in addition to disciplinary sanctions for the second offence.

Various devices
The UEFA disciplinary body heard that Crvena Zvezda supporters set off various pyrotechnical devices before and during the match. Local fans also threw missiles – including a mobile phone, two plastic lighters and a coin – onto the plastic roof of the Zaprešic bench during an interruption in the match in the 82nd minute.

Security danger
The Control and Disciplinary Body emphasised that the use of pyrotechnics in a stadium is very dangerous for the safety and security of both spectators and players. Crvena Zvezda may lodge an appeal against this decision by 2400 hours on Monday 19 September.

All rights reserved.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "Boka"обезбеђење и особе које су задужене за рад на стадиону.
Koje obezbedjenje i red kada nikoga nece biti :zbunjen .
Majku im.... :bes
Ako budemo prosli u grupu valjda cemo igrati protiv najjadnijeg.
Zamislite scenario: ne prodjemo u grupu sto znaci da kaznu odradjujemo u sledecem ciklusu, a onda: prvaci smo, a u drugom pretkolu za Ligu sampiona nalecemo na Dinamo ili Hajduk :vesala
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Zamislite scenario: ne prodjemo u grupu sto znaci da kaznu odradjujemo u sledecem ciklusu, a onda: prvaci smo, a u drugom pretkolu za Ligu sampiona nalecemo na Dinamo ili Hajduk :vesala
Upravo sam isto to napisao na delije.net. Samo sto si ti izabrala  najgoru varijantu, sa hrvatima.

Сајбер Делија:код Пуровића није у питању неискуство,већ не знање,дечко једноставно нема појма да игра фудбал и тачка.Све Звездине утакмице ове сезоне сам гледао и помно сам га пратио и све што могу да кажем да је дечко везара.
Нема технику,па кад му крене играч у сусрет одмах враћа лопту назад,без обзира колико простора има око себе,нема снагу,па није у стању ниједан дуел да добије,јуче је све дуеле изгубио,а притом је смотан до бола.Против Вожда,док смо губили лопта му иде на шут једно 16,17 метара од гола,он умало да убије неког на северу како је шутнуо,против Борца,уђе у петерац,изради играча(једно да успе у томе) намести себи позицију за шут на 5 метара од гола и шта се догађа,лопта лети на трибине.
А што се тиче Перовића,мене занима ко њега гура у Звезди,јер његова количина играња је обрнуто пропорционална знању које има.Од када је постао стандардан 2003-04 у Звезди су се променила 4 тренера,али је он ''незамњив'' шраф нашег тима.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Стварно ме нервира ово пљување играча, и кад треба и кад не треба. Какви су да су наши су, боље немамо и то је чињеница. Треба да их прихватимо и дајемо им подршку нон стоп, и кад им иде и кад им не иде.

Што се тиче Перовића, дечко је по мени одиграо ову утакмицу сасвим солидно и треба да игра. Кривокапића нисам гледао ове сезоне, али се сећам његових одличних партија и голова, а по форумима непрекидно прозивање и пљување. Ипак је то наша 10-ка. Сећам се и његових бледих игара кад се није видео, али немамо ми Каку па да му он заузима место.

Дакле када екипа изађе на терен то је најјача екипа у том тренутку и мора да будемо поносни на њих и да их бодримо до последњих атома снаге

Evo Zengin odgovor na pitanje oko nasih pojacanja ( Glas Javnosti ):

"Na pitanje jednog novinara zašto u timu nema Dramana i Da Silve, Zenga se prvi put nasmejao od kako je kročio na "Marakanu" i zaključio kako se dotična, simpatična osoba uvek interesuje za igrače koji se ne nalaze u protokolu utakmice.
- Dramani je mlad igrač koji treba da napreduje, dok je Da Silva došao kao zamena za jednog štopera (Milan Dudić) koji je trebalo da napusti klub, ali je odbio tri ponude. Zato na raspolaganju imam pet defanzivaca.Nema potrebe da isprobavam Brazilca na levom beku, pošto Luković sasvim dobro igra. Imamo 25 igrača i na svakoj utakmici njih sedmorica moraju da budu na tribinama - obrazložio je Zenga".

Pa sad procenite i sami! :boks

kojih se krivokapicevih dobrih igara i golova secas,ja ne mogu ni jednog
perovic,o njemu nemoj da pricam,skocice mi pritisak na 200s300
a purovic protiv vozdovca,sutno je iz kuka,tako da smo se cepali jedno 20 minuta posle suta

E smesno je kad neke igrace ne samo ovde vec i po novinama i na razno raznim mestima ljudi dizu u nebesa a oni blago receno uzasni... Krivokapic je smesan celom stadionu i onaj ko tvrdi za njega da je dobar ocigledno nije gledao kakav se to fudbal igra u zemljama koje daju evropske prvake, ekipe koje osvajaju prvenstva, evropska takmicenja i ostalo... Cudi me da ovde neki zale sto ne igra Trajkovic... "Zvezda prelaznog roka"... Pa do sada jedino sto ne zameram zengi je upravo izostavljanje ovog coveka... Pa on veze nema... Nista nije pokazao od kad je dosao... Ne mozemo da ga cekamo celu sezonu pa da pocne da igra... Ima boljih, ali nazalost ne u Zvezdi... Jad smo, tuga i cemer sa igrackim kadrom... Ipak sam ocekivao od novog rukovodstva bar bolje igrace u Zvezdi... Dramani je najbolji igrac kojeg sam gledao na Mrakani u zadnjih par godina ali Zenga drka na neke druge pa za crnca nema mesta...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Za Trajkovica se ne bih slozio. Itekako dobar igrac, tako bar ja mislim...