January 30, 2009, 04:00:47 PM Last Edit: February 02, 2009, 03:28:05 PM by Red Star Forever
према словеначким изворима Мирнес Шишић потписао (или потписује) двогодишњи уговор са Звездом  ???

Словеначки репрезентативац Мирнес Шишић потписао је данас двоипогодишњи уговор са ФК Црвена звезда и већ сутра ће се наћи у авиону за Ларнаку и други део кипарских припрема.

Шишић има 27 година, висок је 191 цм и игра на позицији бочног везног играча. Поникао је у Рудару из Велења а од 2004. је наступаo за шест грчких клубова. Прошле године, након запажених игара у Левадијакосу, прелази у најуспешнији клуб са Пиреја-атински Олимпијакос.

За репрезентацију Словеније Мирнес Шишић је наступао девет пута и двоструки је стрелац своје националне селекције.
http://www.crvenazvezdafk.com/src/sisic-na-2-5-godine-1445-c1-content.htm

Мирнес Шишић АЛИАС Кристијано Роналдо :D   
http://www.youtube.com/watch?v=H-rIUVlDz0c&feature=related 
Овај ако се буде овако ширио,има да му сломе ноге већ после 2 утакмице!Знамо сви како смо пролазили са ликовима који су куповани преко ДВД'а и you tuba,али закључак је да овај ставрно се уживљава у улогу Роналда!
Ивић нам је закувао чорбу и то велику!Поставља се питање шта ће Делије да кажу на све ово!?Мислим ако се у баскету дигла толика фрка око Елмедина Кикановића(због којег се наводне и бојкотује баскет),шта ће бити са Мирнесом!?Одавно смо закључили да је кошаркашка управа и ова са Маракане иста,па је лако могуће да падне бојкот и у фудбалу!У свком случају биће ЛУДИЛО на СЕВЕРУ од првог кола!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Quote from: Храбро срце on January 30, 2009, 11:10:50 PM
Мирнес Шишић АЛИАС Кристијано Роналдо :D   
http://www.youtube.com/watch?v=H-rIUVlDz0c&feature=related 
Овај ако се буде овако ширио,има да му сломе ноге већ после 2 утакмице!Знамо сви како смо пролазили са ликовима који су куповани преко ДВД'а и you tuba,али закључак је да овај ставрно се уживљава у улогу Роналда!
Ивић нам је закувао чорбу и то велику!Поставља се питање шта ће Делије да кажу на све ово!?Мислим ако се у баскету дигла толика фрка око Елмедина Кикановића(због којег се наводне и бојкотује баскет),шта ће бити са Мирнесом!?Одавно смо закључили да је кошаркашка управа и ова са Маракане иста,па је лако могуће да падне бојкот и у фудбалу!У свком случају биће ЛУДИЛО на СЕВЕРУ од првог кола!
Е сада коначно идем мирно да спавам јер немам више разлога за бригу. Довођењем Шишића решили смо све проблеме и на терену и фанинсијске и какве год хоћете. Са Шишићем нема зиме. Са Шишићем у Лигу Шампиона. Са Шишићем следи отплата свих дугова. Са Шишићем на кров Европе и Света. Питање је дана када ће Шишић да постане шеста Звездина Звезда. Цела Звезда за Шишићем има да се креће.

Мирнес Шишић, један је Мирнес Шишић!
Песму пева Маракана за Шишића Мирнеса...
И све набије на курац Мирнес Шишић!

Quote from: Храбро срце on January 30, 2009, 11:10:50 PM
Мислим ако се у баскету дигла толика фрка око Елмедина Кикановића(због којег се наводне и бојкотује баскет),шта ће бити са Мирнесом!?Одавно смо закључили да је кошаркашка управа и ова са Маракане иста,па је лако могуће да падне бојкот и у фудбалу!У свком случају биће ЛУДИЛО на СЕВЕРУ од првог кола!
Није турчин главни разлог бојкота баскета, теметика је мнооого шира...
А што се тиче луднице на Северу...увек је тако  :)

Ћак Норис је престао да се бави фудбалом кад је видео Мирнеса како игра! :D ;D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Па ако тај само крочи на терен ја ћу се вратити кући ко попишан...победили или изгубили!

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=136944
Сви знамо колико је играча,тренера,председника,чланова управе,спортских директора,... продефиловало на Маракани у последњих 5 година!Сваке године долазе нови,обећавају много,не ураде ништа и под притиском Делија напуштају клуб остављајући нас у још већим дуговима и проблемима!Ни један клуб на свету није доживео то што је Звезда у последњих пар година!Да је било који други клуб у Европи се нашао у оваквој ситуацији већ би одавно пао у другу лигу или чак био угашен!Као што пише у овом чланку из новости,у Звезду је од летос дошло 20 играча!Еј бре 20 !!!! Па то нигде на свету нема!Ова садашња управа за сад није направила ништа ни боље ни горе!Можда можемо да кажемо да су усрали са овим Мирнесом Шишићем.Али например дуг и даље стоји од 16 милиона!За годину дана ако се недесе неке битније промене на боље и они ће да лете ! ДЕЛИЈЕ су једина светла тачка Црвене Звезде!Једино ми држимо клуб у животу!И ми из дана у дан се суочавамо са све већим проблемима!Нападају нас са свих страна!Водимо битку на много фронтова и то нас доста исцрпљује! Закључак и разлог због кога сам ја ово написао је тај да МОЛИМ СВЕ ДЕЛИЈЕ ДА ШТО ВИШЕ ИДУ НА УТАКМИЦЕ НА ПРОЛЕЋЕ,ДА НАС БУДЕ СВЕ ВИШЕ,ЈЕР ЈЕДИНИ СПАС ЗА ЗВЕЗДУ СМО МИ !!!Немојте се надати титулама и некој фантастичној игри!У Звезду је летос дошло 10 играча,а сад још толико,доста оних који нису никад ни требали доћи су већ отишли са наше свете земље МАРАКАНЕ,али нажалост клуб нам напуштају и најбољи који су нам у овом тренутку и најпотребнији!Морате имати само једну мисао у глави :
ДА ЈЕ СЕВЕР И ДЕЛИЈЕ У ЊЕМУ ПОСЛЕДЊЕ УТВРЂЕЊЕ У ОДБРАНИ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Овај Мирнес је рођен у Мостару, значи прави Балија. Одакле Управи ХРАБРОСТИ да га доведу?!!

Quote from: david.v on February 01, 2009, 04:02:30 PM

Ено читам по нету сви се већ куну у Мирнеса, говоре како ће срушити Партизан, ово оно, а ја баш имам осећај како ћу се са ЈНА вратити кући ко попишан :o .

Ја у то не верујем.Ко се куне?
Где то пише?Дај линк.

Још нешто би те питао.Да ли си ти на форуму www.srpskatribina.net исто david.v?Ако не знаш,тај форум ДЕЛИЈЕ бојкотују.Можеш да читаш али немој да пишеш.То је став групе и требао би да га поштујеш.
Извини ако је то неко други са истим нико.


Quote from: vule on February 01, 2009, 05:41:31 PM
Quote from: david.v on February 01, 2009, 04:02:30 PM

Ено читам по нету сви се већ куну у Мирнеса, говоре како ће срушити Партизан, ово оно, а ја баш имам осећај како ћу се са ЈНА вратити кући ко попишан :o .

Ја у то не верујем.Ко се куне?
Где то пише?Дај линк.

Још нешто би те питао.Да ли си ти на форуму www.srpskatribina.net исто david.v?Ако не знаш,тај форум ДЕЛИЈЕ бојкотују.Можеш да читаш али немој да пишеш.То је став групе и требао би да га поштујеш.
Извини ако је то неко други са истим нико.

Да ја сам под истим ником, не пишем на навијачким темама везаним за домаћу сцену.

Погледај коментаре на б92 и на осталим новинама.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Quote from: rukometas_bg on February 01, 2009, 05:48:04 PM
Quote from: vule on February 01, 2009, 05:41:31 PM
Ја у то не верујем.Ко се куне?
Где то пише?Дај линк.
http://www.crvenazvezdafk.com/intervju-mirnes-sisic-1451-p1-comments.htm

Ја и даље не верујем.Мислим да то један човек пише по налогу неког из управе,да хвали Ивића и овог обрезаног.
Ја са таквим дебилима не желим да делим трибину.Ако је то и истина то су они што долазе на дерби,европске утакмице,када се осваја титула,финале купа,када је бесплатан улаз... а то нису ДЕЛИЈЕ

Браћо Делије по мени не треба уопште да коментаришемо то што се пише на званичном сајту нашег клуба!Мислим на ове коментаре.Јер сви ти који су регистровани на званичном сајту Црвене Звезде су регистровани из разлога што на тај начин гледају преносе утакмица !Ово што се појавило од јесенас! Пренос преко сајта!Значи ти људи нису видели трибину(СЕВЕР),о томе да нису Делије и да не говоре у име навијачке групе Делије Север не треба ни спомињати!Значи то су обични симпатизери штп је Вуле рекао који дођу једном годишње(евро утакмица,дерби,прослава-НЕБИТНО) !А исто би се сложио са Вулетом ово да је можда по налогу управе,јер ево шта је изјавио :

Kad je reč o navijačima Šišić je iskoristio priliku da se zahvali svima čije je komentare pročitao upravo na portalu našeg kluba.

- Video sam da sam odmah dobio veliku podršku i inetersovanje. Hvala svima i nadam se da ću se odužiti partijama u crveno-belom.   

Значи нису му показали ЗВАНИЧНИ ФОРУМ НАВИЈАЧА ДЕЛИЈЕ СЕВЕР(можда нису хтели или смели),али од нас не може да побегне!Чекамо га 21 на ЈНА !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

А да не причамо о томе да се сваки коментар који није хваљење не дозвољава...

Мада се не бих сложио са Храбрим да су то само они који не посећују Маракану,имамо ми доста звездаша који су ''проевропскиБ92 оријентисани'' и којима не смета да мирнес сеад носи црвено-бели дрес
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Quote from: фрактура on February 01, 2009, 10:49:19 PM
А да не причамо о томе да се сваки коментар који није хваљење не дозвољава...

Мада се не бих сложио са Храбрим да су то само они који не посећују Маракану,имамо ми доста звездаша који су ''проевропскиБ92 оријентисани'' и којима не смета да мирнес сеад носи црвено-бели дрес

- Што се тиче главног сајта ФК-а треба само погледати ликове који остављају коментаре и све ће вам бити јасно. Ко оставља или чита коментаре на Б-92 или на Трибини не могуће је контролисати али се јасно зна да нико нема права својевољно да иступа испред навијачке групе "Делије Север."
- Мирнес је најмањи проблем у овом моменту. Питање појединца се лако решава али за питања будућности клуба, дугова, понашања у јавности, опхођењa према клупским легендама ће очигледно морати говњива мотка да ради.... >:(

Они који ме знају, ;) а таквих има прилично овде на форуму, знају да не узимам тастатуру у руке без неког озбиљног разлога. Нисам знао где ово да напишем јер ова тема затева да се пише у навијачке приче а има везе и са спортским делом приче. И то има везе са две теме, стањем у клубу гледе управе и појачања и са иницијативом око јадранске лиге у фудбалу.

Наиме, управа нашег клуба решила је да нас усрећи са једним врло провокативним појачањем. Млађахни муслија из Мостара наш је нови играч. Сви јако добро знају какав је наш став поводом питања да за наш клуб играју потомци оних који су се одрекли вере прадедова и примили ислам. До скоро смо се гледали пушком а сада он треба да игра за наш клуб. До сада нисмо имали прилике да гледамо оваква појачања а нити један случај није могао да се пореди са овим случајем. Сваки је био другачији.

По мени управа је овај потез повукла из неколико разлога. Пажљиво су пратили случај Кикановић у КК и видели до какве реакције навијача је дошло због тога што је управа КК довела дотичног кошаркаша. Дошло је до бојкота. Знају да је овде јако тешко да се уђе у бојкот због једног јединог играча и да би наше објашњење тог бојкота ишло само њима у прилог. Били би приказани као националисти и шовинисти, екстремисти и шта ти ја знам шта већ. Као такви себе би наместили као идеалну мету за одстрел. Уколико би бојкот био активан и кренуле да се певају песме против дотичног муслије, по закону, полиција би имала довољно добар разлог (расна и верска мржња) да улети на трибину и да се отворено обрачуна са нама. Да се разумемо, полиција је сила и уз много повређених, са довољним бројем керова оклопљених као киборзи, са сузавцима и гуменим мецима, могла би да нас избаци са трибине уз много већа хапшења од оних која су била. Наравно, разлог би био такав да би се сви гнушали при помисли на нас а њихова акција била би оправдана... Трећи наш избор могао би да буде шмекерски, "Сви знамо шта овде пише" и сличне форе, које ипак нису нешто што ће према нама изазвати поштовање људи који навијају и који са стране прате нашу трибину... Али вратићу се на нас мало касније.

Када погледате све ове кампање за јадранску фудбалску лигу и када погледате простор ЕксЈу, видећете да је у мањој или већој мери раширена репресија према навијачким групама. Сличан проблем су имали и у Хрватској са неким српским играчима и у БиХ и РС а сада је дошао ред на нас. Нигде навијачи нису успели да отерају играча, а најбољи пример за то је Ријека и Жилић. Све ове акције имају за циљ пацификацију и протеривање навијачких покрета да би заживела поново та братство јединствена лига за коју се отворено или прикривено сви залажу и у последње време је сви и најављују. Када мало боље размислим мислим да је Урошев случај управо увод у кампању против нас. У исто време када су наши направили тај потез, сланине су довеле једног хрвата и једног шиптара (!) Чудна случајност? ;)

Ми као група, бићемо врло брзо стављени пред један од ова три избора, јер да реагујемо некако, морамо. Одмах иза Мирнеса чека нас одлука о лиги и све остало. Пре свега приватизација. Та будућа лига је управо чедо Марка Мишковића, колико се сећам неких новинарских наслова. Нешто где ће на међунационалној мржњи и тензији да паметни Марко и његови пандани из околине да зарађују паре. Значи сценографија је спремна, само им гледалиште мало неодговара па би да нас избаце из те представе. Мирнес је увод и први изазов ове приче. Јадраснка лига у кошарци била је само увод у ову, најбитнију, јер је фудбал далеко популарнији спор од кошарке.

Ајде да покушам да дам и неки предлог, шта радити и како реаговати на ову причу. Прво, шта год ми будемо урадили нас ће медији да блате и некако мислим да се са тим треба помирити. Оно што ми треба да радимо, јесте да избегавамо сукоб са полицијом јер се осетило колико нам значе људи који покрећу трибину, а сваки сукоб са њима оставио би нас без некога ко нам у одлучујућој борби пред приватизацију, може значити јако пуно. Треба направити такву атмосферу да се балија осети као прасе у Техерану. Позвати га рецимо, јавно, да положи цвеће на спомен плочи на Северу, скандирати национално оријентисане песме, уопште више пажње посветити томе у навијању. Звиждање тешко може да буде национална ствар, тако да то можемо да употребљавамо сваки пут када уђе или учествује у игри... Ти си звездин четник Мирнесе, колико год глупо звучи због Елмедина и оне прозивке глодара, треба да се користи. Сваки играч може да се отера кроз пар месеци... Али већ сада треба да се седне и да се види шта и како даље.

Исто тако, став о одласцима на КК од тог тренутка мора да се промени, јер делује лицемерно а и већ је кренуло полу организовано навијање на КК...

Можда сам променио тему, ако јесам, нека је неко пребаци где год...

Можда смо последњих десетак постова могли да подведемо под нову тему и пребацимо у навијачке приче, али гомила спортско-навијачких тема се испреплетала овде... Мало мирнес, моло короман и милијаш, компликовано је за пребацивање... Пробаћемо!

У сваком случају, као и увек, обеликс се огласио у моменту када се дешава нешто значајно по клуб... Не бих трошио речи на мујадина који је доведен, само би подсетио на неке моје претходне постове из периода прелазног рока, где сам био сумњичав у више наврата, чак и по питању Илије Ивића... Био ми је идол као играч, писао сам о њему песме у рок бенду који сам имао са другарима... Али дефинитивно, суздржао сам се пре пар дана, од данас ћу бити највећи заговорник тога да га треба отерати из Звезде: ИЛИЈА МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ!!! И то заједно са својим Мирнесом!!! Па јел ти ми личимо на идиоте... Не волим новинаре, али заврћеш их месецима, шта си ти истриповао, ко си ти... Прича се да се у преговорима са играчима понашаш као кретен, наводиш људе да мисле како је некима боље у Борцу него у Звезди, како неки траже од Звезде исто као и од Манчестера... Јел ти стварно мислиш да смо ми луди???!

Дакле, Делије, памет у главу и следеће потезе које будемо чинили ћемо морати не три пута да меримо, него и десет, па тек онда да једном пресечемо!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: Red Star Forever on February 02, 2009, 01:41:08 PM
Можда смо последњих десетак постова могли да подведемо под нову тему и пребацимо у навијачке приче, али гомила спортско-навијачких тема се испреплетала овде... Мало мирнес, моло короман и милијаш, компликовано је за пребацивање... Пробаћемо!
УРАЂЕНО!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Синуло ми је у једном моменту да се неке ствари пребаце на нову тему јер је Мирнес дефинитивно део прелазног рока мада је његов случај због написаног горе врло осетљив. Неколико ствари на које желим да се надовежем.

Quote from: obelix on February 02, 2009, 01:15:27 PM
Сваки играч може да се отера кроз пар месеци... Али већ сада треба да се седне и да се види шта и како даље.

Исто тако, став о одласцима на КК од тог тренутка мора да се промени, јер делује лицемерно а и већ је кренуло полу организовано навијање на КК...

Поново ћу да поновим оно што сам изнад додао. Мирнес као Мирнес није проблем јер је лако отерати једног играча на овај или онај начин. (оbelix навео пар варијанти) Проблем са Мирнесом је много већи гледајући позадину целе ствари.
Пре отприлике 6 месеци написао сам да ми смета дизање руке од баскета и стављање проблема под тепих и са управом и у вези Елмедина. Мислим да се није реаговало како је могло када је Елмедин дошао и сада имам утисак да су се Мишковићи и остали навадили у стилу "када смо ми попили фору са Елмедином попићемо је и са Мирнесом." Треба заузети јаснији став по овим питањима јер се стиче утисак да су људи прилично збуњени тренутним дешавањима у вези КК-а и одлазака на баскет јер се очигледно не зна или се није довољно добро чуо или разумео став наше групе.

Quote from: Red Star Forever on February 02, 2009, 01:41:08 PM
ИЛИЈА МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ!!! И то заједно са својим Мирнесом!!! Па јел ти ми личимо на идиоте... Не волим новинаре, али заврћеш их месецима, шта си ти истриповао, ко си ти... Прича се да се у преговорима са играчима понашаш као кретен, наводиш људе да мисле како је некима боље у Борцу него у Звезди, како неки траже од Звезде исто као и од Манчестера... Јел ти стварно мислиш да смо ми луди???!

Дакле, Делије, памет у главу и следеће потезе које будемо чинили ћемо морати не три пута да меримо, него и десет, па тек онда да једном пресечемо!!!

Ја сам скапирао да је његов коментар у вези Борца био ироничан у смислу када нећеш код нас онда остани у Борцу па освајај титуле а зна се да Борац вероватно никада неће освојити титулу. Илија нам је дефинитивно опалио шамарчину са Мирнесом али мислим да ће маске убрзо почети да падају ако не сада онда већ после дербија. У сваком случају наставак сезоне ће бити врло занимљив. Памет у главу и са ФК и КК као и режимским олошем јер је ово по мени један од највећих тестова које смо до сада имали.