????????? ?? ??????? ??? ????? ?????. ????? ????????? ? ???????? ?? ???? ?? ???? ????????? ??????? ??????????? ?? ?????????? ?????????  ;pljuga  :D  :D  :D . ???? ?? ????????????

? ???? ???? ?? ?????? ??????? ???? ?? ?????? ????????? ?? ??????? ?? ????????? ????? ?????????

Jeste,jeste izudarali ste prvu ekipu majstore "stariji" kao
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Jebi ga, da si normalan, mozda bi i sam napisao nesto argumentovano, ali posto nisi, ne ocekujemo od tebe.

Banovan ces biti, samo da Simone de Serbia pristigne :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Argumentirao sam o povla
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

I da,prije nego me banirate,
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Quotepimp Posted: Mon Jul 19, 2004 1:31 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

I da,prije nego me banirate,

A i to kaj veli
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Ej, BBB...evo procitah sve ovo sto si naskrabao pa prosto ne mogu da vjerujem  :zbunjen koje sve gluposti mozes napisati...Ali, nisam nista drugo ni ocekivao od nekog tamo hrvata odraslom na HRT vijestima iz ratnog perioda. Ovdje se prica o fudbalu i onome sto je bilo na Maksimiru a ne o ratno-huskackoj propagandi :megafon , za sta ste majstori. Uostalom, pregledaj snimke sa Maksimira opet i opet i shvatices da je vas policija zastitila od batina a ne nas a vas vrhunac "hrabrosti" jeste bio otimacina dva ili tri transparenta sa juga, od kojih su vam dva ispala iz ruku od straha. Mislim da ste odnijeli jedan transparent ipak...ali ovo sve govorim iz cilja da shvatis da vi nikoga nista napadali nego ste pozirali na stadionu ( kao sto kaze kolega odozgo)  ;pljuga jer vam je naredjenje bilo da samo prekinete utakmicu a ne da se bijete sa nama. Prema tome, policija je stala izmedju nas i vas da vas zastite a ne nas, a sta bi vam se desilo dovoljno je pogledati snimak kada su se njih par momaka zatrcala vidjevsi vas da cupate transparente i kada se poslije poceli da bjezite, iako vas je bilo deset puta vise. Dzaba sto ste se svi sakupili, sve vase navijacke grupe...protiv jedva dvije hiljade Delija mogli ste samo kose cupati i plakati na sredini terena, sto ste i uradili...

Prema tome, nemoj mi pricati o purgerskoj hrabrosti, molim te, jer ste dobijali po nosu gdje ste se pojavili i nismo vas samo mi tukli, nego vas je tukao ko je stigao i gdje je stigao. :batine , i kod vas na vasem terenu a pogotovo na gostovanjima, iako ste bili zasticeni kao bijeli medvjedi u Beogradu i u drugim gradovima. Samo u Sarajevu, dobijali ste batine redovno nekoliko godina zaredom  ispred stadiona Zelje ispred i za vrijeme utakmice ( i Torcida takodje) od ekipe Delija iz Sarajeva...uvijek ste mislili da vas tuku Manijaci ali su vas tukle Delije...pitaj ekipu kako je prosla na stadionu Kosevo, kada smo vam polovini skinuli fajerke i nabijali nogom u guzicu ? Valjda je neko od te ekipe jos ziv da ga pitas, niste valjda svi izginuli u "domovinskom ratu"  :lol: ?
Bilo kako bilo, uvijek ste nekom sluzili kao vreca za udaranje...

Eto, za kraj da ti pozelim da ti se ostvari najveca nocna mora : gostovanje Zvezde u Zagrebu  :ruke ...a mi cemo kao i uvijek doci u nas omiljeni grad da provjerimo cvrstinu purgerskih vilica, kvalitet stolica i reklamnih panoa  ;pivo
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.

Inace samo da odgovorim onom prvom purgeru u vezi onog izbodenog sto je stvarno "slucanjo usao u tucu" i bio izboden ili par puta uboden ili sta vec.  Decko koj bode ustvari vadi iz kose noz pa bode, crna trenerka, je grobar. Apsolutno nikakve prve druge trece ekipe ni ciganske ni grobarske. I jedan drugi decko koji je cigan a vratio se kuci malo izboden prica istu pricu. Sve je bilo spremno. Na juznoj tribini je bio jedan nas decko stekovan i izmedju ostalog tvrdi i kaze da je snimio da je odredjena grupa xrvata bila upravo ustaska, obuceni daleko iznad navijackix standarda. Po komentarima tix istix ustasa koji nisu imali veze sa fudbalom i navijacima, i ostali xrvati se pale. Znaci okorele ustase su u trenutku primile i neke klasicne xrvate na isto kad su cigani vec gore izasli.

Greska ciganska je sto ljudi vise nisu mogli (nekix 50%) pa je ono istrcavanje na gornju tribinu bilo relativno slabo. Ljudi nisu imali vremena za konsolidaciju pa je istrcavanje bilo jako slabo jer ono sto je trebalo da se desi i zasto vi lajete kao i uvek dobro poznato podmuklo i xistericno je da cela ekipa ciganskaistrci na vrx do semafora sto su delimicno i uradili a onda odatle samo bukvalno da se zatrce desno.

Jedan od vasix cuvenix ustasa sa severa kad su probili ogradu je na snimku kako je pao i neki mali zandar ga je par puta udario i place ko picka... aaaaaaaaaaa... toliko o vasem probijanju ograde. Konjina od 2 metra i 130 kila ...place, kuka !?!

Mislim da vi nikada ni jednu tucu niste napravili da je bilo korektno. O Beogradu da ne pricam, tu ste isli turisticki pa su vam u paket aranzmanu davali karte i za zoloski vrt i obilazak kalemegdana, maltene. Da ste jednom u Beogradu uradili nesto pa da covek kaze ajde uradili su.
Moje misljenje je da vi od onog trenutka pa dokle god budemo postojali ni jednu tucu nikada vise necete da dobijete. Nikad.
Da Srpska nesreca bude gora mislim da vi nesto i ne planirate da u buducnosti nesto vece i napravite protiv Srba jer ste u podsvesti ako nista drugo svesni gde vam je mesto. Danas sutra ja bi licno voleo da se sretnemo pogotovo kad bi mi imali drzavu pa onda da se sretnemo sa vama na reprezentativnom nivou. I kad bi medju Srbima bilo sloge da kad ta reprezentacija igra ne postoji nista sem Srbije vama bi trebali ponovo nemci ili neki fasisiti a ni tad mislim da nemate sanse nikakve.
Znaci ustase Srpski navijaci da se sretnu sa vama kod vas se uvodi vanredno stanje.

Steta za Maksimir tad je trebalo da vas pobacama samo sa te tribine i eto sve je bilo o.k. samo sto to fali.
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Ma vi ste gospodari vasione i okolnih suncevih sistema
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Ovdje se prica kako ste dobijali batine gdje god ste dosli a ne o politici i geo-politickim prilikama u SiCG...I ako, kao sto kazes, Beograd bude na nivou "Beogradskog pasaluka", opet cete dobijati batine gdje god se pojavite, jer nas samo biti mnogo vise ali na manjem prostoru...

Prema tome, purgeru, ne brini se ti za nas nego cuvas gace kada cujes da ti dolazi FK Zvezda u goste i Delije... :jebanje
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.

??? ?? ?????????? ??????? ??????? ? ??????? 1990.

???? ??????:???????,????????? ? ???????? ?? ??????-?????? ??????

????? ????????????? ?? ???????? ???????????? ?????? ???? ? ??????.
?????, ??????? ???? ?????? ??????????? ????? ??????????????, ? ????? ??????? ? ????????

??????- ??????? ?????? ?? ???????????????? ?????? ?????? ?? ???? ?????? ??????? ? ????????? ???????? ??? ????????? ???????? ?????? ?????? ?????? ?? ???????? ? ?????? ?? ??????? (???? ???????? ?? ??? ???????? ?? ?????? ?????????? ??????, ???? ?? ??? ??????????? ???????? ?????? ??????). ?????? ?? ???????? ???? ?? ???? ???????????? ? ???????? ?????????????? ???????: ???????? ?? ????????????? ?????????? ? ????????? ?????? ? ?????? ????????

??? ?? ?????? ?? ?????? "???????? ????? ?????" ? ???????? ?? ?????????.
???? ?? ?? 14 ????, ? ????? ?? 15 ???? 1990.
????? ??????????? ?? ??????? ???????.


???? ????,?? ?? ?????.??? ??? ???? ?????? ???? ?????? ????_

?????,? ?????? ?? ???? 2008 ??????  ;pivo  ;pivo  ;pivo
a
navijace,i ljubitelje fudbala
http://tesliclive.com/sportforum/index.php

Quote from: "KizaLion"??? ?? ?????????? ??????? ??????? ? ??????? 1990.
???? ??????:???????,????????? ? ???????? ?? ??????-?????? ??????

????? ????? ????????? ??????:
?????? ?????? ? ??????: ????? ????? ?? ??????


????? ?? ?????, ??????? ??????!?



????? ?? ?????????!

??????? ????? ???? ?? ???? ???? ? ??!  namigivanje