www.kurir-info.co.yu
VREME JE ZA RASTANAK!

Predsednik Zvezde Dragan D

95' ispali od ksamaksa - dobili nikog
96' dobili Helsinki i Kajzer - ispali od barse
( ne secam se koje smo sezone dobili hearts mislim da je to 97')
97' ispali od sugavog ekerena
98' dobili metz - ispali od liona
99' - ispali od sugavog montpelliera
2000' - ispali od celte iz viga (samo zbog one dvojice)
2001 - ispali od cska iz kijeva (bruka...)
2002 - ispali od lazia (dzaja se smejao posle tekme, kojim pravom?)
2003 - Rozenborg, dobili samo Odenze i to jedva...
2004 - Zenit...

Kad se sve sabere, od normalnih ekipa dobili smo Kajzer, Lester, Kjevo... Broj zima u Evropi: 0, Broj ulazaka u LS: 0
Broj prodatih igraca za ovih 10 godina: oko 100
Zarada: Oko 100 miliona maraka
Dajte mi nesto protiv bolova...

Pa cijelo vrijeme diskutujemo o tome da on vise nema viziju. Nasumice dovodi i trenere i igrace. Nema ustaljenosti u klubu.
Nek neki kazu sta hoce ali on i ljudi iz UO moraju ici.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Spone polako pucaju i dojucerasnje uzdanice okrecu ledja Dzaji, kako u klubu tako i van njega.  Dojucerasnja Zvezdina sportska stampa koja je pre samo 3 meseca horski pljuvala Muslina po narudzbini i velicala mudrost Dzajinu sada upire prstu u tog istog mudrijasa i eksplicitno trazi njegov odlazak.  Stampa koja je sve do utakmice u Ajndhovenu u nebo dizala "neke nove Zvezdine klince" i Bastu proglasavalasrpskim Nedvedom sada priznaje da je rec o fudbalskim mediokritetima, a "modrog startega" Ljupka danas naziva covekom koga je pregazilo fudbalsko vreme.   Dzaja postaje sve vise i vise usamlje, bez podrske, hvalospeva i tapsanja po ramenu na koje je uvek mogao da racuna.  Ne cuju se ni stari asovi ni dojucerasnji najbolji saradnici i prijatelji.  Ni Rajko, ni Seki, ni Bora, ni Vladica, ni Piksi, ni Dejo, ni Miljan,... niko niko.  Tu je jedino bangavi bata-Djora da tesku situaciju ucini jos grdjom.  I tu su jos verne Delije, tacnije oni koje se nazivaju "prvom ekipom", oni sa kojima je razgovarao koliko juce i obecao im trofeje u naredne 2 godine.  Znaju oni da nema nista od tih trofeja, ali kako rece Maslacak, crta je predjena i tu povratka nema.  Ostace uz Dzaju do kraja, kao Napoleonovi grenadiri uz cara na Vaterlou i kao Hitler jugendi uz firera u Berlinu 1945., da brane neodbranjivu i propalu stvar.  Da zajedno sa njome odu u propast.

Sa Zvezdom kakvu smo znali i kakvu su znali ocevi vecine ovdasnjih forumasa je, na moju veliku zalost, gotovo.  Jedna epoha srpskog fudbala je okoncana kao ona epoha kada su carevali BSK i SK Jugoslavija.  Ovog puta ne zbog rata i revolucije, vec zbog tastine, neznanja i neumeca da se snadje u novim fudbalskim vodama.  Zvezda je nekada bila prva u svemu sto je novo u fudbalskom sportu.  Danas je na zacelju bez sanse da uskoro prestigne klubove koji su koliko do juce bili na nedostiznoj distanci iza nje.
impatizer

??????? ?????? ????? ??!

???? ?? ?? ??????? ???? ????? ??????, ??? ?????????? ??? ??????? (????? 2000), ????? ???? ?????? ???? (????-??????  :( ), ????????, ??????? ?? ????????, ?????????? ???? ?????????? ????? (????????? ?????? ????? ?? ?? ??? 2-3. ??????), ???????? ?? ????????? ????????? ??? ? ???????? ???????... ??????? ?? ?? ??? ??? ????????, ?????? ????  ? ???  ?? ?????????, ????????? ?????? ?? ??????? ?????????. ???????????? ?? ?? ?????? ????????? ?? ?????? ??????????? ????????. ??????? ???? ?? ??????? ??????????? ?? ? ???????. ???????? ?? ????? ??????? ???????????? ???????? (??????? ?? ?? ???????? ?????? ?? ????? ???? ??? ???????? ????????). ???. ?? ?? ???? ?????? ???? ???? ??????? ???????, ? ???? ?? ???? ????? ????? ????????????? ??. ???? ?? ?? ? ?????? ?????????? - ???? ??????, ??? ????????? ?? ?? ???? ?????? ???? ??????! ??? ???? ??? ????... ???? ???? ?? ??? ??? ? ????????????? ? ??????? ???? ?? ??????? ??????. ???? ?? ??????!

?? ??? ?? ???? ???????? ??? ?? ?? ????????? ??????? ? ????? ??? ??????? ???????, ??? ?? ?? ?????????, ?????????, ????????, ??? ?????? ??????? ????? ????? ??????? ?? ????? ?????? ?? ?? ???????. ??????? ?? ?????? ???? ? ??????... ????? ?? ?? ?????? ? ???? ?? ????????? ???????? ?????...

Quote from: "KizaLion"
Kad se sve sabere, od normalnih ekipa dobili smo Kajzer, Lester, Kjevo... Broj zima u Evropi: 0, Broj ulazaka u LS: 0
Broj prodatih igraca za ovih 10 godina: oko 100
Zarada: Oko 100 miliona maraka
Dajte mi nesto protiv bolova...

?????? - ? ?? ????? ??? ??????????, ?????? ???? ?????? ???? ? ???? ????
?????? - ???? ?????? ????? ? ????? ????
????? - ???????? ?? ????????? ?????, ???? ???? ?? ?????? ??? ???? ???? ??? ??????? ? ????? ????

?? ????? ?? ? ??? ???? ?????? ????????????, ??? ??? ?? ????????..

?????, ?????? ?? ?????? ?? ????????? ?????? ????????? ??? 100 ??????? ??????. ?????? ?? ???? 2 ????????? ?????? ????? 50 ??????? (????????? ? ??????), ? ?? ?? ??????? ??????. ?? ???? ??? ????? ?????? ????????? ?? ?????????? ?? ?????? ???.

Braco jel dolazite na tekmu? Jel zna neko koliko cemo da platimo kartu za pljuvanje Dzaje. Moja predpostavka min 200 dindzi. Ali zato ce da grmi
Ale ceo grad to zna svako dete zna da smo picke mi da su nam vodje sve  DZAJICI.Svi na sever.
a sam cetnik majko Ravnogorskog puka desna mi je majko odsecena ruka...

QuoteAle ceo grad to zna svako dete zna da smo picke mi da su nam vodje sve DZAJICI

:o  :rofl  :rofl  :rofl

Quote from: "DelijaKV"Braco jel dolazite na tekmu? Jel zna neko koliko cemo da platimo kartu za pljuvanje Dzaje. Moja predpostavka min 200 dindzi. Ali zato ce da grmi
Ale ceo grad to zna svako dete zna da smo picke mi da su nam vodje sve  DZAJICI.Svi na sever.
Vaze propusnice od prosle sezone...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

hahahaha ovo je najbolje..

"Ale ceo grad to zna svako dete zna,
da smo picke mi da su nam vodje sve DZAJICI" :ruke  :ruke  :ruke

@Delija Sever

Ti si najvise nasrao po vodjama ovih dana na svim mogucim forumima,pricao si kako su potplaceni,korumpirani,Dzajini ljudi,kako nece nista preduzeti ponovo,a gle cuda,danas na tekmi na severu razvijen transparent upucen upravi koji im govori da polako pakuju kofere!
Ubuduce nemoj tako da izleces i da kenjas mnogo,jer svi smo mi bili manje ili vise ogorceni,ali niko nije toliko pljuvao po vodjama kao ti i niko nije unapred vredjao i kritikovao...jebote,sacekaj tekmu pa posle brbljaj koliko god hoces...

Eh Djole,

I sta se desilo na kraju? Nista Djole nista. Razvijen transparent upucen upravi. I znas kako ce sve da se zavrsi? Doci ce nov trener. Pa jer je to odgovor za svu bruku i za katastrofalne rezultate u zadjih desetak godina?

Bravo carevi sto ste razvili transparent. Kada vec niste do uradili posle PSV-a, jer to toboze nije bila bruka ali ovo sada protiv Zenita je odjednom postalo ne izdrzivo. Dobro, posle deset godina nije lose. Vidim da za neke mora da prodje jos deset da smene kompletnu upravu. Pa ako je doslo do toga da sve ovo sto se izdesavalo prodje samo kao opomena onda ti svaka cast. Verovatno si i ti bio medju njima koji su danas razvili taj transparent. Jel' si ponosan Djole?

Bravo Djole, bravo. Vidim da se celoj upravi trese "ona stvar" zbog ovakvog raspleta. Nista Djole resili smo krizu ovim transparentom i sada mozemo svi zajedno mirno da spavamo. Kada nam dodje sada nov tener opet cemo da zarimo i palimo po poljanama Srbije.

Svaka cast!!!

Ma sve je u najboljem redu Djole....

Do sledece petarde.......

Ajde malo poslusaj sebe sta pricas?!Pa sta je to po tebi trebalo da se uradi danas na tekmi.Da se psuju Dzaji obe cerke,da se uleti na teren i da se prekine tekma u znak protesta,da se uopste ne dodje na tekmu???Ovo je samo pocetak,a posto si ocigledno neinformisan razvijen je bio transparent "Cekamo vas potez",znaci ceka se da se vidi sta ce biti preduzeto povodom situacije u kojoj se nalazimo,neracunajuci smenu trenera.Ponavljam nista nije reseno,ovo je samo pocetak...

EJ DJole,

pa mi se slazemo u biti stvari. Ne samo ja nego i masa ljudi ovde je uzasno skepticna da ce se nesto promeniti. Slazem se ja oko transparenta (u vezi koga sam inace jako dobro upoznat) kao i pesme koja je pevana ali....

Ova uprava je pokazala da ima obraz kao djon na celu sa direktorom.
Ti si napisao
"znaci ceka se da se vidi sta ce biti preduzeto povodom situacije u kojoj se nalazimo,neracunajuci smenu trenera.Ponavljam nista nije reseno,ovo je samo pocetak..."

Koliko Djole jos da se ceka? Zar nije dogorelo do usiju. Ako se planira cekanje uprave da sama sebe smeni plasim se da cemo mnogo da cekamo. Ovo je Srbija Djole u kome ljudi ne odlaze sa pozicija dok se ne napravi mini-revolucija na zalost. Taj "pocetak" koji si ti pomenuo je trebao da bude pre 4-5 godina. Ljudi na severu konacno hoce da vide "kraj" a ne pocetak. Ovo je tragedija kraja a ne pocetak pocetka.

Zapamti sta smo sada mi pricali ovde. Pusticu ti post posle jedno mesec dana kada se malo stvari smire, podseticu te sta si pisao pa cemo da vidimo sta je uprava uradila po pitanju parole koja je danas postavljena kao i pesme koja se pevala......

Do sledece petarde.....

Pitas me sta se ceka?Pa ceka se dolazak prve ekipe iz Rusije i tekma sa OFK Beogradom u sredu...

Quote from: "delija CEBEP"
Ljudi na severu konacno hoce da vide "kraj" a ne pocetak.

Prvo promeni nick, jer je krajnje smesno da se potpisujes kao delija sever pa pljujes po delijama.Drugo ljudi na severu konacno oce da vide kraj ? objasni mi to sem kopa koji je manje vise standardan nisam primetio da se neko pridruzio prozivanju upravi ni zapad, ni istok, nisam primetio ni vas delije cafe delije.net ili bolje reci internet naviajce da su dosli i da su vikali uprava napolje ili nesto drugo peto. Kazes da je ovo mlako mozda bi smo trebali da kupimo hekler pa da pucamo po upravi mozda bi onda nam rekao bravo momci svaka cast, ali nebi posle kada kada bi taj momak sa heklerom dobio robiju se setio da mu uplatis koji dinar, nego bi opet nesto kenjao ti i tebi slicni.Ako nekom nesto smeta neka on sam uradio to a ne da ocekuje od drugih da to rade a on samo iz fotelje da sere i iskreno se nadam da ti i tebi slicni nise nece doci na nas stadion da kaljaju ovo malo casti sto nam je ostalo.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

E a stvarno nisam primetio one koji ektremno pljuju po Dzaji da su danas bili na tekmi... Sa caffe-a su bili svi vidjeniji i niko se nije libio da kaze svoj stav u prici sa drugima... Bilo je mnogo pojedinacnih razgovora danas na severu i mnogo razlicitih misljenja... Cuo sam misljenja mnogih vodja, mnogih znacajnih ekipa na severu, i svako je razlicito... Sredina cele price je transparent i poruka u pesmi... Zanci bez ekstrema i u jednu i drugu krajnost...U prevodu imate malo vremena za promene, u suprotnom nece se niko libiti toga da trazi i Dzajin odlazak...
p.s. danas jedino nije bilo ub, pa kad kazete ceka se dolazak prve ekipe pretpostavljam da se misli na njih...svi ostali su uglavnom bili na tekmi...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Hm, ja nisam danas bio na Severu, iz nekih svojih principa, sto opet ne znaci da na sledecoj tekmi necu biti tamo, :) u svakom slucaju, ono sto je vama mozda promaklo, to je bilo skandiranje grupe navijaca na Zapadu: Dzajo odlazi!, mada nije nesto dugo trajalo... i to nakon 4 gola.  namigivanje Interesantan detalj bila je gomila zandarmerije koja je cuvala upravnu zgradu. Primetio sam Duleta Savica nakon tekme da pljuje Dzajku nekom sagovorniku tako glasno da bi ga namerno svi culi...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Malo nas je bilo i pesma je na mestu ako je samo opomena. Ali ako je to sve sto cemo da uradimo tuzni smo. A kad smo vec kod tekme jer ono KIZALION imao neki bar duks . Hocu i ja isti  :lol:  :lol: .A i cinimi se da je navijao za Hajduk.
a sam cetnik majko Ravnogorskog puka desna mi je majko odsecena ruka...

Vidim da su mnogi ne zadovoljni i smatraju da je sve izvedeno dosta stidljivo,ali ipak treba biti realan i reci da se nesto desavalo,ja sam zadovoljan sto se potvrdilo ono sto sam vec rekao da na severu ne vlada jednoumlje i da su mnogi za promene.Takodje moramo biti svesni da dosta zavisi i od onih koji tu nisu bili tj. dolaze iz Rusije.Licno mislim da treba sacekati ultimatume upravi i na osnovu toga doneti ozbiljniji zakljucak o reakciji prvih ljudi tribine na trenutno stanje.Ako i dalje ne bude konkretnih promena tu je Zenit,mec za koji ja ocekujem dovoljno ljudi tj kriticnu masu koja ce jasno poruciti UPRAVA NAPOLJE.Ako ne bude konkretnih promena,naravno to nije promena trenera i par pobeda u prvenstvu,a za pomenuti mec sa Zenitom ne bude kako predvidjam tj. ne doju svi oni koji su protiv uprave da to jasno poruce,onda i ne zasluzujemo promene kao i pravo da glasno iskazemo svoje misljenje.