molio bih vas da postavite ovde salove vase navijacke grupe.
Lepo je videti sve kreacije na jednom mestu.Mozemo i da glasamo za najlepsi???
pozdrav
p.s Ima li neko da radi bar salove posto moja ekipa treba sad da odradi jednu turu? :ruke

A u sta se racunaju DC salovi?Jel ulaze i oni u konkurenciju?

Oni su van konkurencije....iz jednostavnog razloga jer su najlepsi  namigivanje .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


I delije.net polako timari konja za trku...
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Quote from: "Milance"I delije.net polako timari konja za trku...
Ocigledno nisi lepo shvatio, 3 vrste salova koje si video u zadnjih par dana su zvanicni prozivodi severne tribine i oni ce uskoro moci da se kupe, a te iste salove mozes videti i na ovom sajtu:
http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=2072
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Sto se tice navijaca izvan Bg-a koliko sam video najbolje salove imaju Vrscani.

QuoteMilance wrote:
I delije.net polako timari konja za trku...

Ocigledno nisi lepo shvatio, 3 vrste salova koje si video u zadnjih par dana su zvanicni prozivodi severne tribine i oni ce uskoro moci da se kupe, a te iste salove mozes videti i na ovom sajtu:
http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=2072
Shvatio sam Nesho vrlo dobro,ali se nisam lepo izrazio pa je doslo do zabune.
Sto se salova tice,ubedljivo najjaci koji sam u zivotu video je onaj BRIGATE sa imenom grupe.Koliko sam primetio,redak je u PM...
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

jedan od lepsih po meni je crveno beli sal
red or dead


Jedan od vrhova ,ako NE sam vrh sal je UK-a namigivanje
Favorit...
S

pa dobro bre ljudi hoce li ko staviti kakvu sliku ovde?
dobar je i onaj sal orthodox brothers

1) Najbolji je warsawov Burberry za sector2
2) Brigate - Orthodox Boys - Ultra Klan Red Star Belgrade
Sal od NORTH ARMY, vez je ekstra, skice nista posebno
100 mu gromova mi je ok, od Ultra Boysa isto je odlican
Lunaticsi imaju lepe crne ali nemaju vez

Kad smo vec kod salova bilo bi dobro da napravimo posebnu stranu na sajtu sa slikama svih salova.

E Kizo to ti je ekstra ideja, bilo bi super da se pojavi stranica sa svim salovima a ako ne, daj bar slike tih nekih salova koje ljudi nisu imali prilike da vide ili su videli ne znajuci sta je i od koga je... Npr. UK I Sector2 koji su mnogima nepoznati...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"E Kizo to ti je ekstra ideja, bilo bi super da se pojavi stranica sa svim salovima a ako ne, daj bar slike tih nekih salova koje ljudi nisu imali prilike da vide ili su videli ne znajuci sta je i od koga je... Npr. UK I Sector2 koji su mnogima nepoznati...

I u tome je poenta price, ne moraju da budu vidjeni ,+ za ne vidjene namigivanje
S

Quote from: "warsaw"Jedan od vrhova ,ako NE sam vrh sal je UK-a namigivanje
Favorit...

Ubedljivo br. 1
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Warzaw, kapiram sta hoces da kazes sa tim da ne treba da budu vidjeni,  jer su dosli i na ove prostore novi trendovi, takozvani casual stil i bez previse pokazivanja obelezja, ali skapiraj i to da ce neko negde snimiti neciji sal pa napraviti veci broj slicnih ili istih za svoju grupu...Sta onda???!!! Dok se ljudi objasne nastade frka...

Ja sam se recimo tako i upoznao sa Kizom, napravio sam salove za svoju ekipu i odjednom se na caffe-u pojave vrlo slicni (ne i isti) i prisli smo na tekmi da pitamo o cemu se radi... i tako se upoznali itd. ... a nasi su se pojavili mesec dana pre njegovih i da ne smaram samo je to poenta price...  Naravno nije on video nase pa iskopirao, ali eto desilo se slucajno, nemamo mi deset boja pa da se tu nesto mnogo kombinuje, jednostavno se poklope necije ideje...  Kiza je maximalno korektno prodao tih par primeraka i takve vise nije pravio...

Pokazati neke od salova i zvanicno reci to je ta i ta grupa... I svako drugi ko napravi takav sal ispasce pre svega smesan jer kopira i krade ideje a mozda i dobije preko pi... S tim sto bi i to ogranicio da mogu da vide samo registrovani ili... Ne znam, mislim nije na kraju krajeva to toliko bitno, ali kad se vec prica o tome, treba reci da to moze da bude problem...

Ne znam za druge ali ja pamtim fazon s kraja osamdesetih (nisam isao na tekme jer sam bio bash klinac ali sam gutao tifo casopise) kada je glavno obelezje navijaca bila fajerka sa dva lica i sal kluba za koji navijas, mozda sam ja jos zaglibljen u blatu tih godina i zalim za tim vremenima ali ako je sada fazon ostati neprimecen sto se tice obelezja onda mi nije jasno sto se uopste i prave salovi...??!

Da ne sirim, na kraju ne moraju da se pokazu salovi, ko dolazi na tekme videce salove tamo, jer tamo i treba da se vide... Bar je tako bilo do skoro...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

salovi postoje razni,razne vrste, ovi su,cooltooriska, mozes da izlazis NE vezano za tekme{mozes i sa obicnim}ali Meni se vise svidjaju NE upadljivi,svako ima svoj styl... namigivanje
...i onaj najmanji detalj je najbitniji,ima neki svoj urok namigivanje ,i cenu...

...
S

Quote from: "Red Star Forever"Warzaw, kapiram sta hoces da kazes sa tim da ne treba da budu vidjeni,  jer su dosli i na ove prostore novi trendovi, takozvani casual stil i bez previse pokazivanja obelezja, ali skapiraj i to da ce neko negde snimiti neciji sal pa napraviti veci broj slicnih ili istih za svoju grupu...Sta onda???!!! Dok se ljudi objasne nastade frka...

Ja sam se recimo tako i upoznao sa Kizom, napravio sam salove za svoju ekipu i odjednom se na caffe-u pojave vrlo slicni (ne i isti) i prisli smo na tekmi da pitamo o cemu se radi... i tako se upoznali itd. ... a nasi su se pojavili mesec dana pre njegovih i da ne smaram samo je to poenta price...  Naravno nije on video nase pa iskopirao, ali eto desilo se slucajno, nemamo mi deset boja pa da se tu nesto mnogo kombinuje, jednostavno se poklope necije ideje...  Kiza je maximalno korektno prodao tih par primeraka i takve vise nije pravio...

Pokazati neke od salova i zvanicno reci to je ta i ta grupa... I svako drugi ko napravi takav sal ispasce pre svega smesan jer kopira i krade ideje a mozda i dobije preko pi... S tim sto bi i to ogranicio da mogu da vide samo registrovani ili... Ne znam, mislim nije na kraju krajeva to toliko bitno, ali kad se vec prica o tome, treba reci da to moze da bude problem...

Ne znam za druge ali ja pamtim fazon s kraja osamdesetih (nisam isao na tekme jer sam bio bash klinac ali sam gutao tifo casopise) kada je glavno obelezje navijaca bila fajerka sa dva lica i sal kluba za koji navijas, mozda sam ja jos zaglibljen u blatu tih godina i zalim za tim vremenima ali ako je sada fazon ostati neprimecen sto se tice obelezja onda mi nije jasno sto se uopste i prave salovi...??!

Da ne sirim, na kraju ne moraju da se pokazu salovi, ko dolazi na tekme videce salove tamo, jer tamo i treba da se vide... Bar je tako bilo do skoro...


RSF dao si sebi odgovor namigivanje , nisu radjeni da bi pokazivao nekome ,+ po sajtovima, dolaze mnogi i ne zelim-o da vide, imace ,imaju prilike po stadionima da vide...

Zaboravio Sam da momci iz Teslica takodje imaju jedan od favoriTA  medju salovima.... namigivanje

...
S

????? ?? ? ??? ??? ?? ????? Red Mouse. ;pljuga