prognoze pred ovaj mec????
Iz grcke je najavljen dolazak oko 3000-3500 fanatika.Bice pakleno,to je sigurno. :boks a podrska ce timu oly-ja biti od velike pomoci protiv evropskog vice sampiona
svi se nadamo pobedi  :ruke

????? ??? ????? ?? ?? ???????? ??????????????? ?? ???? ?? ?????? ???????? ? ?? ?? ?????.

I Ja sam nesto nacuo... namigivanje ,ali dok NE budemo sigurni 100% necemo pisati o tome :Dali dolaze?...
S

Verovatno bi trebalo da dodju... ako se ne varam u subotu su u BG, taman da se odmore pa da produze za Monte Karlo, tekma se igra u utorak.

Ja cenim da nas loze da ce da dodju :D

Koliko Mi admin Misfitsa pise,spominje da bi trebao Nurnberg 7 da svrate na derbi...?
A drugo derbi Atine je 5.decembra,ima vremena skupiti kintu,srediti visu pa se mozda gledamo u luci Atinskoj-PIREUS-u...? namigivanje
S


Quote from: "misfits-gate7"IN ENGLISH...

:(

Question for you, we heard rummors about yours (Gate 7 and Misfits) arrival to Belgrade on game between partizan and Zvezda, Saturday 16th October. Can you tell us more about that.

Best wishes.

Ja mogu da potvrdim Warsawovu informaciju. Ali sve to jos nije sigurno.

some from germany with ultraklan
we start our trip on sunday for monaco

UK-rekli Smo bez  :D ?

Pouzdana informacija da ce na prolece doci,NE sad ,momci koji se pitaju za sve,iz ekipe PORTOLEONE i da hoce da obave ozbiljne razgovore ;pljuga
S

Quote from: "misfits-gate7"some from germany with ultraklan
we start our trip on sunday for monaco
Also some of our crew will travel to monako namigivanje !

Red & white family!
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "warsaw"UK-rekli Smo bez  :D ?

Pouzdana informacija da ce na prolece doci,NE sad ,momci koji se pitaju za sve,iz ekipe PORTOLEONE i da hoce da obave ozbiljne razgovore ;pljuga


Ovo za ozbiljne razgovore znaci i izmedju sebe da se dogovore,kao i pri viziti u Beogradu da bi se ucvrstili kontakti ... ;pljuga
S

Quote from: "warsaw"UK-rekli Smo bez  :D ?

Pouzdana informacija da ce na prolece doci,NE sad ,momci koji se pitaju za sve,iz ekipe PORTOLEONE i da hoce da obave ozbiljne razgovore ;pljuga

Jao izvini brate nisam razmisljao u tom trenutku na kojem sam forumu. Sto nisi izbrisao??? Sorry :(

Quote from: "UK_Nikola"
Quote from: "warsaw"UK-rekli Smo bez  :D ?

Pouzdana informacija da ce na prolece doci,NE sad ,momci koji se pitaju za sve,iz ekipe PORTOLEONE i da hoce da obave ozbiljne razgovore ;pljuga

Jao izvini brate nisam razmisljao u tom trenutku na kojem sam forumu. Sto nisi izbrisao??? Sorry :(

Sta da Ti kazem,zuti karton :D
;pljuga
S

Quote from: "warsaw"
Quote from: "UK_Nikola"
Quote from: "warsaw"UK-rekli Smo bez  :D ?

Pouzdana informacija da ce na prolece doci,NE sad ,momci koji se pitaju za sve,iz ekipe PORTOLEONE i da hoce da obave ozbiljne razgovore ;pljuga

Jao izvini brate nisam razmisljao u tom trenutku na kojem sam forumu. Sto nisi izbrisao??? Sorry :(

Sta da Ti kazem,zuti karton :D
;pljuga

Zajebani su ovi novi moderatori! :D

Quote from: "Ultra klan"
Quote from: "misfits-gate7"some from germany with ultraklan
we start our trip on sunday for monaco
Also some of our crew will travel to monako namigivanje !

Red & white family!

from were?
we want to meet you there to have a contact

Quote from: "misfits-gate7"
Quote from: "Ultra klan"
Quote from: "misfits-gate7"some from germany with ultraklan
we start our trip on sunday for monaco
Also some of our crew will travel to monako namigivanje !

Red & white family!

from were?
we want to meet you there to have a contact

I think he means the same guys like me. They are from Germany. They will come with Gate7 N

Par ljudi iz UK je na tekmi,kako kazu loodolo je u Monacu,ima dosta ljudi u majcama URS,kao i transparent 4cccc pored Misfitsa...
G7&Mi
S

Prvu fotku sam nasao na njihovom ULTRAS link-u:

http://ultras.gate7.gr./main.php?file01
[/img]
S