Колико се ја сећам само је приказан гол хартса на сосу,док наш нису снимили,знам да су се из Звезде жалили по новинама због свега овога,ако неко има снимљен тај гол нека га постави јер га ја никад нисам видео.

Ni ja nisam video taj gol. Zapravo nisam video ni Harts-ov, (tada nisam imao SOS), ali drugar mi kaze da je video oba gola na tv (?!). Ako ima neko stvarno neka postavi. Inace prema radio prenosu to je bila jebana utakmica, branili smo se i rukama i nogama posle izjednacenja..
..кажу да причам много...

U Mecu je bilo 2-1 za njih.
Zvezda je povela upravo zahvaljujuci golu Marinovica u 17-om minutu.
Gojkovic ( vecna mu slava!) je bio fauliran, Marinovic je izveo slobodan udarac iz 32-33 metara, efektno i silovito i dao sjajan gol.
U onom mecu Marinovic je bio medju najboljim i pogodio i stativu.

Ne znam od kada je ova vest tj da li je bajata, ali Vidic se izgleda ozenio :


Vinko Marinovic,pored svega toga,njegova je bila i stativa protiv Obilica na penalima? :(

Bogami, Nemanja .... :sampion
Žena mu je samo za :jebanje



Jel ide ZIgic,toliko ponuda ,selili ga svugde,a...
daj boze da nas uvede u ligu sampiona...

Risto Vidaković - naš bivši desni bek (ako se ne varam) postaće pomoćnik Klementeu na klupi reprezentacije Srbije

Marjan Markovic dao gol za Dinamo Kijev u super kupu protiv Sahtjora.

Quote from: "archer"Marjan Markovic dao gol za Dinamo Kijev u super kupu protiv Sahtjora.

Da vidio sam i to golmanu kroz noge
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA


A pitanje dali zna neko sta je sa Jovanom Gojkovicem ?meni ortak rece kako je imao saobracajnu nezgodu i da je poginuo ali ne znam...

Sta je sa Vukomanovicem,Pantelicem,Krupnikovicem(znam da je u Nemackoj bio ali nisam siguran gde je sad)?

Quote from: "Skrimo"A pitanje dali zna neko sta je sa Jovanom Gojkovicem ?meni ortak rece kako je imao saobracajnu nezgodu i da je poginuo ali ne znam...
Nazalost to je tacno.

Quote from: "Skrimo"A pitanje dali zna neko sta je sa Jovanom Gojkovicem ?meni ortak rece kako je imao saobracajnu nezgodu i da je poginuo ali ne znam...

Sta je sa Vukomanovicem,Pantelicem,Krupnikovicem(znam da je u Nemackoj bio ali nisam siguran gde je sad)?

Ako mislis na Marka Pantelica on je u Herti i igra odlicno, mislim da je Krupnikovic u Japanu (JEF United)

Vukomanovic je gle cuda, prosle sezone igrao kod Muslina u Lokerenu.

Quote from: "pop_Milutin"
Quote from: "Skrimo"A pitanje dali zna neko sta je sa Jovanom Gojkovicem ?meni ortak rece kako je imao saobracajnu nezgodu i da je poginuo ali ne znam...

Sta je sa Vukomanovicem,Pantelicem,Krupnikovicem(znam da je u Nemackoj bio ali nisam siguran gde je sad)?

Ako mislis na Marka Pantelica on je u Herti i igra odlicno, mislim da je Krupnikovic u Japanu (JEF United)

ne na Marka vec Miodraga.

Миодраг Пантелић је до 2003 играо за Левски из Софије, сада мислим да је негде у Азији, највероватније у Кини.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Darko Pančev je dobio od Platinija "Zlatnu kopačku" koju čeka od 1991. godine.

Čime se Pančev sad bavi i kakav je problem bio sa tim trofejom?

I gdje je Dejan Ilić, ljudi?



Pancev cini mi se ima neku funkciju u Makedonskom savezu ili Vardaru nisam siguran...Kad je trebao da dobije zlatnu loptu ona je bila ukradena i zato je do sad nije primio.

Quote from: "Skrimo"Pancev cini mi se ima neku funkciju u Makedonskom savezu ili Vardaru nisam siguran...Kad je trebao da dobije zlatnu loptu ona je bila ukradena i zato je do sad nije primio.

kopačku
Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"