Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда 2017-18

децембар 11, 2017, 03:51:54 поподне
Одговор #200

Red Star Forever

• Administrator

• 4236
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда 2017-18
« Одговор #200 послато: децембар 11, 2017, 03:51:54 поподне »
Није било толико ружно, али је резултат тога шеснаестина финала и нови противник... Још две утакмице и то са цска, кога смо верујем већински најмање прижељкивали... Шта је ту је... Кад мало боље разлислим о свему благи сам оптимиста... Има времена, можда се играчки и појачамо, ко зна шта нас све чека у та два месеца до ових можда нових историјских дуела...
Цитат: vasvla
"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

децембар 11, 2017, 06:25:22 поподне
Одговор #201

Звездаш

• Moderator

• 2812
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #201 послато: децембар 11, 2017, 06:25:22 поподне »
ЦСКА Москва.
Можемо с њима, ионако су пукли од Спартака 3:0, а ови у Ливерпулу изгубили 6:0 ил колико већ.
Брате, свака утакмица је за себе. Као што ти рекох да оних 2:2 у Бачкој немају везе са утакмицом против Келна.
Можемо Грофа да контактирамо за савет, он их је тукао у првенству  ;D

Шалу на страну, добили смо ривала са којим може да се игра. Очекујем две ружне утакмице, тактичке, тврде... Добро је што и они излазе из припрема, никако не би ваљало да смо добили тим чије је првенство у току. Чак сам убеђен да је нама онај почетак сезоне у јуну, кад су се сви спрдали, донео ово што имамо данас. Имали смо довољно времена да растемо као екипа и да се тим кристалише и уиграва.

децембар 11, 2017, 06:58:45 поподне
Одговор #202

Звездаш

• Moderator

• 2812
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #202 послато: децембар 11, 2017, 06:58:45 поподне »
И још нешто. За два дана је дерби, који мора да се добије.
Мора да почне да се обнавља менталитет победника, да се дербији добијају редовно, да им се тресу гаће чак и кад су на папиру јачи. Прошли пут је био изговор да смо се ментално испразнили после велике европске победе, овај пут то не сме да буде изговор.
У овом тренутку смо много боља екипа, што се тиче табеле улазимо у утакмицу растерећенији, све карте су на нашој страни. Дај да згазимо стоку, па онда да одмарамо и спремамо се за ЦСКА и пролеће.

децембар 11, 2017, 07:17:58 поподне
Одговор #203

Антигва и Барбуда

• Caffe Web Team
  • *

• 686
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #203 послато: децембар 11, 2017, 07:17:58 поподне »
Добар жреб. Ако изађемо из сурове руске зиме као победници, долази нам пролеће, звездино.  :)

децембар 11, 2017, 10:22:00 поподне
Одговор #204

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 365
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #204 послато: децембар 11, 2017, 10:22:00 поподне »
Ruzno i sto ruznije sto se mene tice. Samo me rezultat zanima a onima koji ocekuju leprsavost, nadjite se sa ortacima u kraju na poljancetu i uz nekoliko gajbi piva posle utakmice svi se lepo izleprsajte.....

"То је јуриш, то је налет, нема милости, све или ништа, то је Црвена звезда у свом елементу, то је Црвена звезда у свом пуном сјају." Оно што су Звонко и Милојко говорили из главе у директном преносу.

Е видиш, зато нисмо исти. Ја сам за Звезду у пуном сјају, када Пешић у 91. минуту не иде до њихове корнер заставице да чува лопту, да истекне време. Ја сам за Пешића како кидише да да други гол. То је моја Звезда у пуном сјају. Тренутно није, али сам веома задовољан после деценија чемера и јада.

Дали си можда гледо "кидисање" на гол у 94. минуту у утакмици Ман Сити - Ман Утд. јучер ??
Или су правили 2 корнера и 5 аута ?!
Лако је бити наиван и пупушити!
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

децембар 12, 2017, 09:53:13 пре подне
Одговор #205

Red Star Forever

• Administrator

• 4236
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #205 послато: децембар 12, 2017, 09:53:13 пре подне »
Има времена до цска... Увек сам пре за паметну игру него за умирање у лепоти... Што рече Звездаш, дај да донесемо зиму на комшијски стадион и да им са -9 снизимо температуру на -12  ;) Полако ствари долазе на своје место, једна од тих ствари је да на дербију будемо бројчано јачи на трибинама, јачи на терену и да обезбедимо сигурну победу...

децембар 13, 2017, 09:12:54 поподне
Одговор #206

Звездаш

• Moderator

• 2812
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #206 послато: децембар 13, 2017, 09:12:54 поподне »
Опет исто као прошли дерби. Волим Милоја, али мени се ова поставка са тандемом Пешић-Боаћи, ништа не свиђа, го курац кад Пешић глуми неког крилног нападача. Није он крив, дечко је центарфор, не може да изнесе ту позицију. Најбоље смо играли са два класична крила у постави.

Играмо боље од почетка сезоне, имали су већи притисак због табеле, изгубили за викенд, нису им играли Тошић и Јанковић. Јебига, морали смо ово да добијемо и заокружимо фантастичну полусезону.

Али нема назад. Пауза, па да одрадимо прелазни рок како ваља.

децембар 20, 2017, 12:30:50 поподне
Одговор #207

Red Star Forever

• Administrator

• 4236
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #207 послато: децембар 20, 2017, 12:30:50 поподне »
Много су се расписали медији о доласцима и одласцима... Спомиње се и превише играча... Од свега наведеног, имате ли неку жељу? У оба правца наравно... И да је реално  ;)

Колико год тренер био у праву и идеја је на месту да већ почну да уигравају тим за следећи европски "излет", бојим се само да превише промена не наруши атмосферу... Иако мислим да човек има систем и да сваки играч, чак и као замена зна своју улогу и задатке на терену...

Елем, ако мене неко пита моја прва жеља је играч који се спомиње само као жеља навијача, а не као реална опција... Катаи... Већ сам га замислио на Кангиној позицији, мислим да би се уклопио у систем 100%! Све друго не би превише мењао и мешао карте... Спомиње се Лазовић, можда он јесте бољи играч од Срнића, али Славољуб свакако није "пићкица"  ;D (ко разуме схватиће)... Да не спомињем даље, остављам вам простора за коментар свега осталог о чему се нагађа и пише...

децембар 20, 2017, 02:44:55 поподне
Одговор #208

Пијанац

• Moderator

• 3118
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #208 послато: децембар 20, 2017, 02:44:55 поподне »
Двојац из БАТЕ-а, Иванић и Милуновић и доста што се мене тиче. Ако се прода Боаће, имамо Пешића уместо њега. Павкова вратити за резервног шпица, па и Кизи једном да сване. :D

Пише се од јутрос да би ови из Пиреја могли братски да нам помогну и ангажују нашег тренера. То ако се не дај Боже деси, сви трансфери би пали у сенку тог једног одласка.

јануар 10, 2018, 11:32:39 пре подне
Одговор #209

KizaLion

• Administrator

• 7270
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #209 послато: јануар 10, 2018, 11:32:39 пре подне »
http://www.mozzartsport.com/vesti/gde-ce-zvezdina-deca-rad-radnik-graficar/190274

Oдобравам овај потез. Нек макар један буде као Грујић или Манојловић. Од грејања клупе нема никакве вајде.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!