Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 ... 10
1
Пивница / Одг: Остале трибине
« Последња порука KizaLion послато јануар 19, 2018, 08:57:55 поподне »
2
« Последња порука CEBEP послато јануар 11, 2018, 06:39:41 поподне »
i da imam vremena, ne bih....
3
Терен / Одг: ФК Црвена звезда 2017-18
« Последња порука KizaLion послато јануар 10, 2018, 11:32:39 пре подне »
http://www.mozzartsport.com/vesti/gde-ce-zvezdina-deca-rad-radnik-graficar/190274

Oдобравам овај потез. Нек макар један буде као Грујић или Манојловић. Од грејања клупе нема никакве вајде.
4
« Последња порука KizaLion послато јануар 09, 2018, 07:01:58 поподне »

Ко воли да слуша Кимија, чуку и по, нек изволи
5
« Последња порука Пијанац послато децембар 20, 2017, 02:44:55 поподне »
Двојац из БАТЕ-а, Иванић и Милуновић и доста што се мене тиче. Ако се прода Боаће, имамо Пешића уместо њега. Павкова вратити за резервног шпица, па и Кизи једном да сване. :D

Пише се од јутрос да би ови из Пиреја могли братски да нам помогну и ангажују нашег тренера. То ако се не дај Боже деси, сви трансфери би пали у сенку тог једног одласка.
6
« Последња порука Red Star Forever послато децембар 20, 2017, 12:30:50 поподне »
Много су се расписали медији о доласцима и одласцима... Спомиње се и превише играча... Од свега наведеног, имате ли неку жељу? У оба правца наравно... И да је реално  ;)

Колико год тренер био у праву и идеја је на месту да већ почну да уигравају тим за следећи европски "излет", бојим се само да превише промена не наруши атмосферу... Иако мислим да човек има систем и да сваки играч, чак и као замена зна своју улогу и задатке на терену...

Елем, ако мене неко пита моја прва жеља је играч који се спомиње само као жеља навијача, а не као реална опција... Катаи... Већ сам га замислио на Кангиној позицији, мислим да би се уклопио у систем 100%! Све друго не би превише мењао и мешао карте... Спомиње се Лазовић, можда он јесте бољи играч од Срнића, али Славољуб свакако није "пићкица"  ;D (ко разуме схватиће)... Да не спомињем даље, остављам вам простора за коментар свега осталог о чему се нагађа и пише...
7
Терен / Одг: Пенал или не?
« Последња порука Антиполитика послато децембар 14, 2017, 10:47:54 поподне »
                     Пијанац, мислим да још дуже време у нашем фудбалу нећемо видети тако нешто - да судија дође на дерби, не улази у расправу нити у претерана објашњавања, правдања играчима, већ да пресуђује и кажњава по књизи што би се рекло.
8
« Последња порука KizaLion послато децембар 14, 2017, 10:24:04 поподне »
Šest hrvatskih državljana iz Splita sudjelovalo je u velikim neredima na utakmici Partizan - Crvena zvezda u srijedu u Beogradu. Kako doznaje Jutarnji list, riječ je o Ivanu Miškoviću, Stjepanu Mihoviloviću, Hrvoju Bakoviću, Jakovu Podrugu, Anti Firiću i Damiru Tovaroviću.

grobar љуби Хрвата, шиптарског топлог брата
9
« Последња порука Пијанац послато децембар 14, 2017, 08:18:00 поподне »
Што се тиче обављања судијског посла, рекао бих да се судија одлучио за варијанту суђења која се често примењује у домаћим оквирима а то је са доста толерисања и гледања кроз прсте играчима и једне и друге екипе

Мени се овај "меканији" критеријим допада, јер не волим претерано сецкање игре. Оно што је упечатљиво у дербијима, јединим озбиљним утакмицама у нашем првенству, је да играчи обе екипе после сваког прекида игре имају потребу да се обрате судији. Што је најгоре, Мажић као искусни европски судија, је јуче сваки пут улазио у расправу и објашњавање. Поделиш по жути картон на прва два обраћања на утакмици и да видиш како ће да беже од тебе као ђаво од крста до краја утакмице.
10
« Последња порука Антиполитика послато децембар 14, 2017, 08:05:20 поподне »
                       Ето Звездаш, у исто време си констатовао што и ја ставих у "осврту" на ову утакмицу.
Странице: [1] 2 3 ... 10