Sacekajmo da to skeniram pa da onda pricamo.

Mila, ako moze sreda ili cetvrtak da se negde nadjemo da mi das to sto imas.. Ako moze, na pm...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra,za tebe sve!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]


:o

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Radza":D   ...   namigivanje
namigivanje
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Godra;

"Mila, ako moze sreda ili cetvrtak da se negde nadjemo da mi das to sto imas.. Ako moze, na pm..."


Mila;

"Godra,za tebe SVE"


Nista, ja  reko cisto da primetim da Godre jos uvek nema - mozda nije mogao da po(d)nese Ono "SVE" pa se vrati jos jednom ... :rofl  :D

p.s. nadam se da nisam isuvise indiskretan :D

Frka neka me stigla, pa ne stizem ni da pljujem po Dzaji, Bosketu, Zmagu i ostalima, tako da cemo to da odlozimo za npr. pocetak prvenstva...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Radzo,ja tebe tako javno nikada ne bih isprozivala...ali dobro,oprosteno ti je.... :keez

Godra i ja sam bila u frci,pa duel odlazemo za kasnije.... namigivanje  :D
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Radza"Godra;

"Mila, ako moze sreda ili cetvrtak da se negde nadjemo da mi das to sto imas.. Ako moze, na pm..."


Mila;

"Godra,za tebe SVE"

Tako treba!!!Tema je "rekonstrukcija",ali cini mi se da ce ovde ipak nesto novo da se konstruise!!! :D  :D

Izvinite...morao sam malo...

Da nema (jos) neko ko Marakanu i Sever smatra/oseca jedinim mestom u svom gradu sa/na kojem treba da bodri/gleda svoj tim? Ili  je i to neprirodno i beznacajno?

Citam veceras (Nedelja vece) da ce da zatvore Marakanu te da ce se utakmice igrati na 'maloj marakani', a "" velika "" ce da bude otvorena samo za "velike" utakmice - koje ce nam, ekipa iz uprave, omoguciti da gledamo, kao i dosad, svake prestupne ...

Mislim da se ozbiljnost i ambicioznost ljudi na celu kluba ogleda i u nameri da zatvore Marakanu, odnosno grade neki mali prcvarnik, ambiciozno nema sta.

Radzo ja mislim da je to odlicno resenje.  :batine Znas li ti koliko samo kostaju redari koji stoje na Mari. Koliko struja ... itd. Troskovi igranja na Marakani su prosecno 100 puta veci nego prihod od karata. Ja sam se nebrojano puta pitao sto ne otvore pomocni teren kada igramo sa Napretkom, Rudarom, Hajdukom ... Taman bi kuvalo na tribinama. Tuzno je kada se cuju igraci sa terena kako pricaju.

Pored toga sto bi bilo jeftinije igrati na maloj marakani bila bi i atmosfera mnogo bolja. Uvek pune tribine.

Trebace neko vreme da zavolimo i pomocni teren ali sve u svemu nije losa ideja. Ja bi za velike utakmice organizovao na "Maloj Marakani" video bim i utakmicu pionira... :)

Samo ima jedan problem nikada nece napraviti malu marakanu. To je projekat koji se moze zavrsiti za nekih 20. godina. Za 20. godina verovatno Dzaja nece biti na celu kluba, a nadam se da ce neki novi ljudi znati da uvide greske prethodnika.

Tu je opet prica o Dzaji. Dzaja nece ziveti vecno. Bolje bi mu bilo da za zivota stvori naslednika u koga ce imati poverenje i kome ce dozvoliti da polako preuzme vodjstvo u klubu.

Jebiga, ti brate zvucis kao da si u upravi ... ma kakvi troskovi ... sta nece struju i vodu da trose i na maloj Marakani, da placaju redare? Uostalom, nisi valjda progutao pricu o 'viskokim rashodima' i 'niskim prihodima'?!

Bitno je, valjda, da si postavimo visoke ciljeve, a kakve ciljeve ono imaju vidi se po tome sto se, uslovno receno, odricu svog stadiona i grade Mali - po meri Zvezdi (zar po meri?).

Brate moj, za mene je Sever jedan, i zbilja smatram 'krajem sveta' da u gradu iz kojeg je moj klub vise ne navijam sa Severa, sa stadiona svog kluba. Ne znam, nista se dobro ne dogadja oko tog kluba ... a mi sve prihvatamo - uz, eventualno, negodovanje.

Ziveo

Sever!

E jeste najlepsi osecaj kada ulazim na severnu tribinu Mare. Bilo punu bilo praznu. Svaki put je velicanstven osecaj. Jos kada zagrmi!! :ruke

Tako je treba postaviti visoke ciljeve i stvarno teziti njima. A ne pricati o ligi sampiona 10. godina i uvek ista prica na kraju. Na nekom od topica na hool caffe sam bodrio Kizu i ostale oko lige sampiona i naseg ucesca bas iz tog razloga. Nije dovoljno samo reci "zelimo ligu sampiona" nego i verovati da je tako nesto moguce. Samopouzdanje, iskustvo, puna Marakana sta je vise potrebno za ligu sampiona.

(kada kazem liga sampiona mislim i na prolece)