Nije ovo on... Kiza izgleda mnogo opasnije od ovoga!

A Kiza je uradio i special edition majcu, samo za njega...
Kakav covek!


И још да "Киза Лион" заштитим као бренд, као што су то урадили Фере, Армани, Барбери и Хенри Лојд  :rofl

Мораћу то на време да не би сте ти и Мај 25 злоупотребљавали моје име  :lol:

Quote from: "KBB"A Kiza je uradio i special edition majcu, samo za njega...
Kakav covek!

ahahahahha... extra..
:D  :rofl
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Brate Kizo ovde u engleskom web timu opsta pobuna.. svi oce sad ove majce.. ajde daj jedno 5 komada da ne nastane haos :D

A kiza nesto bas gotivi ljubicasto plavo... :D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"A kiza nesto bas gotivi ljubicasto plavo... :D

To je teget boja, lose je uslikano pa je kao ljubicasto.

Nemoj da se sad vadis. Svi dobro znamo da je to Milka boja bez koje ti jednostavno ne mozes  :D

Koliko vremenski treba da stigne posiljka? Narucio sam caffe mix 5 pa da znam otprilike. Hvala unapred

Narucio sam tekmu sa kjevom,i mix5,zvao sam na mob.za informacije,ali je nedostupan vec 3 dana...

Лето је :)  и колико знам неки од људи који су задужени за сајт и шоп су на мору, тако да вероватно треба мало да се причека...
Milka Casuals

Koliko cam cuo taj mix5 je odlicna stvar tako da ce vredeti da se saceka jedva cekam da pogledam

Strasna majica Kizo !!!

Milka rules !!!!

Коначно сам добио микс5, одлична ствар чак сам се на једном снимку препознао :ruke (браво ја)

Испада да је увек ово питам, али хоће ли неки нови  кафе-микс,било је толико материјала ваљда се нешто паметно снимило

Колико ја знам а потврдиће ти и Киза, спрема се... Новогодишње издање  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Баш сам у гужви... око Нове године биће сигурно... Кад сви будемо пијани и дебели  ;pivo  :kuvar

Како могу ја који сам из Подгорице, могу да добијем микс 5 ?
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

КАФЕ МИКС 6 DVD!




Један од најбољих материјала у ДВД формату, без губитака у квалитету, са менијем. На њему се налазе снимци следећих издања Делија:
1) Звезда - Паок (трајање 20 минута)
2) Звезда - Либерец (трајање 13 минута)
3) Звезда - Милан (трајање 18 минута)
4) 127. дерби (трајање 13 минута)
5) Звезда - ОФК (трајање 13 минута)

Цена: 330 динара