Pa kada nema Godre!?Gde si Godra,bas smo lepo caskali?!!!! namigivanje
A,Lovac ce nas shvatiti a mod. ovog podforuma je nas ortak Tondza,koji nas i previse razume!!!!! :lol:
DH,gde si covek? :)
Godra,vrati se kako bi topic ostao otvoren!! :(
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Italijanski visokotirazni sprotski casopis objavio je jutros vest da se Inter nalazi u pregovorima sa Crvenom Zvezdom po pitanju "tehnicko-komercijalne saradnje", koja bi ukljucila mnogo velike i znacajne projekte u saradnji dva kluba.

http://www.sportskacentrala.com

e, ajde ako neko zna nesto vise o ovome, nek napise ili kad sam vec krenula svuda redom da se uclanjujem, da se uclanim i u SC.  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kao prvo, ja ovde nista ne shvatam licno, niti me vredja ako neko ima drugo misljenje. Zato Forum i postoji. Nismo deca pa da se jurimo po gradu zato sto je neko napisao nesto sto se nekome ne svidja.

Da se vratim na temu.

1. DS u upravi. To mi se uopste ne svidja jer sam cuo odakle nam lova i kako se stize do nje, a i kakve su sankcije ako se ne da lova. Izvor informacija krijem, kao sto i drugi kriju. Ja svoje principe imam. Ako sam pljuvao Grobare sto su im Dacic i Vukovic bili alfa i omega, ne mogu tek tako da zazmurim kada je nas klub u pitanju. Vesajte me, ali to mi se ne svidja i gotovo. Samo, 99% sam siguran da, ako se vlast promeni, mislim ako Ds ne bude vukao sve konce, izvori finansiranja ce nestati.

2. Budo, stvarno nisam upoznat, objasni mi kako je obnovljen omladinski pogon KK CZ. Ne zezam, stvarno nisam cuo. Znam da je dovedeno dosta talentovanih klinaca, ali gde oni igraju, da li treniraju sa prvim timom? Kakva je situacija kod pionira, kadeta, juniora?

3. Dzajic. Da li ste vi zadovoljni radom i rezultatima FK CZ? Ako jeste, onda mogu da razumem vas stav "Dzaja i niko vise". Ja apsolutno nisam zadovoljan. Iza Dzaje vec godinama ne stoje uspesi. Svaka njemu cast, skupio ekipu i 91. osvojili titulu prvaka sveta. Posle toga - kanal. Da li je pravedan covek? Pa mislim ako je bio, a verujem da je bio, vise nije. A zasto? Da li je neko video njegovu vilu na Miloceru? Ako jeste, zasto onda kuka kako se nema para ni za cistacice. Zasto najpre kazni igrace sa po 1.000 evra + oduzimanje kapitenske trake Lalatovicu zato sto orgijaju za novu godinu, a potom im sve oprosti? Kakvi su to arsini? Pa tu se gubi autoritet. A sto se tice pravednosti, moze i da vam objasni kolika je bila provizija za angazman Jestrovica u Bastiju.

E sad da ne bude da samo ja ovde dajem neka objasnjenja, ajde se i vi potrudite da odgovorite sta to Dzaja radi da vrati klub na stare staze i sta je to on uradio a nije mogao niko drugi sem njega. Ja uvazavam vase stavove, ali nigde ne vidim vasu odbranu stavova.

Pozdrav svima koliko vas ima.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


?? ??? ????, ?? ???...
??? ?? ?? ?????? ???? ?? ?? ????? ?????????? (?????? ?? ??? ?? ???? ?? ?? ??-??????...)

???? ?? ??? ???????? ??? ??? ???? ????? "??????? ???????", ? ? ????? ?? ??? ???? "??????" ????...

???????, ???? ???????? - ??? ?? ?????????!

??????? ????? ?????!!!

?.?. ? ??? ??? ?????? ??? ?? ????????????
???*??, ?? ?? ??? ? ?? ???????? ?? ????? ????????...

Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

ma sto se tiche FK-a tu ne treba vise trositi rechi...Dzaja po meni ima toliko propusta u vodjenju kluba da to vec postaje kritichno za ugled kluba...Moramo da menjamo i to je to...

Sto se tiche KK jeste sve sad ok i sad lichimo na klub...ali zasto uprava ne zeli da pravi jaku Zvezdu i ako npr. ne daj Boze sledece sezone ne budemo igrali u Euroligi, mi nista necemo izgubiti ako dovedemom igrache kalibra Eurolige a ako ne igramo u njoj samo smo u plusu,dobicemo kvalitet a i uigranost za onu tamo sezonu kad ne moze da izostane euroliga ako je tim sastavljen od igracha koji zasluzuju da je igraju....

to bi bilo to....

p0zDrAv!

Godra,a sta bese sa argumentima za Pixija!?
1. Nigde nisam videla da pominjes da si siguran u te ljude od kojih si "cuo" za DS,i na koji nacin prikupljaju lovu ili sta vec...Ja ljudima od kojih nesto i "cujem" bezrezervno verujem,a ti???Drugo,dok Zvezda ima i daje dobre rezultate meni ne smetaju oni koji je vode...tako da mi ni omladina DS-a ne smeta!A,i zasto bi?
2.  Zaista su uradili mnogo toga i za mladje,tako da su i njima treninzi odlicni i jako dobro ih usmeravaju!
3.Pa ko ce da ima ako ne Dzaja!Pa i zasluzio je a i igrao je!Kako mozes da pominjes njegovu vilu,pa nije on karijeru gradio kako bi imao sto vise klikera,nego love!!!?Sto je i normalno!
Pozdrav!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ja sam ti naveo neke argumente i za Piksija i za Dzaju, ti meni nijedan. Ne kazem ja da Dzaja ne treba da ima, nego da treba malo da se otvori da vrati klub na mesto koje mu i pripada.

Za tog tipa koji mi je rekao za DS sam uveren da je u pravu. Malo je ljudi kojima ja u potpunosti verujem.

Necemo se sloziti oko uprave KK CZ tako da necu dalje da drvim oko toga.

Drugo,dok Zvezda ima i daje dobre rezultate meni ne smetaju oni koji je vode...

U redu, ali zasto tako ne mislis i za FK CZ?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra,zamisli da tebi kao coveku koji ima lovu(i koji je tu lovu ZARADIO sopstvenim radom i odricanjem),prilaze i gudromani i alkosi i kurve i oni koji imaju i oni koji bi zeleli da ti "otmu" i obogate se na tvoj "racun",  i stalno nesto traze i izvoljevaju-bi li im ti dao???Zasto da Dzaja otvara svoj novcanik?On je stvarno malo ulagao u Zvezdu,pa jos treba i da svoj novcanik otvori-gde je tu logika?Lako je biti predsednik kada svi hoce da uloze u tebe i kada je demokratija pobedila!A,sta je bilo sa Zvezdom tokom sankcija,ratova,i drugih nemastina?Ko je tada vodio Zvezdu-pa Dzaja naravno!!!!Gde je tada bio Pixi?igrao je za svoje dupe!(sto mu i ne zameram coveku,svaka njemu cast)!
Jel' ti zaista mislis da je Zvezda bila toliko bogata,pa da Dzaja radi i ono sto treba i ne treba!!!?? :(

A,smatram da i FK vode o.k. ljudi!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Nisi me shvatila.

Ne da daje pare ko zna kome, nego da ulozi da klub postane jak. Ne mora on svoje pare da da. Tu su pare od Dekija Stankovica, Bunje, Drulica, Acimovica... Pa gde su te pare?! Hoces da kazes da se potrosilo na pripreme i baba sere, pazi da nije. Zna Dzaja da otvori novcanik da se plate gostovanja, avioni za navijace, ali on tako pravi ekipu od navijaca koja ce da ga stiti i kad vuce lose poteze. Tako se stvaraju agenti. Sama si rekla, uprava KK ti je dobra, nije bitno ko je u njoj vazno je da pobedjujemo. Ako tako mislis, zasto se onda to ne izvede i u FK?!

I nije ti na mestu pitanje gde je bio Piksi za vreme ratova i sl. Fudbalski hleb se preko zaradjuje, ne ovde. Ko god je iole normalan otisao je preko da zaradi neku kintu. Svi sem Micica.

A Zvezda je mnogo vise zaradila od prodaje ovih igraca koje sam ti nabrojao za razliku od PArtizana koji i dalje zivi od prodaje Kezmana. A kada je Kezman prodat...

Iza Dzaje vise ne stoje rezultati, to ne mozes da poreknes. JA vidim da cemo i u narednom periodu biti drugi, a iskljucivi krivci sede u upravi. On ako ima obraza, a verujem da ima, vec sledece sezone ako bude ista kao i ova, otici ce sam. A onda cemo da vidimo da li Zvezda moze bez njega ili ne.

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Smederevo 19.mart.2003.

Sartid-Crvena Zvezda 0:0

samo da postavim pitanje ljudima koji smatraju da nam FK vode dobri ljudi...tj. ne dobri ljudi nego ljudi sposobni da Zvezdu vrate na staze uspeha...

dokle?!?!?!

Ili je mozda ovo uspeh pa cemo sledece sezone da igramo u intertoto kupu i to ako nam sreca ne okrene ledja protiv Mogrena,Zeleznika...

p0zDrAv!

BRUKA I SRAMOTA!!!!

FILE ODLAZI !!!!!!!


IGRACI !!!!!!!!

JEL NAS CUJETE !!!!!!!!

IGRACI !!!!!!!!!

JEL NAS CUJETE !!!!!!!!

DOBICETE BATINE

Godra,ti "agenti",kako ih ti nazivas su momci koji su odrzali i koji i dalje drze Sever!Tako da ovo sto si napisao  vredja!!!!!Gde si ti bio 94/95/96/97/98/99.  kada je na Marakani bivalo po 400-500 ljudi???Da li si se smrzavao kao oni na svakoj tekmi pokusavajuci da odrzis kult Delije?Jesi li organizovao Sever,mozda?A da li si mozda regrutovao mladje clanove?A,gde si sada-u kopu,tucama,gostovanjima(sa Ciganima)?Oni su bili i ostali Sever,i zasluzuju i vise od aviona i cega god vec!!!!!Ti tvoji "Agenti" su moji Cigani!!!!
Uvreda!!!Sta mene  boli sta rade Grobari i od cega zive?Pa necemo se valjda ugledati na olos!!Ako oni zvacu kozicu(kravlju),da bi preziveli,Mi i ne smemo i ne moramo!

Capocrimi,ja sam vec navodila da  bi trebalo gledati u trenera i igrace a ne u upravu!Pa ne trenira Dzaja Zvezdu,a i duze nije na terenu!Citaj izmedju redova!Njih Dzaja placa,ali ne moze da igra umesto njih!
Pozdrav!
p.s. Ne mesajte politicke detalje u ovo!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

??, ??, ??, ??...
???????? ??? ?????!
? ????, ? ????, ? ???? ??? ???
?? ????? ??????!!! :bes  :boks
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ja nisam rekao da su oni kao Grobari. To su tvoje reci. Drago mi je kad cujem da Tima kaze: "A ko ce njega (Dzajica) da kazni sto je klub tu gde se nalazi?"

Za tvoju informaciju tih godina sam bio na severu. Ne mora svako da bude non stop u kopu da bi mu neko rekao kakav je navijac. Da li moram da se bijem i da me murija pendreci u 29. da bi u tvojoj glavi bio strava navijac?! Meni nije cilj da se sa tobom raspravljam ko je na kojoj utakmici bio. Ja sam prvu tekmu gledao jos davne 81. godine.

Taj Dzajic je doveo te igrace i trenera i mora da odgovara za svoje ljude. Meni je muka od celog fudbalskog tima, ali ti slobodno i dalje navijaj za Dzaju, bar je meni jasno ko je on. A videcemo dalje poteze. U subotu stize Zeleznik Boze sacuvaj sta ce biti. Meni uopste nije jasno zasto ti toliko branis Dzajica kada je cinjenica da on vise medju navijacima nije omiljen. Jos nijedan argument u korist Dzajica ovde nisam procitao sem sto se hvatate za tu 91. godinu.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


kakve tuce, kakvi bakraci?!
pa,decko je kolekcionar, :)  jednostavno ne ide mu u prilog kolekciji, da ova sezona prodje ovako, pa se on zbog toga buni, nije on mislio nista lose... :)

p.s. i on cuva kult delija namigivanje  ali na svojim policama, u enciklopedijama i video kasetema... :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mila, ochigleno je da Dzaja vise nema energje,snage,ideja da vodi Zvezdu kao sto je to nekada bilo...

kao prvo ne mogu ja da krivim ni Saju ni Paju zbog lose Zvezdine sezone, zna se ko mora da odgovara, da si ti sad predsednik FK Crvena Zvezda dovela bi svoje ljue u koje verujes i sa kojima mislis da mozes da osvojis za pochetak prvenstvo SiCg...ako vi to ne uradite ko je onda odgovoran za to?!?! normalno ti i tvoji ljudi...E pa posto se zna da je Dzaja od njih svih tamo glavni ne zanima mene dal ih on placa ili ne i ovo i ono...ja hocu rezultate!!!
Laziali nisu primali platu 6 meseci al` su igrali bolje nego sada kad primaju platu...

cela garnitura ljudi mora da se menja....nebitno je sad da je na Dzajinom mestu i moj cale
ja bih opet isto mislio...ok trudio se on, ali ne moze...

P.S. Mislim da smo jako otisli od teme u pitanju je bio KK :)

Dragi Godra,
ja i ne ocekujem od coveka koji je toliko kontradiktoran da razume sebe,a jos manje mene!
Ti si taj koji je rekao da Dzaja placa avione za Cigane i jos  dosta toga,a za uzvrat oni ga podrzavaju i tako se stvaraju agenti!To su tvoje reci!(Nisam gledala da li je post editovan)!Ukoliko gresim objasni mi sta ti je to znacilo!
Zatim,u prvim postovima ovog topica si rekao da dok je DS-a,kosarkaski klub ne bi trebalo da brine(finansijski)-a zatim ti sve smeta!?Pa ko je tu zbunjen!?
Nisam ni ocekivala od klasicnog simpatizera da pomogne da Sever i dalje bude pravi hool kop,ali da se osvrne oko sebe-zaista jesam!Kazes da si svih tih godina bio na tekmama?Pa kako ti nije bilo zao da gledas sve te klince koji se toliko trude da vrate Cigane na tekme,da se toliko muce,a da im ti svojim "znanjem" i iskustvom ne pomognes!?
Ne bi me cudilo i da si odlazio da gledas tekme ex reprezentacije i jos nekih klubova,jer si ti pravi fudbalski "ovisnik"!
P.S. Mislila sam da citas bar dnevne novine,a ne da samo utvrdjujes gradivo iz knjiga o Zvezdi!!
Pozdrav!

Capocrimi,ja i dalje mislim da Dzaju nema ko da zameni!A,ko je po tebi resenje?
Pozdrav!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

[pazi carsaf]

Hm..

Prvo da kazem da se ono sto se desilo u Smederevu, jeste ravno katastrofi. To je bruka. Ja ne pamtim kada je Zvezda izgledala ovako lose, gledajuci celu sezonu. Pogledajte samo rezultate tog istog Sartida u poslednjih nekoliko kola, nase bolje i da ne gledate... Za one koji su zaboravili, proslo kolo smo izgubili, ovo smo igrali nereseno (bez golova) a igrom nesrecnih okolnosti i vanrednog stanja nismo odigrali mec sa Zeleznikom, koga se, kao i Godra, iskreno plasim kada je rezultat u pitanju. Nakon svega ovoga, red je da neko snosi odgovornost zbog rezltata. Kiza kaze da je kriv File, Godra kaze da je kriv Dzajic, ja kazem :) da obojica treba da idu. File, onaj isti kojem smo upucivali pogrdne transparente, nije sposoban da odgovori zahtevima kluba kao sto je Zvezda. Nije bitno da li je u pitanju nedostatak sposobnosti za motivaciju igraca koji mozda ipak i znaju da igraju fudbal (pokazali su u nekoliko utakmica ove sezone - Lazio, Kijevo..) ili jedonstavno ne ume da bude trener. Dzajic treba da ode zbog ukupnog stanja u kojem se FK nalazi, od marketinga do tima. Jednostavno, on je legenda, treba da ostane to sto jeste, a ne da ga pamtimo po debaklu ove sezone. To bi bio potez koji bi mogao da prodrma citav klub, jer ocigledno da je u njemu "mrtvo more". Treba uneti neku zivost, promenu i nesto novo, ocigledno, na moju veliku zalost, on to nije u stanju i to treba priznati. Kada donosite odluke u zivotu, pa i u sportu, imate kratkorocne i dugorocne odluke. Te dugorocne odluke su daleko bitnije i one ljudi uglavnom nazivaju "strateskim". One na duzi vremenski period pokazuju ispravnost i celishodnost. Odluka da Dzaja ode, i da ga zameni, recimo Piksi, takodje Zvezdina zvezda, bila bi strateske prirode. To je pitanje vizije, upravo one kojom se Dzaja vodio kada je stvarao tim pre petnaestak sezona, sada takvu viziju, ukoliko je on vise nema, treba da preuzme neko drugi, za dobrobit Zvezde. Mislim da je Godra hteo to da kaze.

Sto se rasprave o navijacima tice, nije Godra rekao, neka me ispravi ako gresim, da su oni agenti, vec da je uocio stvari koje su se desavale kod njih. Vrlo je tanka linija kod saradnje sa upravom i kada je predjes nema povratka. Postoje, principijelno, neke stvari koje se jednostavno ne rade. Od tapkanja karti do nekih drugih mnogo gorih. Ja ne mislim da su klinci, (u odnosu na moje godine) jednaki agentima, daleko od toga, ali ono sto je Godra rekao bilo je upozorenje, dobronamerno bez lose namere, da se nama takav luksuz ne desi. Uveren sam i da nece jer nije rec o prasicima iz okolnih sela, vec o normalnim ljudima. Ja mogu da imam simpatije prema njima, mogu i da nemam ali moram da konstatujem da je Sever, sa njima, znacajno napredovao u mnogim elementima navijanja. Nije tajna da ja vise nisam aktivni navijac, to znate svi vi sa kojima sam ispijao piva po gradu, znate i gde i kako idem da bodrim Zvezdu i bas zato mislim da mogu da ocenim pravilno neke stvari.

Mucon je procitati poruku diskvalifikacije sagovornika u smislu, sta se ti javljas ti si neki kolekcionar, ti volis Zvezdu na ovaj ili onaj nacin, uzmi svoje kasete pa ih skupljaj.. To vise govori o onome ko tu poruku pise, nego sam tekst poruke koji se nalazi u njoj. Zbog svog navijackog puta, od samog srca kopa do "penzionerskog dela sa strane" tvrdim da jedan i drugi deo nadopunjuju onaj drugi. Ukoliko bi postojao samo kop, izgledali bi kao radovci, navijaci bez publike, kop na praznoj tribini, grupica. Publika daje masovnost i veoma cesto se ukljucuje u pevanje, pogotovo na basketu, kada atmosfera postaje impresivna. Nije isto kada navija cela hala i kada to radi pola tribine. To lomi protivnika. Publika, sama od sebe, veoma retko moze da napravi nesto, tu mora biti kop iz koga ce sve kretati, koji ce je organizovati i pokrenuti na ono ludilo kao protiv Cibone, kada jedna prosecna pesma postaje vecni hit na nekoj od kaseta da neki klinci koji dolaze vide kakvo je to ludilo bilo taj dan. Svako onaj koji nekim "svojim uredjajem" deli publiku i kop, navijace Zvezde na jedne i druge, je, u najmanju ruku, zlonameran ili nema pojma o navijanju. Svi ti ljudi u hali vole Zvezdu, zbog nje su i dosli, zele njenu pobedu. Nismo isti, kako su to komunjare verovale, razlicitih smo shvatanja, nacina reakcije i emotivnosti. Svako tu Zvezdinu borbu dozivljava na svoj nacin. Neko je vatreniji, neko nije. Nekada oni koji su manje vatreni pocnu da "vilene" i to je ono cemu svi tezimo, pogotovo oni koji se nalaze u kopu. Pobeda je zajednicki napor svih nas.

Dakle, nema podela navijaca, svako od nas je navijac. Svakome je veca njegova zrtva, ali tvrdim da svako ko ode na Zvezsdinu utakmicu zrtvuje deo sebe za tu svoju ljubav, pa bilo to: batine, zatvor, novac, vreme, nerviranje... i ne dozvoljavam nikome da kaze da voli Zvezdu vise od mene! To je kao da neko meni kaze da sam manje ili vise Srbin od njega. Gluposti...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Vise gotivim ljude koji na tekme dolaze da gledaju Zvezdu, koji o Zvezdi znaju jos od '45 nego oni koji idu da bi navijali i bili omiljeni u drustvu. Bliski su mi oni koji se zderu i nerviraju kad Zvezda gubi, koji hoce da promene nesto ako krene na gore, za razliku od onih koji kazu - nije bitno, idemo na tekmu da se zezamo.

Nisam ja krivac sto je na severu malo ljudi vec onaj koji je doveo Zvezdu na ovako niske grane. Jel treba da dovedem malog Peru da gleda Mrdju od kojeg 10x bolje igra fudbal?! Da li treba da podrzavam mladu i perspektivnu zvezdu "tesku" 5 miliona evra koja iz 10 utakmica da jedan gol? Ja na sever ne idem da bi nekome pokazao kartu kao dokaz da sam bio na tekmi, da bi se komsiji hvalio kako sam clan neke grupe. Ja na stadion idem iskljucivo zbog Zvezde. Kada vidim da je nesto u njoj trulo ja se nerviram.

Zasto se vise na severu ne peva Dzajo majstore?! Zato sto ga velika vecina ne podnosi. Da li je moguce da on zbog 60 ljudi povuce ostavku? Pa zasto se reka ljudi nije slila u Ljutice Bogdana da zahteva da ostane? Broj navijaca Zvezde na stadionu je glavni pokazatelj sta Zvezdasi misle o njemu. O njemu vise ne zelim da pricam, muka mi je od njega i niko od vas bar jednim argumentom me nije ubedio da nisam u pravu. Ali ako je veci broj smajlija pravi argument, onda OK.

Sto se tice DS, nijednog trenutka nisam rekao da mi se to dopada. Nisam rekao ni da mi je OK sto sad imamo para, jer ako odu sa vlasti prestaje izvor finansiranja i opet idemo u kanal. Pogotovo ako budemo cetvrti, jer tada nema pravih pojacanja, jer uprava ne nalazi za shodno da pojaca tim jer ne igra adekvatno takmicenje.

Sto se tice EX reprezentacije, gledao sam davno samo jednu tekmu. Znam samo da na prvoj utakmici protiv Urugvaja je cela I ekipa bila. Znaci, u najgorem slucaju, imam isti broj utakmica kao i neko iz prve ekipe ;pljuga

KAda kazem da Dzaja placa avione, a za uzvrat oni njega podrzavaju, mislim da na taj nacin moze da se izrodi agentura. Ne kazem da postoji, ali moze da se desi. Jer doci ce do kontradiktornosti da vecina navijaca jedva ceka da Dzajic ode, a neko im se suprostavi ne zarad suprotnog misljenja nego cisto iz interesa.

A ja cu kult Zvezde i Delija negovati na svoj nacin. Iz cele te "kolekcije" i vucem argumente. Nisam kriv sto mnoge stvari shvatate suvise licno. Ako je nekome sujeta povredjena ne mora drugima da preti. Niko se i ne trudi da na neki nacin pomogne i dodje do resenja. Lako je reci "Ti nemas pojma, ja sam gledao sve utakmice u poslednje 2 godine". Kad ste toliko redovni kako onda ne vidite koje smo mi dno? Ili je bitnije zezanje? Ako je vama do zezanja onda mogu da vas razumem.

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Mila, nisam ja rekao da imam resenje samo sam rekao da mi svi ali svi znachi ceo sever i hool i obichan navijach, i simpatizer kluba svi moramo zajedno da ga nadjemo jer sa Dzajom ne ide vise...ne zato sto je on los chovek i ne zato sto se on ne bavi navijachima, vec zato sto vise sve to nema rezultate...Kapiras?!?! I naravno ne radi se samo o Dzaji da me ne skapiras pogresno....
Nemam ja nista protiv Dzajica lichno...ali u poslednje vreme se ne vuku pravi potezi, koji bi nam doneli poboljsanje...ne mozes ti sada njegov ovakav rad da opravdavas dobrim igrama u Zvezdinom dresu, angazovanju za ino-gostovanja i tako neke stvari.Pa normalno je da ce lub da se zalaze da mu navijachi idu i na gostovanja...to rade svi evropski klubovi...necemo sada od toga da pravimo neku veliku stvar...ali je normalno da Zvezda bude prvak ove usr*ne lige i to je normalno...ali Zvezda zaostaje 15 bodova, pa ,meni se chini da partizani izgube sve do kraja da mi opet ne bi bili prvaci jer je tako neka energija opsednula chitav FK...Ne bacam ja kamenje samo na Dzaju naravno da udela imaju i igrachi u sve tome, struchni stab.....Ali opet da ponovim Dzaja je tata i on se za sve pita, e posto nije odradio posao....mislim mi smo mu pruzali sansu kapiras nije to sad odjednom dizemo ustanak, nego pogledaj u ovoj novoj drzavi koliko smo uzeli prvenstava......nismo ubedljivi kao sto bi trebali da budemo da sve pred sobom gazimo!

p0zDrAv!