Quote from: "kiki"Ja volim jednu koja se uzasno retko peva:
Napred Zvezdo, napred Zvezdo tebe volim ja
I napred Zvezdo, napred Zvezdo ti si najbolja
O le, ole o le o la...
Na na na na...
I ceo Sever sada peva: napred Zvezdo le
i ceo Sever sada peva: Zvezdo volim te
o le..
Nana..

Slazem se. Simpaticna mi je i "Danas igra nasa Zvezda...", ali se i ona jako retko peva. I sta se desilo sa "Marakana, neka sad cela ustane....". Pevala se prosle godine na Obilicu pred kraj prvenstva i mislim da je tokom ove sezone nijednom nisam cuo.
Mozda sam ja malo staromodan, ali mislim da su nepravedno zapostavljene "Iz kopa pesma ori se..." i "Stadion pun, u dimu sve...". Doduse, i kad se pevaju, nekako se otaljavaju, a ovu drugu sam prvi put cuo u verziji navijaca Arisa, kada su igrali protiv grobara u hali sportova pre mnogo godina. Odprilike 3/4 hale je bilo ispunjeno arisovim navijacima, kao da se igra u sred Soluna. Bez prestanka su pevali tu pesmu i to jednostavno "Aris ole, aris ole...." i zvucalo je jebitacno.
Najgora koju ja pamtim je "haj nek' se cuje cuje...."

Quote from: "kiki"Ja volim jednu koja se uzasno retko peva:
Napred Zvezdo, napred Zvezdo tebe volim ja
I napred Zvezdo, napred Zvezdo ti si najbolja
O le, ole o le o la...
Na na na na...
I ceo Sever sada peva: napred Zvezdo le
i ceo Sever sada peva: Zvezdo volim te
o le..
Nana..

Mnooogo dobra pesma.

Inace od novijih je najlepsa SAMO TI... ali kad je peva malo ljudi
RIGINAL FANS

Iz kopa pesma ori se,
sa naseg Severa.
to delije su uz tebe
ti si nepobediva!
Viju se nase zastave i nasi salovi,
do smrti mi smo uz tebe,
necemo te izdati!
ooooooo...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Quote from: "Sima_Srbija"I sta se desilo sa "Marakana, neka sad cela ustane....". Pevala se prosle godine na Obilicu pred kraj prvenstva i mislim da je tokom ove sezone nijednom nisam cuo.
Desilo se da je nas vodja koji forsira te dinamicne pesme otisao na "prinudni odmor"  :D
Secam se te tekme, koju pominjes,
par stotina cigana, bubnjevi i repertoar nikad jaci.  :)
Meni se mnogo dopala pesma koja se pevala na kraju poslednje sezone u Smederevu "Mi tebi pevamo titulu slavimo", mislim da ce se ona tek pevati. Pesma po kojoj cu pamtiti period koji je za nama je "Nisu nas slomile ove teske godine". Kada smo poceli da je pevamo u kopu je bilo par stotina cigana a vec sledece sezone taj broj se udesetostrucio. Tako da ta pesma opisuje upravo to i uvek je sa odusevljenjem pevam.

Interesantno je da ima jedna pesma koju pevamo na engleskom i ne znam zasto me bas ona najvise pogadja u srce svaki put kada je cujem bilo da je neko zvizduce, pevusi za sebe ili je pevamo na tribini - "You'll never walk alone"  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Stigle su na stanicu...

? ??????? ?? ???? ?????? ?????? ?? ?? ??????? ?????

?????? ???? ???? ????? ???
? ??? ?? ???? ?????? ??????
???? ?? ?????? ???? ???? ???
???? ???? ???? ? ????? ??.....

;pljuga  ;pljuga  ;pljuga  ;pljuga  ;pljuga  ;pljuga

E, kako ide ona pesma.Nesto-Zvece lanci, stangle...bla bla...Evo idu evo idu cigani ludaci...Tako nesto...Dajte text...To je bas pesmica za gostovanja.... :D
ko vrata shal, u stomaku pivo...
Svi na stadion tamo je sve zivo...

Mozemo samo ustvrditi da imamo repertoar pesama kakav ,stvarno, malo ko ima u Europi , posebno ciljam na Italiju kao pojam navijastva i uzorstva.
Te nas to i stavlja u sam vrh pre nego ne znam kakve koreografije i ne znam sta. Jer najpre se gleda navijanje, a onda ostalo.

Imamo mnogo odlicnih pesama, i vidim da ih i dalje nastavljamo stvarati, na sto sam izrazito ponosan.

Quote from: "plasticman"E, kako ide ona pesma.Nesto-Zvece lanci, stangle...

ima vise improvizacija  :D
uglavnom : "dok se zemlja, dok se zemlja oko sunca krece, zvezdini se huligani umiriti nece. zvece stangle, zvece stangle, sekire i lanci evo idu, evo idu zvezdini ludaci..."

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/av/pesme.htm (nekih tekstova starih pesama ima ovde)
'ladno bismo mogli zbirku pesama da odstampamo.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Setio sam se najlepse navijacke pesme:
GROBARI SVI STE VI KURTONI,
SLUSAJTE! VICU SAMPIONI,
PESME NASE KRADETE STALNO,
TRIBINA VASA IZGLEDA JADNO...
                                                       
GROBARI VI STE MISEVI BEDNI,
STA CETE VI NA TIFO-SCENI,
RUZNE ZASTAVE SVE SU VASE,
PRESLE ODAVNO U RUKE NASE...

DA LI VEZBATE SVAKOGA DANA,
BEZANJE OD NAS,OD NAS CIGANA
SLUSAJTE KAKO SAD TO PEVA,
ZVEZDIN SEVER I SRBIJA CELA...

RIGINAL FANS

Quote from: "Djole"Na celom svetu mi je sve,
da zivim ne mogu bez nje
i zato pevam ceo dan,
Zvezda-Zvezda,ale,ale,ale...

najjaci tekst , od novijih "samo ti" uz to sto bi je ja pevao bez ruku jer je melodicnija i bolje mi nekako zvuci,losih nema i da ima -objektivno :finger
a imam bolest kojoj nema leka.....

Quote from: "ultra_crew_081"MENI JE TRENUTNO NAJBOLJA NEMA TOG ZAKONA.
I MENI U ZADNJE VREME OVA PESMA NEIZLAZI IZ USTA :ruke  :ruke
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

da mozda ne zna neko kako ide ona:
"i nema veze sto zvezda nema veze,..."ja ne mogu da se sjetim cini mi se da dalje ide "...i nema veze sto pijan sam ja..."
acunajte na nas

Nisu nas slomile ove teske godine jos nas sada ima vise zbog tebe....
lomite, skacite l,udujte i, pevajte a ti zvezdo igraj fudbal bori se !!!-MNOGO GOTIVNA PESMA :flasa
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "ultra_crew_member"da mozda ne zna neko kako ide ona:
"i nema veze sto zvezda nema veze,..."ja ne mogu da se sjetim cini mi se da dalje ide "...i nema veze sto pijan sam ja..."

I nema veze sto Zvezda nema veze,
i nema veze sto sam pijan ja,
i nema veze sto ponovo smo prvi,
jer za Zvezdu zivot dacu ja.

Kako bre to igrate
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "Djole"Na celom svetu mi je sve,
da zivim ne mogu bez nje
i zato pevam ceo dan,
Zvezda-Zvezda,ale,ale,ale...

Ubedljivo najjaca po meni.Nema mnogo losih ali mene licno nervira ta koju je Kiza rekao,ta fora sa tap,tap,a nema odjekivanja...
I meni.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ