tema do jaja!
limita nemam, uglanvom poslje 5-6 postajem malo veseli, ali daleko od pjanog. sve zavisi od drustva, ako je drustvo dobro nema mi kraja. najcescje, skoro uvjek, pijem heineken. kad popijem nije mi do 'guzve' nego do zajebancije, mada ako dodje do neke guzve veoma sam neurozan. tuca me bas ne ide u pijanom stanju. ne varim, nikad.  najgore pijanstvo je bilo na slanku, na totalno prazan stomak, poslje drugog heinekena bilo je veselo ! najzesce je bilo za proslu novu, u djakuziju u kuci, uz vodku i jeger i rashladjivali se heinekenom. u djakuziju 40 C, vadili su nas (bilo nas je 4 sto smo zesce pili) napolje....dogadjaj bas za pamcenje! to je bilo 4 dana/3 noci cisto konzumiranje alkohola

???????,??????? ?? ?? ????? ????? ?? ?? ???? ??????? ???? ????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;pivo  ;pivo  :flasa  :flasa  :flasa

1.????? ??? ?? ????????? ??? ????,?????? ? ???? ? ?????? ??? ?????? 30 ????,? ??? ?? ???? ??????? ?????????? ????,??????? ??? ????? ??? ??? ??????-???? ????? ??????.
2.?? ??????? ???????? Amstel,???? ?? Fosters ???? ???? ????,? ?? ??????? ????.
3.??? ??? ???? 3 ???? ????? ?? ?????,? ?? ??? ???? ?? ?????? ? ?????? ?? ????.??? ???????? ?? ???? ,,??????''.
4.  :lol:  :D  :rofl  ;pljuga
5.??? ???? ?? ?? ???????-???? ?????? ???????? ? ?? ?????? ??-????? ???.
6.??????,????? ??????. :D

?????? ?? ????? ?????? ?? ???????
RAP&HIP HOP RULEZ

Mnogo dobra tema.

Pivo uglanom pijem, ovde je to Corona, ponekad Hajneken. 10-ak je norma, posle toga sam pijan. Kad mesam- poludim, ne znam sta radim. Od rakije (bilo da mesam, bilo samo radza), ako mnogo popijem ('mnogo'-vise od pola litra) uglavnom dobijem black-out, tj. nista se ne secam. Ako pijem jedno pice, mogu da se kontrolisem, cim izmesam, nije dobro.
Vutra obavezno uz alkohol, nije dobro, ali ja bas volim onako muski da se pokidam.
Sto se tice fajta, bolji sam trezan, ali su muda naravno veca kada se popije, ne gleda se broj protivnika. Ali, vise volim trezan.
Sve u svemu, ne mogu mnogo da popijem, ali kada pijem, odvalim se muski, ne stajem kada osetim da me hvata, vec dodam jos zesce.

Jeste Crown Lager Pivcina, zato je i stomacina dobra.

Blago onome ko zna da prestane.

?? ?? ??? ???? ?? ?? ??????????, ??? ? ?? ??? ?? ???????? ?????? ?? ?????? ?????? ??????? ??????, ??????? ???? ??????. ?????, ? ?????, ? ?????, ? ?????? ?? ?? ??????...  :zbunjen  :)

??????? ?? ???? ??? ??? ?????????? ?? ?? ?? ????? ????, ?? ??? ???? ???? ''?????'' ????? ???? (???? ??? ???? ???? ?? ''????????''). ? ???? ???? ???? ?? ??? ??? ''???? ???? ? ??????''... ?????? ??? ?? ???? ????? ???? ??????? ? ??????, ?? 5 ???????, ?? ??????...  :)

??? ???? ? ???????, ???? ??????? ?? ??? ??????? (?? ???????? ?????? ???? ??????? ??????)...

3 ????? ????, ?? ?? ????? ????
????? ????, ?? ????? - ??????!

;pivo

???? ?? ?? ??? ???? ??? "???????????",?? ???????? ???? ?? ???? ????... :)

??, ?? ??? ??????? ?????????? ?????? ????????? ???? ??????????. :)

? ????????? (23.06.) ?? ????? ????? ?? ?????? ?? ?? ??????, ??? ?? ???? ? ??... ???????, ?? ??? ?? ??? ??????? ???? ?? ?? ???? ???? ????? :)  :nene
???? ??? ?? ??? ???? ???? "??????" ?? ????? "?????????" (???? ?? ????! :o  ), ? ???? ??? ??????  ? "???????", ???? ?? ?? "?????????" ??? ?????? ? ???? ?? "??????" ??? ????????.  :flasa  :flasa  :flasa
???? ??? ???????? 3 ????? ?????? ? ?? ?????? ? ????????? ???? :sampion  , ?? ??? ??? ????? ???????, ?? ? ?? ???????, ? ???? ????? ??? ????? ??? ????? ? ? ??? ????? ?? ?????, ?????? 3 ?????? ???? ?? 1,5? (?? ???? ???, ???? ????), ?? ???????? ????? ???? (? ?? ?????? ? ???????? ?????? ?? ?? ? ???? ?????? ?????? ???????)...
????? ?????, ????? (?' ????? ??? ?????? ?? ?????) ??? ???? ?? ??????  ;pljuga ... ?, ?? ?? ?? ?? ????? ???????? ?? ????????, ??? ???? ??? ?????, ??? ?? ? ??? ??????? "???????" ?? ?? ??????...
? ?????? ???????, ???? ?? ????, ??? ????? ????????? (???????? ??? ? ?????? ???????? ?? ????????, ? ?? ?? ???????? ????+?????+???????+????? :ruke  ) ?? ?????? ????...

?, ? ??? ?? ???????? ???? ?????? ???? ???????! ??????, ??????? ?? ???? ??????? "?? ?????" ???? ?????. ? ???????? ???? ?????? "?????" ??????????? ?????+????, ??????? ??????+????!

??: "Orthodox Serb", 3? ???? ?? "?????? ???"  :D , ???? ?? ?? ????? ???? ??????? ?????:

???????? ????,
?? ?? ????? ????,
????? ????,
?? ????? ??????!

???' ??????! ;pivo
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ja sam sinoc izmesao na rodjendanu i votke i vinjake i pivo i sve u pm...Ispovracao sam se ko stoka i sad mi je muka i lose mi je,jel zna neko kako da se izlecim od ovog sranja?

Djole,imam super recept za to.
Uzmi onako dva tri piva za pocetak.Prvo ide najteze,drugo lakse a kod treceg je skoro sve  OK.Posle nastavi,ali nemoj da mesas i da preteras u cirki.Govorim iz bogatog iskustva,ne zezam te. :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  ;pivo  ;pivo  ;pivo
Pozdrav :ruke  :ruke  :ruke

Pazi ovamo, :) Hooligan zna da sam iskusan u ovoj stvari pa vam prenosim neka najnovija iskustva koja sam otkrio ovog leta.  :o

Uzimajte naizmenicno pivo i spricer, posle samo 3-4 kruga videcete kakvo dejstvo ima ta kombinacija. Pazite, oba pica su relativno blaga, barem ja merim kolicine u pivu koje mogu da popijem u vecem broju litara a spricer kada pijem kao da pijem vodu... Probajte ovo i videcete da radi kao Red bull i voDka... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

nisam pratio topic ali mi se naslov ucinio vrlo zanimljiv pa cu morati nesto napisati

ljudi moji vi niste probali vi

Kada smo vec kod dalmoskog vina, kako sada izgleda Dalvin? Jel se iskvarilo njihovo vino ili su ostali isti?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mogu da popijem mnogo ali zavisno od situacije radim u principu dve do tri razlicite stvari.
Najgotivnije je da se uradi trip, 5-6 piva ali dok utakmica ide, poluvreme, pred kraj na brzinu i cisto po neki dzoint da se zacini lepo. Na marakani je izuzetan trip kad je veca utakmica i kad si prebijen ali isto tako i manje posecena utakmica moze da bude dobra.

Te pederske xajnekene i korone u zadnje vreme ne konzumiram jer su piva koja zadovoljavaju kriterijume bolesnix katolika koji od tri konzerve badvajzera pevaju kao da su na svadbi. (a jel se peva na svadbi?) Od ceskix piva Plzanj... ne pilsner ukviler itd. Rebel, Chehvar itd. Najace pivo koje postoji na tocenje je radeberger koje je od 12-15 dolara bokal (ogroman bokal 4 l). Meni je mnogo gotivno da pijem xajneken iz onix velikix flasha sto su kao sampanjac flase od 5-7 litara ilitako nesto.

Mesanje samo ponekad kad ima da se pojede. A sto se tice duvanja ne pusim dzointe i lule vec samo "BONG" a imam jedan inace srednje velicine koji se floroscentan tj glow in the dark crveno beli. Neverovatno kakave gandze imaju, prave sensimilije od koje ti treba cami da se troje ljudi odere ali razvali.Necu da priacm da nekasljem pogotovao ko vari 2-3-4 chami dnevno BONG je spas.

Tuce su o.k. ali ne volim ljude koji se kurce kad popiju a ovako su picke.. Dop i koka su jaki lepo je kad si pijan solidno jer ne osecas udarce itd.Mada sve zavisi ko te bije i koliko te njix bije.
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Evo jos jedne pesme posvecene alkoholu :

Napio sam se i dosao sam kuci.
A keva me je pocela odmah non-stop tuci.
Pao sam na parket i legao k'o krava.
bilo mi je muka i bolela me glava.
Keva me je podigla i bacila na krevet.
A ja sam onda poceo da povracam na sebe.
Donela je lavor i rekla mi je glasno :
"Povracaj u njega" al vec je bilo kasno.
I opet sam se napio i celu noc sam povrac'o,
jetru sam ubio, a glavu sam izgubio.
Alkohol obozavam i zato se napijam.
jer alkohol, alkohol, alkohol je zivot moj.
Zaspao sam brzo i poceo da sanjam.
Sanjao sam alkohol i alkoholna stanja. :)
Sanjao sam vodku, sanjao sam vino,
opet sam se napio i bilo mi je fino.
Kad sam se probudio smrdelo je strasno.
Bio sam sav ugled skenj'o al nije bilo vazno.
Mamuran sam bio i osec'o se grozno.
Hteo sam od smrada da iskocim kroz prozor.
I opet sam se napio i celu noc sam povrac'o,
jetru sam ubio, a glavu sam izgubio.
Alkohol obozavam i zato se napijam.
jer alkohol, alkohol, alkohol je zivot moj.
jer alkohol, alkohol, alkohol je zivot moj.
jer alkohol, alkohol, alkohol je zivot moj.
Joj. :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Dobro Budo, da kako ne bih znao da si iskusan!  :flasa  Moracu da isprobam taj tvoj novi metod!!!  :ruke  Cim probam (ako prezivim :)  :D  ) javljam kako je bilo...

E, sad, the Fingerbang episode, da ti objasnim nesto...  :rofl
Na utakmicama je ustvari sranje kad si mnogo odvaljen... To nikako ne valja, ne, ne...  :nene
Jer onda ne znas za sebe, razumes? Lepo je kada te samo malo "dodirne" alkohol ili vuja, nebitno, ali ponavljam sranje kad si prekinut ko letva, jer onda nit' imas pojma ko igra nit' gde se nalazis!
E, sad, ako je sorka  :boks  (navijacka ili neka druga) u pitanju, onda preporucujem 2 do 3 piva maximalno (cisto za opustanje ;pljuga ), ali ne zato sto si picka pa ne smes bez toga "u boj", nego cisto da ti "podgreje" adrenalin, da ne ramisljas mnogo o posledicama (e onda bijes ko lud). A ako odvaljen krenes u tucu najeb'o si u 99% slucajeva, a pogotovo ako je protivnik strejt! Nije da sam neki vutrisa (ali sve treba probati u zivotu), ali nikada kad sam duvao nisam mogao da se pobijem, jednostavno to me opusti i uopste nemam volju za tako necim.  :)  ;pljuga
Dok, ako pijem, a atmosfera je vesela i ja se onda razveselim, a ako cirkam a atmosfera je "podgrejana", onda tek podilakanim i mozda zapocnem i prvi. Nije to zbog toga da sam jajara i da nemam herca kad sam trezan za tako nesto, ali jednostavno kad alkohol uradi svoje onda ne razmisljas i kreces "glavom kroz zid"!

Kazes dop i koka su jaki? Dop je SRANJE!!! I nikada nemoj da ga koristis, a ako vec jesi moj savet ti je ostavi se tog sranja, moze samo da te upropasti!!!
E, sad, "belo" je vec druga prica, to je gospodska gudra, treba ti jako puno da bi se navuko i ima dejstvo do jaja! Ni jedan opijat nema tako lepo dejstvo kao kokain! E, a tu i jeste problem, jer ima lepo dejstvo pa se ljudi "napale" i nastave dalje... A to ne valja...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Pravo da ti kazem hooligan ne znam te pa si me mozda lose protumacio. Ni ja ne volim mnogo da sam razvaljen tj da ne znam sta se desava ali verovao ili ne ja ni jedanput nisam nista radio da bi zaspo, pao itd i ne kazem da mi se nije desavalo ali nikad na stadionu tj u svojoj glavi sam to video (gudru i alkoxol) kao uzivanje i opustanje ne kao "obavezu". Smatram da ljudi slabijeg karaktera i srca ne bi trebali na takve stvari ni da pomisljaju a kamoli da ix rade. Isto tako imam vrlo lose misljenje o ljudima koji popiju i naprave bilo kakvo sranje (i najmanje) a posle kazu jao bio sam pijan ili sta vec. To su po meni zenske osobine jer pravi muskarac i covek ne sme da gresi na taj nacin. Uostalom zar sve te slabosti svix tix ljudi i njixovix nekontrolisanix poroka i nisu nekad posledice tragedija, tuca, svadja itd?

Sto se tice tuca ja cu da ti kazem nesto sto sam cuo od jednog od nasix najboljix bokserskix trenera a to je da ako pre meca bokser, ne zvekne nesto, ne popije i ne izadje sa ortacima ili se nekako vec ne razonodi taj pada u ringu bez obzira na svoju fizicku pripremljenost. Samim tim na stadionu imas razne kombinacije koje mogu da ti se dese. Moze da imas 10-15 totalno pijanix majmuna koji su tu svega drugi ili  treci put koji misle da su najaci tj da mogu sve a onda imas neke navijace tipa ja koga ne zanimaju ljudi vec pirotexnika, navijanje i utakmica. Ocu da kazem da svi oni zaajedno  grese zesce. Recimo jednom prilikom je na severu bacen suzavac ja kako sam suo bacio ga je grobar sto verovatno nema veze sa istinom ali prilikom citavog xaosa a bilo je i zena i dece na stadionu svi su potrcali na gore ka izlazu i doslo je do malog masakra nekix koji su bili u alarmiranoj grupi jer nije ni malo prijatno. Igrom slucaja ja sam na stadionu kao i mnogo puta pre dosao sam a posto je rec o derbiju sever je bio polu krcat. Sezona 92-93 na marakani derbi pre meseca april ako to mozda moze da ti pomogne da se setis.  Ja sam samo cuo da se u takvoj situacija stavlja mokra krpa na usta a posto toga nema ja sam cucnuo a na snimku jedini. Eto vidis ja sam bas bio neverovatno razbijen i najmanje sam se nagutao suzavca jer je relativno duvao neki nazovi vetric a neverovatno dim na marakani ima uvek putanju sever zapad, zapad jg tako da je u nekoj kolicini suzavac dosao i do juga. Eto vidis sve zavisi od karaktera osobe barem po meni.Ne pamtim da sam gledao gori prizor(iz do jaja ambijenta ispod jakne) jer se jedno ali minimum 40-50 saplitalo jedne o druge itd.
VEZDA JE RELIGIJA !!!

the Fingerbang episode, upravu si kad kazes da se desi tuca zbog opijata...
To se desava (i to vrlo cesto), ali nisu svi picke koji se biju kad su pod dejstvom opijata...
E, sad, naravno da ne volim ljude koji su mudadzije kad su "cirke" ili naduvani,a kada nisu onda se izvinjavaju, to su klasicne picke!
Za taj suzavac... Jeste ga grobar bacio, dobro si cuo.
E, sad, pribranost je u takvim situacijama najvaznija. Pa kako je poginula vecina ljudi u tragediji na Hejselu? Vecina je izgubila zivote upravo u "stampedu" mase, a ti masu ne mozes da kontrolises...
Jebiga, ako si odvaljen onda nema pribranosti, te mozes lako najebati...
A na severu se desio (bezbroj) puta primer da dodje grupa idiota koji su tu drugi treci put, mrtvi odvaljeni, pa pocnu da napusavaju nekoga ko je "pustio korene" na Severu, ima ekipu i sl... Takvi su gotovo uvek dobijali batine, a opet zbog svoje nepromisljenosti, a nepromisljenost je dosla kao posledica odvaljivanja...
Evo ti primer sa CZ-Lazio, kada neki indijanac kaze jednom od vidjenijih cigana iz Ultra Boysa, Kr*** u fazonu "sta je bilo majmune debeli?...
I sta mislis sta smo mu uradili?! (Triput pogadjaj :) )
A decko je bio vidno odvaljen (ne znam da li je alkohol bio u pitanju, ili nesto drugo, ali...)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

pozdrav cigani
Sinoc sam pijo nesto do jaja. Neka rakija iz Brazila i to od banana. Pijes , ide ali kad je udarilo  :batine , pa covece nisam mogao da stojim na nogama!  :lol:
Ispijam posle jednu limenku piva ma ne ide nikako.
Uglavnom ako ikad budete u prilici da pijete ovo , obavezno !!!
Ovako je meni islo , jedna piva pre pa flasa tih banana pa onda jedno pivo nedovrseno i  :rofl
ajde poz

Jednom sam popio 23 Balantajnsa na nekoj zurci u nekom klubu, a posle uzeh jos 2 piva da se iskuliram. Umirao sam 2 dana posle toga.
Inace omiljeno pivo mi je 1664 a nase Nik.
Sto se tice peglanja, narastu muda vise nego kad sam trezan ali obicno me ribe vise zanimaju. A kad se pije onda dok se onesvestis. Jednom sam gledao burazera kako se pegla sa nekim likovima, a ja pored sve dobre volje nisam mogao da ustanem sa stolice da mu pomognem.
Inace bananovaca jebe keve, a ima neki liku Borci koji je sam pekao tu rakiju.

dalvin je otisao u kurac to jest propao
ali budimir enam mira pa mene i moga priku sa moga sucidra opet podjebaje
inace sada je djir u splitu da se ekipa penzionera skuplja isprid vinarija gdje se prodaju vina sa srednjodalmatinskih otoka ,korcule i pelje

Porky, kuco stara, ko te bre provocira? Ja sam ionako zaratio ovde sa pojedinim patriotama zbog normalnog odnosa sa vama. :)

Sto se tih vinarija tice, ne bi verovao, kada su praznici ovde, koliko se vina po raznim vinarijama po Beogradu popije. Verovao ili ne, u pitanju su tone,  REDOVI au dugacki i sa dvadesetak ljudi. Meni je ovo leto, do sada, obelezio spricer. Nadam se da cu nastaviti sa tim, nesto mi pivo ne prija po ovim vrucinama... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!