Juce je prvi put zvanicno otpevana, na moje opste zaprepascenje (i radost) za vreme inauguracije Tadica. Dosta je bilo Hej sloveni...

?? ???? ?? ?? ?? ?????? ?????, ??? ???? ?? ???????? ?????. ??? ??? ? ???? ?? ??????.??? ??????? ?? ?? ??????? ????? ????? ?????? ???? ???????.

????? ????!

Znaci "ustasa" intonirao himnu i poljubio srpsku trobojku..  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

???? ?? ????? ????? ??? ?? ??? ?? ????????? ?? ???? ????? ? ???? ???????.

??? ??????? ?????? ?????? ''????????'' ?????, ??. ????? ''??????? ?????????'', ??? ??? ???? ?? ????????? ??? ???????? ?????, ??. ???????? ?????? ????? ? ?????????? ??????? ????? ? ??? ?? ??????? ???????.

?? ?? ????? ? ????? ???? ????????, ??????? ?? ?????????? ?? ??? ??????, ???. ?? ??????? ''?? ?? ?????? ?? '???? ??????' ???? ???????? ????? ????'' ?????? ?? ???? ?????? ???????????? (?? ??????? ??????? ? ?????????) ????????? ?? ?? ????.

ali opet ostaje hej za himnu scg kako sma cuo u cg.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Ono je ludnica oko himne SCK. "SCG Mix Volume 6 - by DJ ..."
Ma bezi...
Sto je jos ludje, a vidim niko ne pominje, onaj predlog da podele plavu "liniju" na dva dela, jedna da bude "njihova" plava a druga nasa (Sprka).

Na sajtu Narodne skupstine Republike Srbije je u toku glasanje za izbor himne : http://www.parlament.sr.gov.yu/content/cir/index.asp

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "CeDo"Ono je ludnica oko himne SCK. "SCG Mix Volume 6 - by DJ ..."
Ma bezi...
Sto je jos ludje, a vidim niko ne pominje, onaj predlog da podele plavu "liniju" na dva dela, jedna da bude "njihova" plava a druga nasa (Sprka).
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "Forever Ultras"Znaci "ustasa" intonirao himnu i poljubio srpsku trobojku..  namigivanje

poz,
budimir

Humska 1, tamo ces naci istomisljenike...
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Quote from: "James J. Bulger"
Quote from: "Forever Ultras"Znaci "ustasa" intonirao himnu i poljubio srpsku trobojku..  namigivanje

poz,
budimir

Humska 1, tamo ces naci istomisljenike...

Sto? Mislis da sam radikal? :) Nazalost krivo, ironija se cita izmedju redova...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "CeDo"
Sto je jos ludje, a vidim niko ne pominje, onaj predlog da podele plavu "liniju" na dva dela, jedna da bude "njihova" plava a druga nasa (Sprka).

??? ?? ???? ???? ?????.. ????????? ?? ??? ???? ??? ???????? ?????? ??????? (????? ?????? ?? ????? ????????? ????????).

??? ?? ??? ?????????? ??? ?? ?? ''?????????''..

znam ja tog Budimira on je brate mili Radikalno
mrsav ;pljuga
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Quote from: "Orthodox Serb"??? ?? ???? ???? ?????.. ????????? ?? ??? ???? ??? ???????? ?????? ??????? (????? ?????? ?? ????? ????????? ????????).

??? ?? ??? ?????????? ??? ?? ?? ''?????????''..

????????????????? ?? ?? ??? ?? ???????? ??????? ???? ?? ???? ???????? ?? ????? ??????????? ?????????  :zbunjen . ???? ??? ???????? ? ????????. ??? ??? ???? ?? ?.?. ?? ?? ????? ???????????. ????????? ?????? ?????? ???? ???? ?? ??????????? ???????? ???????? :nene ??????????? ??

Quote from: "Orthodox Serb"????????? ?? ??? ???? ??? ???????? ?????? ??????? (????? ?????? ?? ????? ????????? ????????).

Na prvi pogled, ovakva kakva je sad, jedva da se razlikuje od shiptarske.  :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

''???????? ???????'' ????? (?????, ????? ?? ?????) ''?? ???????? ?????? ????'' ??? ??? ????????, ??? ??? ?? ?? ?????? ?? ??????? ''???? ??????'' ???? ?? ''???????????'' ??????? ?? ?? ????, ?? ?????????? ???????????? ????????, ?????? ''?????? ?????'' ?????? ''??????? ?????'' ???.

? ??????? ??????? ?? ????????? ??? ?? ?????? ???? ???? (????? ???????? ??????) ? ???? ?? ????? ?????? ?? ????? ?? ?????? ????????. ?? ??? ???????, ?? ?? ??????? ???? ?? ?? ????????? ????? ???? ?? ????????, ??? ? ???? ?????????? ????? + ?? ?? ??????? ??????? ???????????? ????? ? ???????, ??. ???????? ???????? ????? ??????.

Quote from: "banne"znam ja tog Budimira on je brate mili Radikalno
mrsav ;pljuga
?, ???? ??????, ???? ?????? ??? ?? ???? ????????? ?? ???????????????, ?????? ?? ??? ??? ?? ???? ????? ?????? ? ????, ?????????? ??? ????????? ????  James J. Bulger ?????? ? ?????, ??? ??? ? ?????? ?? ?????? ????????? ????????, ???? ?? ???????? ?? ???? ????? ???????, ?? ????????? ?? ?? ?? ????.

:batine

Quote from: "Orthodox Serb"''???????? ???????'' ????? (?????, ????? ?? ?????) ''?? ???????? ?????? ????'' ??? ??? ????????, ??? ??? ?? ?? ?????? ?? ??????? ''???? ??????'' ???? ?? ''???????????'' ??????? ?? ?? ????, ?? ?????????? ???????????? ????????, ?????? ''?????? ?????'' ?????? ''??????? ?????'' ???.
Starsno me nervira sto se menjaju tekstovi izvornih verzija. Zbog tog glupog i neshvatljivog obicaja, mi danas na Severu ne umemo da otpevamo pesmu Mars na Drinu, kojoj su takodje u par navrata prepravljali stihove u prvoj strofi. Ma, iz tog razloga mi nemamo danas SVOJE. Iz razloga sto svaka naredna generacija kao da se stidi svojih predaka, kad sebi daje za pravo da menja himne, ko da su to navijacke pesme, pa ni mi onu nasu "mladici borovi" ne menjamo,pevamo je takvu kakva jeste, zbog toga i Sever jeste ono sto jeste, zasto sto neguje tradiciju!!!   :)  :)  :)
A o zbivanima u Crnoj Gori, nemam reci, tamo se otislo predaleko...vrhunac izopacenosti je onaj kada su pokusali predmet "srpski jezik" da prekrste u "maternji"...u svakom slucaju mislim da desavanja u Crnog Gori idu na stetu srpskom narodu i u korist siptarima, nisu ni morali da smisljaju novu zastavu, mogli su da preuzmu siptarsku, iste su...  :(

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "?????????"
Quote from: "banne"znam ja tog Budimira on je brate mili Radikalno
mrsav ;pljuga
?, ???? ??????, ???? ?????? ??? ?? ???? ????????? ?? ???????????????, ?????? ?? ??? ??? ?? ???? ????? ?????? ? ????, ?????????? ??? ????????? ????  James J. Bulger ?????? ? ?????, ??? ??? ? ?????? ?? ?????? ????????? ????????, ???? ?? ???????? ?? ???? ????? ???????, ?? ????????? ?? ?? ?? ????.

:batine

Sta da ti radim kada slabo citate "diskusije o Franceticima" :) na forumu.. :) Evo ja obecavam da cu zbog furanja svoje stranacke politike otici na drugu tribinu, pokriven usima...  :D

Over&Out za ovu diskusiju...

E da, Banne, ti si radikalno cupav!  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Dace Bog da se za nedelju dana usvoji predlog o koriscenju grba, zastave i himne. Dosta je bilo bruke.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?? ? "???? ??????" ??? ????? ?????????? ???????. ?? ?? ????? ?????????? (??? ?????????????, ?? ???? ?????) ????? "Gott Erhalte", ???? ?? ?? ?? ?????? ????????. ?? ??? ??? ?? ???? ??? ????????? ? ?? ??? ??????? ???????...  :(
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]