у суботу је текма.Интересује ме чисто колико људи долази и одакле све. Ми домаћи издајници ћемо блејати на станици и дочекивати делије као и прошле године.
Иначе терен је уништен од снега ...
Да ли ће нам борац и овај пут ишчупати који бод или је победа сигурна
надам се најбољем!!!
поздрав :ruke  :sampion  :ruke

Cuo sam da se Cete organizuju da sacekuju delije po buskoj,zeleznickoj i po gradu verovatno ce napadati neke manje grupice pa bi najbolje bilo da se delije koje dolaze u manjim grupama zajedno okupe kako bi bili jaci i kako bi u slucaju neke frke pokazali da smo najaci.

Овај топик остаје закључан до завршетка текме!
Што се тиче прогоза резултата, тактике и то ме слично имате топик који се бави том тематиком на подфоруму "Црвена Звезда"!

bravo zvezdo! Tekma je bila ok ali je grudvanje bilo bolje ;pljuga
sudija i federalci su najebali a i po koji zandar :lol:
povlacenje povlacenje.....

1 бус из београда, 2 југ србије, 1 мини бус, и око 15 комбија+ ко зна колико аутомобила за препуну трибину. На почетку другог полувремена бакље и димови. У првом полувремену навијање слабо у другом добро. Без неких инцидената, сем већ поменутог грудвања, које је у неким тренутцима, док је трајала текма било потпуно непотребно.
Слике кад се врати Годра.

Odlicno odradjeno gostovanje samo da se tako nastavi
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

I nema frke za :sampion

Solidno odradjeno gostovanje za dobar pocetak sezone.

SAMO NAPRED ZVEZDO  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Заборавио сам да напоменем момке са косова коју си били и ортодокс бојс из словеније.

Extra gostovanje... Imao sam zelju da nas bude puno u Cacku ali ovo je prevazislo sva moja ocekivanja... Mislim, ne treba da se zadovoljimo ovim vec da nas iz kola u kolo bude sve vise i da budemo sve boli i bolji...

Nocas kad videh sneg pomislih e u ku... izgleda da svi planovi padaju u vodu, ali jutros kad su od 8:00 poceli da zvone telefoni shvatio sam zasto smo najludji, najbolji i ne znam koliko jos naj... Medjutim planovi se nikada ne ostvare do kraja pa tako i danas ne krecemo u dogovoreno vreme vec tek oko 11h... Nas 5-oro iz kraja krecemo s jugom ( a svi veliki) i sa mnogo piva i... piva!!!  ;pivo  I jos jedan auto sa nama ali oni su laksa kategorija, manje brojni itd...  Naravno pesma od starta i danasnji hit (mislim u kolima) Oj Zvezdo Zvezdana... Usput nailazimo na enormno veliki broj kombija, automobila i par buseva kojima je odrediste stadion kraj Morave... Sa nekima pravimo kolonu, povremeno se iskljucujemo, iskljucujemo i tako sve do pred Cacak...Nismo imali vremena da svracamo, ali pretpostavljam da su i kafane duz ibarske bile pune Delija... U Cacak neocekivano dolazimo nesto ranije (mislim nekad da vidimo i pocetak – valja se) a tribina puna... A vidjenije ekipe iz Bg tek treba da stignu... Znaci kad su svi usli tribina je stvarno izgledala prepuno... Oko nas snega koliko hoces, pa kako je na samom pocetku to bio znak za grudvanje tako je i veci deo tekme a narocito kraj bio u tom stilu...

Prvo poluvreme je obelezilo "upevavanje", jebiga  nije se dugo bilo na fudbalu, pa iskreno sem u par momenata nismo nesto extra zvucali... Par sansi na pocetku i relativno rani pogodak su podigli atmosferu koliko god je to moglo na skromnih 1 u plusu... Posto sam malo bio pod gasom nisam ni primetio da je neka pesma posebno forsirana, znaci da sumiram – standardan repertoar... Eventualno da izdvojim Dobro Znaj jer je bilo stvarno puno salova i u kompletu to je izgledalo jako dobro... Prvi red tribine (odnosno kombinacija zemlje i trave iliti blato) je ovog puta bilo prekriveno snegom pa neiskusni koji su stajali na tom delu verovatno sad piju cajeve, kijaju, smrcu (ne koku), pardon smrcaju i lece se... Ili su imali srece pa samo cede patike, cipele i carape...

Zaboravih da spomenem da je jedan momak priveden na ulazu i da su mu na tih +1 skidali gace jer su navodno nesto nasli u njima... Nije bilo previse cimanja sa murijom u tim momentima, ali blaga tenzija je bila prisutna ...

Drugo poluvreme je pocelo bakljadom i na nasoj i na strani gde su bile Cete iliti navijaci Borca... Mislim ta njihova je nebitna a i izgledala je jako smesno kada se kod nas upalilo bar 30-40 baklji  i dobar broj dimova... Taj drugi deo tekme je bio dosta bolji sto se tice navijanja i opet je pao gol dosta rano tako da se ta atmosfera odrzala sve do kraja... Skoro celo II poluvreme je bilo medjusobnog grudvanja i grudvanja sa redarima i pandurima (ovi drugi su se branili stitovima) i to je stvarno na momente dizalo atmosferu jer je tekma  fakticki bila resena...  Mada kao sto rece radomir bilo je i preterivanja... Na kraju  igraci dolaze da pozdrave tribinu i uz Sampioni ih ispracamo u svlacionicu...

Tek tad nastaje show... Poznato zadrzavanje na tribini kad gostujemo i zakljucana kapija... Nije vise moglo da se stoji na hladnoci pa ljudi nadjose zabavu i krenuse u odlucnu akciju grudvanja redara i murije... Neki su cak upali u teren ali nigde nije bilo ni nagovestaja ozbiljnijeg incidenta... Cak su bili momenti odbrojavanja 10,9,8,7... i na 0 zajednicka paljba, sto je naislo na opste odobravanje i smeh svih prisutnih tj. nas, murije i redara jer su svi ostali odavno vec otisli kucama......  

Najzad kad su nas pustili krecemo kucama i lagano po kafanama duz ibarske svako slavi na svoj nacin... Mi smo svratili u jednu, popili, pojeli, nastavili pesmu u kolima, usput  snimili gde se sve slavi... Do sledece tekme iliti gostovanja...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Sad sam video fotke, odlicna brojnost ....

a odakle je bio mini-bus?

Niko ne spominje onog grobara sto je protrcao terenom i na kratko izazvao odusevljenje celog stadiona  :D .Svaka cast za bakljadu,delovalo je stvarno extra.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Za razliku od sviju vas koji ste isli i vratili se kolima,kombijima,vozom...mi smo u nasem busu imali i Karaoke Party u povratku! ;pljuga

A mozda je i bolje sto niste imali... :D


Samo tako nastavite - sad primetih da sam jedini sa foruma, na ovom naslovu, a da nisam bio u Cacku :)  :ruke

p.s. evo ide snimak na rts-u, pa koga interesuje .... navijanje se dobro cuje, tribinu prikazuju veoma cesto.

Quote from: "Gaga"Stvarno je bilo profi !
a imam bolest kojoj nema leka.....

Da zaista lepo gostovanje a narocito grudvanje po zavrsetku utakmice u kome treba pohvaliti "nindzu" (lika iz obezbedjenja) covek je bio je ubedljivo najhrabriji  :lol:  Sve u svemu fenomenalno, steta sto ima malo ovakvih gostovanja van BG-a...
Evo i jedne slicice kerova koji su priveli jednog decka i ponasali se prema njemu kao da je nekog ubio...
Valjda sam uspeo da postavim kako treba  :)  http://img163.exs.cx/img163/3650/dscf38174zt.th.jpg

Ima jos zanimljivih fotki ali ne ide mi od ruke ovo postovljanje  :(

Nisi lepo, evo ispravljenog linka:
http://img163.exs.cx/img163/3650/dscf38174zt.jpg
Evo fotki sa delije.net:
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=121
Postavljena su i 2 clip-a sa grudvanja:
http://www.delije.net/av/0405_borac_cz_1free.wmv
http://www.delije.net/av/0405_borac_cz_2free.wmv
Svaka cast za odradjeno gostovanje, tribina je preko tv-a izgledala bas mocno, raduje me sto je po losem vremenu bilo ovoliko ljudi, sta ce biti kad otopli...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Za koji minut biće postavljene slike.

Mogu reći da sam se iznenadio brojnošću. Navijanje sasvim solidno, u drugom poluvremenu odlično. Dobro raspoređeni dimovi i baklje, neke nove zastave. Braća iz Atine su bili sa nama u Čačku, sa zastavama Misfits i Hools. Tribina nam je onako baš moćno izgledala vizuelno. Skoro da nisam video šalove sa buvljaka.

Grudvanje mi je ulepšalo dan. Od ponedeljka postaviću video fajlove navijanja, mali fajl bakljade i tovarenje obezbeđenja.

sledeće subote će biti vrlo interesantno, prvo OFKa, pa posle partizani u Pioniru. Dođite da da nas bude što više.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


:rofl  E da da... Djape rece da niko nije pomenuo tog grobara koji je protrcao duz celog terena i zavrsio ko zna gde... Djape majstore... Za ostale koji ne razumeju o cemu se radi ili nisu videli u pitanju je bilo protrcavanje zeca koji je bio toliko brz da... Ma sve Vam je jasno  :) [/quote]
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "