??? ???? ???? ???????? ???? "?????"-? ??? "??????"-??
?????? ??? ??????? "??????"-? ?? ?????? ???? ????????? ?????? "Hello". ?????? ?? ???? ???????? ? ??? ?? ?? ??? ?? ????... :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?????? ?????? ?.?.?., ? ?????? ???? ?? ??????, ?????? ?????? ????  :)

Quote from: "KizaLion"...? ?????? ???? ?? ??????, ?????? ?????? ????  :)

????????? ?? ?????? ???. ?????? ??? ?? ?? ?? ????? ??? ?????? ?? ???????. ?? ?????? ???????? ????? ??????????? ? ????????? ???? ? "Hello" ?????? ????? ?? ??????? 5 ?? ?? ?????????? ? ????. ?? ???? ????? ?? ??.
??, ??? ?? ???? ?? ?? ????... ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pa koliko kosta tuborgkadje nedostizno da priustits 5 komada :zbunjen

0,33 ?????? ?? ???? 15,00 ???. ?????? ?? 0,33 ????? ????. ?? ??? ????? ??????? ?? ????? ??? 250,00 ????? ??? ?? ?? ???? ????? ??????? ???? ?? ??????? ??? ????? 2? ??????? ??? ?????????.
5?0,33?????? = 6 ?????? ???????. :D

??? ?? ?? ???? ??????? ? ????? ??? ?? ?????????? ?? ???? ?????????   :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"0,33 ?????? ?? ???? 15,00 ???
bas me zanima gde je ta cena?  :flasa

kod mene u kraju 0,33 oko 40din ?!?!  :o

"??? ?? ?? ???? ??????? ? ????? ??? ?? ?????????? ?? ???? ?????????"

u goste :boks  dolazim, pa pitam posto vidim kukas nemozes da kupis .... ako budes dobra kupicu ti ja u sredu namigivanje

1. ?? ?????, ??? ??? ?? ????? ?? ?? ???? ?? ???????? ??????? 1-2 ????????, ??? ?? ?? ???? ??????? ????? ???????? ????????? ????????  :)

2. _

3. _

4. ?? ?????????? ??????? ????? ???????.

5. _

6. ????? ?????? ?? ?? ????? ??? ??? ????? ??? ????? ????? ??? ?????, ??? ??? ??? ?????? ??? ??????:boks , ????? ?? ??? ? ??????? ????? ??? "?????? ????? ?? ?????"
:ruke

?????? ??, ??? ? ????? ??????, ?? 04 ?? 09. ???? ???????????? ???????? ??????. ????? ???? ???? ???? ???????????? ????????, ??????????? ?? ????? ???????? ? ??????? ?? 500 ?????, ??????? ?? ???????. ?????? ?? ? ??????, ??????? ? ?????, ??????? ? ??????????. ????? ???? ?? ?? ???? ???????????? ? ????? ???????, ???? ?? ??????? ????????? ? ??????? ????, ?????? ?????? ?? ??????, ?????? ?? ??????? ?? ????? ???? ?????...

http://www.danuvije.com/apatin.html

;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"?????? ??? ?? ?? ?? ????? ??? ?????? ?? ???????.

Ni



???? ?? ?????? ?????? ??? ?? ? ?????? ?????? ?????????? ??? ??????????? ??????? ???.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

1)
a. 24 "premijuma" + 4 jelena velika - za 8 sati
b. Pola litre Jegera + 15 velikih piva - za 5-6 sati
c. 0.8 votke + 7-8-9 tuborga - 4 sata
2)
Jelenko je najbolji
3)
Zavisi ne znam... kad pijem onda pijem do kraja.
4)
Ne koristim opijate  :sampion
5)
Uglavnom, kada pijem Guaranu + Alkohol budem lud  :bes
6)
Bolje kad sam pijan.


Ziveli  :flasa  :flasa

Juce sam popio 8-10 lav piva, hladnih, nije mi bilo nista.  :rofl Ali vece pre toga (posle cz-rad),na prazan stomak popio sam 3 piva i vec je pocelo da me hvata... ipak 2 meseca nisam pio alkohol. Polako podizem formu...  :)

VFB, bavarsko pivo koje se toci u pabovim Optimist, Tramvaj, House of Beer, je najjace pivo u gradu. Mislim meni najbolje lezi, do jaja je pitko.

Od domacih MB i Jelenko su mi najgotivniji.

Quote from: "Maj 25"VFB, bavarsko pivo koje se toci u pabovim Optimist, Tramvaj, House of Beer, je najjace pivo u gradu. Mislim meni najbolje lezi, do jaja je pitko.

Od domacih MB i Jelenko su mi najgotivniji.

Svaka tebi cast kad mozes da pijes to toceno u Tramvaju i Optimistu
Meni je to kao da pijem deterdzent . Dok je Jelenko stvarno zakon

Bas je solidno pivo na oba mesta, pogotovo u Optimistu.

??? ??? ?? ????? ???? ? ?????? ?????...
?? ???? ??????? ??? ??? ?? ???? ???? ???????! :D
??? ??? ??????? ?? ?? ???? ?????? ?????? ????. ??? ??!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
??? ??? ??????? ?? ?? ???? ?????? ?????? ????. ??? ??!

A nisi se setila da kupis jednu bocu viska i da je zapakujes za Ameriku  :o  :megafon  :batine

forza Niksicko pivo samo Nik gold :)
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

???? ??????  :o
?????? ????? ?? ?? ??????? "?????" ?? ?? ? ?????? ?? ?????? ?????? ????, ?????????? ??????? ??????? ?????? ????...??? ?????? ?? ???????. ???? ?????? ???????, ????? ?? ???????? ???? ??? ??????...  :finger

?????, ?????? ?? ??????? ????? ?? ????????? ?? ????????. ????? ????????? ?? ?????? (??? ? ?????? ??????) ?? ???? ???????? ???? ? ????? ?? ??????? ?? ????????? ??????.
????? ?? ????? ?? ???? ?????? ????? ??????
...?? ????????!

:ruke

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!