Исто место, исто растојање само су померили за недељу! Сви у Чачак!

Са  овим померањем термина, остаје и слободна субота за рукомет!

Супер је испало . Јел истина да рад игра у недељу у Ивањици ? :rofl






Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Сви предуслови за масовно гостовање јуче у Чачку су били створени... Лепо време, пуно људи расположених да крену својим колима, могућност акцијања са уф на ибарској итд... На путу ка Чачку већина стиже без проблема, организовани су многобројни комбији, мини бусеви и као што рекох приватни аутомобили... Сем пар заустављања од стране жандара и претресања комбија ништа озбиљније...

Годинама долазим у Чачак и мислим да је ово најбоља посета у том периоду на овом стадиону... Наша трибина такође доста добро попуњена, скоро крцата... Углавном сви стижу на време, али део бгд екипе мало касни... Од почетка креће стандардан репертоар песама и наравно реакција на наранџасте дресове: Црвено бели је загрмело у више наврата на "стадиону крај Мораве"... Солидно је одрађено прво полувреме... На моменте боље, на моменте лошије, све у свему солидно... Очигледно имамо проблем са уским трибинама, али ништа нерешиво, у моментима када се навијање водило са два-три места било је сасвим добро... На тај начин се решавао проблем двогласа... У првом полувремена два мања инцидента... Под утицајем огромне количине алкохола двоје људи који су и до тада прескакали ограду након једног од тих упада бивају приведени... Долази до отимања са жандарима, обезбеђењем, препуцавања, гађања, али све се завршава на томе...

Други део игре почиње паљењем црвених и белих димова (у распореду пруга на дресу) које прати транспарент: Црвено беле на терен, наранџасте у циркус... На одбројавање сви димови крећу заједно у ваздух и прави се још лепша слика... Наравно ову ситуацију прати Пуне трибине... Наставља се са стандардним песмама и са једном старом-новом песмом која је и на рукомету сјајно отпевана... Ја волим тебе лудо, ја волим тебе знај... Пева се скоро двадесетак минута и песма је дефинитвно ушла на север на велика врата... Уз већ сад стандардну Још једна победа и титула, право освежење и нови импулс за распевани север... На крају након нове победе момци бивају испраћени са Шампиони и Црвено бели као и са високо подигнутим транспарентом са почетка другог дела... Надам се да појединачни осмеси на њиховим лицима након прочитане поруке не значе ха ха добра шала, него да и они треба озбиљно да размисле и кажу следећи пут нећемо у циркус бре!!!

С обзиром да је био договор да се кући не крене док нам не пусте приведене другаре, нешто дуже него иначе смо сачекали и ту "формалност" па се пут Београда и осталих места из којих су дошле групе из унутрашњости кренуло добрих 45 минута до сат после утакмице...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

За разлику од неких претходних издања у Чачку, ово је по мени било врло добро. Одлично смо певали.


То је као нека новина што су му мутне слике?  :D

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Nije bilo loshe navijanje ali je bilo bash dosta indijanaca sa onim kapicama i pijacarskim vunenim salovima!!!Ali sve su svemu solidno izdanje.Kasnije je bilo manjih sacekusa od strane Ceta aili nista znacajnije se nije dogadjalo.Znam da je bila tuca na Z stanici u Cacku i da su par liokva priveden.i

Samo da iznesem moje licno misljenje!!! Mislim da je totalan promasaj ova akcija o narandzastim dresovima. Po mom misljenju ti dresovi vec od sledece sezone vise se nece ni upotrebljavati i nisu nista losiji ili bolji  nego oni plavi sto su se nosili (ne znam da li i sada ponekad upotrebljavaju). Vjerujem da ima vecih i ozbiljnijih problema nego boja rezervnih dresova koji ce se i ovako i onako rijetko upotrebljavati...

Quote from: "lucky_star"


Мислим да је ово био одличан потез.

Ja isto mislim da je akcija povodom dresova bila odlicna, posto stvarno nije u redu da imamo naradzaste dresove. Kome je uopste prvo pala ta ideja napamet a tek posle ko je odobrio da se takvi dresovi uopste nose . Vrlo dobro se zna koje su boje kluba i kakvi dresovi treba d budu.  Sto se nisu koristili beli dresovi.

Ajde ko zna nek napise sta se to desilo tacno na zeleznickj stanici.

Najbolje da nam sledece sezone budu floroscentno zeleni dresovi...pa sta, samo tu sezonu sledecu vec neka budu ljubicasti....
Izvinjavam se za latinicu.

http://rapidshare.de/files/32987355/Recording.amr

Eво како је нова песма звучала у Чачку....

(Тонски запис је са мобилног скинут)
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007