Ipak  Milan - Zvezda  9 avgusta !  Odluka uefe da mogu da ucestvuju od pre pola sata.   Sto se tice ovih izvlacenja nikad,nikad nemamo srece ali sta da se radi. Navijacki mnogo dobra tekma i protivnik pre svega ali ovako igracki  samo da se nadamo da idemo dalje jer ipak smo dobili mnogo jakog protivnika.
Dace Bog !  Samo Zvezda :ruke

Quote from: "goblins"Navijacki mnogo dobra tekma
dzabe sto je navijacki extra kad italijani ne daju vize..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Nedovoljno dobro, bila bi rec kojom bi mogli da opisemo  navijanje na utakmici sa Korkom.Sever pun a, navijanje osrednje. Cak sam u pojedinim momentima cuo navijace Korka koji su bili na galeriji zapada. Pocetak sa standardnim pesmama, prozivanje unapred Milana (nije mi se mnogo svidelo, ali ja o tome neodlucujem). Onda najbolji momenti na utakmici sredinom poluvremena kada se skidamo i navijamo odlicno. Do poluvremena atmosfera polako opada. Na poluvremenu pocinje kisa  izbacuju se parole o skorim nemilim dogadjajima. Druga parola cak po meni i smesna, iako tema nije za smejnje (rima je smesna, da neko ne razume pogresno). U drugom poluvremenu isto slabo navijnje sa pojedinim dobrim delovim, ceo drugi deo drugog poluvremena uvezbavali smo novu pesmu. Na kraju nasi su ispraceni uzvicima Sampioni...

Quote from: "archer"Pocetak sa standardnim pesmama, prozivanje unapred Milana (nije mi se mnogo svidelo, ali ja o tome neodlucujem).

Neodlucujes, sto je mozda i dobro, ali, vidim, volis mnogo da pametujes, sto se moze pokazati kao ne bas toliko dobro...
..."

Za pohvalu je forsiranje nove pesme "Jos jedna pobeda i titula" a veliki minus je "You'll never walk alone".

Најбољи утисак део првог полувремена кад се скидамо и настаје лудница.
Нова песма је врло добра, само кад је сви науче.

После дуге (фудбалске) паузе најзад званична утакмица у БГ-у... Рекао бих да се појединци нису превише ужелели, па би их замолио да ако овако мисле да навијају и против Милана остану у кућама и прате тв пренос ако га буде... С обзиром да смо у прошлој сезони достигли један завидан ниво, ово вечерас је било веома просечно, чак слабо ако се узме у обзир скоро дупке пун север... Али да не буде све баш црно побринули смо се у појединим тренуцима када смо личили на себе и када је стварно било лепо бити део севера...

Пред почетак пар уводних песама из стандардног репертоара за загревање... Уз прозивање Милана, сада и дефинитивно противника у трећем колу... А онда излазак играча на терен уз И напред Звездо ле, општа грмљавина, тих пар минута је деловало као да ћемо имати вече за високу оцену... Убрзо пада и први гол, и еуфорија траје 5-10 минута... Долази до пада у навијању све до момента када долази "наредба" да се скину мајце... Феноменална слика голог севера, врти се море мајица, а скоро цео стадион грми уз Але Црвена Звезда ле... Севају блицеви са запада, истока а посебно из галерије где су били Ирци... Сигурно је то био један од момената по коме ће они  памтити Делије... Пре тога и после није лоше било и у пар наврата када је пало прозивање са западом и истоком... До краја опет пад и мало се подиже атмосфера после првог гола Жигића...

На полувремену као што рече неко почела је досадна киша, али то није омело да се од стране једног од искуснијих Делија каже и нешто везано за догађања у Жаркову када је избоден дечко у заказаној навијачкој тучи... Све је лепо речено, без сувишних детаља, али учињен је први корак са наше стране не би ли се стало на пут злу које се зове ношење ножева и међусобно убијање Срба у навијачким тучама... Целу причу пропратиле су две сјајне пароле... С обзиром на дужину истих не могу да их цитирам, надам се да ће неко то урадити уместо мене...

У другом делу игре навијање опет шарено, настављено је стандардним репертоаром, с тим што је поседњи део текме искоришћен за увежбавање нове песме коју нажалост још увек не знају сви... Али за прву велику утакмицу није било лоше... Својим другим а Звездиним трећим голом Жигић потврђује победу и испраћен је овацијама са терена када је замењен...

На крају момци испраћени са новом песмом и повицима Шампиони, а наравно ништа без оног чувеног Милан, Милан п... к....!!!

За похвалу организација штанда на трибини са мајцама, капама дуксевима Делије Север  и наравно нови ЦД... Управо га преслушавам и то ми је најдражих 400 кинти које сам потрошио у последње време...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Navijanje nista spec....Moze to mnogo bolje...Najbolje je otpevana pesma Jos jedna pobeda i titula. ;pljuga
Uzgred posle tekme bilo je manjih sukoba sa glodarima...Klasika...
Misevi ko misevi,sacekuse samo znaju da prave....
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "Red Star Forever"... Целу причу пропратиле су две сјајне пароле... С обзиром на дужину истих не могу да их цитирам, надам се да ће неко то урадити уместо мене...




Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

У полувремену је била нека гужва доле до истока јел зна неко шта је то било?

Quote from: "Red Star Forever"
За похвалу организација штанда на трибини са мајцама, капама дуксевима Делије Север  и наравно нови ЦД... Управо га преслушавам и то ми је најдражих 400 кинти које сам потрошио у последње време...
Зар није речено да се неће продавати диск данас, хоће ли  радити штанд у суботу ?


Jebiga upropastili  su nas ovi blize zapadu i istoku kao da nisu bili prisutni. sipka do istoka i zapada je ne izbezna bas bi trebalo da se produzi da ih neko kontrolise.inace centralni kop je dobro odradio tekmu. Gde su klipovi ?

Navianje i nije bilo lose. Po meni veliki minus je pevanje "You'll never walk alone".

Quote from: "berbat"Pijani navijači demolirali voz  
Grupa pijanih navijača Crvene zvezde juče je potpuno demolirala vagon putničkog voza koji je u 10 sati krenuo iz Niša za Beograd. Voz je zaustavljen na železničkoj stanici u Mladenovcu, gde je policija iz voza izvela 72 huligana, od kojih je čak trinaestoro maloletnika.

Dojavu o vandalskom ponašanju navijača policija je dobila od konduktera.

- Huligani su počeli da se skupljaju još u Nišu, ali je većina u voz ušla na usputnim stanicama u Jagodini, Paraćinu i Ćupriji. Zauzeli su ceo poslednji vagon. Svi su bili u Zvezdinim dresovima a većina je u rukama nosila plastične flaše piva. Desetak njih su još pre ulaska bili potpuno pijani. Još na stanicama su počeli sa dranjem i lupanjem po vozu. Kada su ušli unutra, počeli su da divljaju. Zapalili su baklje, počeli su da skaču po sedištima, šipkama su porazbijali prozore. Lupali su lancima. Bilo je strašno. Sve vreme su urlali kao divljaci - pričaju putnici voza koji su bili u ostala dva vagona.

Opkoljen voz

Po dojavi konduktera, mladenovačka policija je oko 12.30 zaustavila voz.

- Desetak policajaca je opkolilo voz. Nikome nisu dali da izađe napolje. Kada su ih videli, svi navijači su izašli na prozor i počeli da urliču na njih: ,,Av, av, av..." Ućutali su tek dvadesetak minuta kasnije kada su se na peronu pojavila dva policijska kombija. Iz njih je u zaštitnim oklopima i sa kacigama na glavi izašlo tridesetak pripadnika Brigade beogradske policije - kaže jedan od putnika.

Mladenovačkoj policiji su u pomoć stigli i sopotski policajci.

- Napravili su špalir između prednjih i zadnjih vrata vagona a zatim su počeli da izbacuju navijače napolje, jednog po jednog... Njih sedamdeset dvoje. Policija ih je sve pretresla, legitimisala. Stajali su mirno, sa rukama ispruženim na peronu. Nijedan više ni reč nije dobacio. To su sve baš mladi momci. Dvadesetak njih, koji su baš bili pijani, zaista su napravili strašan lom. Razbili su sve prozore vagona, a šipke su bacili pre nego što je policija zaustavila voz - pričaju putnici koji su u mladenovačkoj stanici proveli skoro dva sata, koliko je trajao uviđaj.

Vračeni kućama

Zbog incidenta, nijedan navijač iz voza juče nije uspeo da stigne do ,,Marakane" i bodri svoj tim u igri protiv irskog fudbalskog kluba Kork sitija.

Svi pijani huligani, kao i kolovođe zadržani su u policijskom pritvoru. Protiv njih je podneto sedamnaest krivičnih i prekršajnih prijava, dok je pedeset ostalih navijača u pratnji policije vraćeno ka Nišu.
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Red Star Forever"... Целу причу пропратиле су две сјајне пароле... С обзиром на дужину истих не могу да их цитирам, надам се да ће неко то урадити уместо мене...






jel moze neko da mi kaze sta pise na ove parole? jebiga ne vidim dobro sve.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"


jel moze neko da mi kaze sta pise na ove parole? jebiga ne vidim dobro sve.

Од битке за трибину и клуб никада нисмо бежали,бодења нису део нас!


Север креће од себе и  није нам лако али свака група мора да уради тако.

hvala Vule.

nasta se misli sa ovom parolom:Север креће од себе и није нам лако али свака група мора да уради тако.???

Da prvo krenu od sebe i da ociste svoje dvoriste (rec je o koriscenju nozeva). Malo je nejasno parola napisana.
Navijanje standardno za evropske utakmice. Bilo je i uspona i padova, ponovo najlosiji delovi do istoka i zapada i to ce tako uvek biti dok se ne postave sipke blize njima. Zapaljeno par baklji, na zalost, neke bacane na stazu :nene , cemu to? Ozucenje je dobro radilo, videcemo do kada ce izdrzati :D . Nije bilo koreografije: stedi se za Milan :) .
Imamo tri nedelje da se psihicki pripremimo za utakmicu u Beogradu: svaka susa ce zeleti da dodje, bice frka za karte (pitanje je da li ce vaziti propusnice iz Revije), gomila fensi likova itd. Zasto svi oni zele da dodju bas na sever? Nikad mi nece biti jasno :zbunjen . Iako nisu svi pevali novu pesmu, sigurna sam da su je zapamtili i mislim da ce moci da se peva i na sledecim "velikim" utakmicama. Mozda bi mogla da se povede sa sipke pre pocetka meca sa Milanom da ljudima udje u usi.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "Restless"Navianje i nije bilo lose. Po meni veliki minus je pevanje "You'll never walk alone".
Delim tvoje misljenje.Potpuno nepotrebna greska (namera,s' obzirom odakle je krenula) i najveci minus jucerasnje tekme.Nova pesma ce zvucati jako mocno,pogotovo kad se "primi u narodu".

Па шта је у овом тренутку оно најбитније? Који је један једини циљ који мора бити остварен? О чему би само требало да се прича?