Ocemo izvestaj sa basketa!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

eto posto se zbilja znacajno nije dogadjalo na kosarci necu dugo da vas gnjavim :) vec u ranim podnevnim satima svi prilazi dvorani i oklolni kvartovi bili su okupirani specijalnom policijom, civilnom policijiom, interventnom...prvo razocarenje je bilo ulaskom u dvoranu saznavsi da mi je omiljeni kafic zatvoren, ali preko raznih veza i vezica uspio sam se ubaciti za sank i docekati pocetak utakmice..tekma onako...kako je krenulo mislio sam da cete nas zgaziti..ali.....niste :)  navijanje bez veze premalo pravih navijaca da bi se nesto dogodilo... nebi vjerovalo ali jedna cijela tribina ako se to tako moze nazvat bila je rezervirana za vasu upravu kluba vozace autobusa koji je lupio u kontener sa smecem u pokusaju parkiranja autobusa te po mom misljenju 2-3 naviajca i 2 plavuse..okruzeni s nekoliko policajaca i redara...udaljeni 50 metara do bliskok susreta nije moglo doci...ali....za bliski susret se pobrinuo jeretin mislim da se tako zove koji se nakon pokazivanja srednjeg prsta poskliznuo i pao bas ispred 3-4 nazovimo ih navijacima ;pljuga pa mu ovi nisu ostali duzni pokusaj udarca sakom zavrsio je samo laganim samarom ako i to.....

Jesu li s tobom bili Rile, dinamozg i ostala purgerija ? :)

Pozdravi mi Rileta

Quote from: "BBB"..ali preko raznih veza i vezica uspio sam se ubaciti za sank i docekati pocetak utakmice..
Moj covek... :D
...ovde su nama obecali odlo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nije problem u onom incidentu. Problem je u katastrofalnom sudjenju, a vise je nego ocigledno da Zvezdi nije dozvoljeno da preuzme prvo mesto u JL ligi u tom trenutku, posle cak cetiri utakmice u gostima, a samo jednom utakmicom u Pioniru.

U revansu u Pioniru, ove cike ce morati dobro da se oznoje da sacuvaju one jadnike iz KK Zagreb     :tenk   :tenk   :tenk   :tenk   :tenk   :tenk   :tenk   :tenk   :tenk   :tenk

ultras ... ocigledno da nisi gledao utakmicu.... jer kad bi se brojale sve greske sudaca dam se kladiti da bi ih vise bilo na stetu zagreba nego zvijezde

Daj BBB ne lupaj kad su nam sudije u prvih 20 min. svirale 20 licnih alo 20 licnih pa gde to ima.

Neznam ni ja vise zasto mi igramo i dalje u toj ligi kad je ocigledno da Zvezda i da bih imala najbolji tim  nebi nikad dobila zato sto bi nekim pederima bilo krivo.

Tri poraza od toga 2 u hrvatskoj od timova koje ce da razvalimo 20 razlike u Pioniru, i 1 u Slo gde nam je Sudija bio slucajno hrvat :zbunjen koj nas lepo sjebo u trenucima kad se lomila utakmica, govori sve.

Zato bolje mi da dobijemo ovu FRIKOM SLADOLED LIGU a ko jebe ovu Jadransku.

Pozdrav svima

KIZO trebas hitno check your privat messages.