Braga je  prilicno dobra ekipa koja nije za potcenjivanje, ali isto tako ne treba ni precenjivati ovu ekipu. Licno, mislim da smo mi ipak kvalitetnija tim  od njih, tako da ocekujem prolaz u ligaski deo UEFA Kupa i konacno da docekamo malo vise evropskih utakmica.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Ови наши се тамо распојасали на њиховом форуму као да су ослободили Брагу.Па још прете нешто у фазону,могу да нас добију само ако играју Сони.Мислим да нема места баш претераном оптимизму,поготово што смо извукли нимали наиван клуб,као и прошле годин(додуше Зенит је много бољи),а притом нам тим,а поготово одбрана није баш уиграна.
Да бисмо колико толико отишли спокојни на реванш морамо добити без примњеног гола у БГ или бар са 4:1.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Nazalost, proteklih desetak godina su nas naucile da budemo oprezni. Cak i protiv timova bez neke reputacije i snage poput Brage. E, ja mislim da je vreme da pocnemo vise da verujemo i da budemo optimisti. Jeste u ovom trenutku Zvezda na tom nivou, ali ubedjen sam, tacnije osecam da se nesto pozitivno desava. Oni jednostavno, bez obzira na snagu na Marakani nemaju sta da traze i mislim da cemo sve resiti u prvom mecu. A kad smo kod njihove snage, pa zvezde tima su Hugo Leal ( koji se vukao od klupe do klupe timova kao sto je PSG ) i Mirza Delibasic ( koji je odigrao dva meca za Mallorcu prosle sezone ).

Mirza  :lol:
Braga je znatno oslabljena, mislim da cemo sve rijesiti u prvoj utakmici...

Quote from: "Johnny Blaze"Mirza  :lol:
Braga je znatno oslabljena, mislim da cemo sve rijesiti u prvoj utakmici...
Braga oslabljena??? Koliko se zna,ljudi su doveli 7 nekih Brazilaca,Hugo Leala,Delibasica...Valjda im je samo par igraca otislo iz proslosezonskog tima gde su zamalo bili sampioni...
Tako da ne znam dal su bas oslabljeni...
Uzdam se u atmosferu,koliko cujem njih bodri po 4-5 hiljada ljudi,nisu navikli na pakao kakav ce ih cekati...
A plasim se odbrane,koja je sklona kiksu,a jedan kiks na Mari je dovoljan za oprostaj...

Ladno ulaznice za utakmice Brage u portugalskom prvenstvu kostaju izmedju 25 i 30 Evra. To im je kao glavni razlog zbog kojeg im na utakmice domaceg prvenstva dolazi u proseku svega 5-6000 ljudi. Kada igraju neku vazniju utakmicu bude ih nesto vise, izmedju 8000 i 10 000.

Jebote ne mogu da verujem da traze 25 Eura za jebenu utakmicu. Da li su oni normalni   :zbunjen
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Malo sam cackao po netu,i izgleda (neprovereno) kartoni iz kavalifikacija se brisu,dakle od 1. runde je sve cisto,osim ,naravno,crvenih kartona,tako da ce Kovacevic najverovatnije moci da igra...
Ovo me je mnogo ohrabrilo ako je istina...

Slazem se da na Marakani moramo da obezbedimo solidnu razliku za revans, ali da nam bas treba 4 : 1 !?

Valjda bi 2 : 0 ili 3: 1 bilo dovoljno :)

Inace u Portugalu se igra tek 2. kolo a nama Delibasic, koliko se ja secam, nikad nije dao gol :lol: ili mu se jednom omaklo?

Hugo Leal, ok, a 7 Brazilaca? Pa, verovatno valjaju dvojica namigivanje

Bice puna Marakana, a gostovanje ce predstavljati poduhvat!

Quote from: "slawisha"Malo sam cackao po netu,i izgleda (neprovereno) kartoni iz kavalifikacija se brisu,dakle od 1. runde je sve cisto,osim ,naravno,crvenih kartona,tako da ce Kovacevic najverovatnije moci da igra...
Ovo me je mnogo ohrabrilo ako je istina...

Randjelovic, Mudrinic, Trajkovic i Kovacevic su dobili po jedan zuti u utakmicama protiv Intera.  Pojedinacni zuti kartoni iz kvalifikacija se ne prenose, znaci nema frke za Kovacevica.  Jedino ce nedostajati Zigic.

Na listi licenciranih igraca se nalazi dva'es dvojica, ima mjesta za jos trojicu, mogu se registrovati do 1. Septembra...  Svidja mi se to sto Zenga vodi i neke omladince na "omlacivanje" u Djenovu :)

Ovde su pravila za kup UEFA, pravilo o kartonima je na 26. stranici.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "NightMare"E, ja mislim da je vreme da pocnemo vise da verujemo i da budemo optimisti.
S obzirom na rezultat i ponasanje u Cacku, treba me banovati zbog ovog lupetanja koje citiram. Izvinjavam se, trudicu se da ne ispadam glup vise.

QuoteNightMare ::
E, ja mislim da je vreme da pocnemo vise da verujemo i da budemo optimisti.  

S obzirom na rezultat i ponasanje u Cacku, treba me banovati zbog ovog lupetanja koje citiram. Izvinjavam se, trudicu se da ne ispadam glup vise
Ako budu igrali kao u Cacku ne verujem da ce posle iko biti optimista :bes

Nisu ni malo naivan protivnik, naprotiv - na priprema su pobedili i Sevilju i Sosijedad, a o nasim mogucnostima/sposobnostima ne treba previse trositi reci, pored svega ni Zigic ne igra ....

ma to je tezak protivnik pre svega ali svakoga je moguce pobediti....
verujem u bastin oporavak i ostale igrace tako da na mari ocekujem pun stadion i 2-0 za nase i siguran sam da smo u grupama u kupu uefa;)

:ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "redwarrior"ma to je tezak protivnik pre svega ali svakoga je moguce pobediti....
verujem u bastin oporavak i ostale igrace tako da na mari ocekujem pun stadion i 2-0 za nase i siguran sam da smo u grupama u kupu uefa;)

:ruke  :ruke  :ruke


Daj boze da bude tako,ali ako ode i Panta onda ko ce dati ta dva gola u prvom mecu?Nadam se da Pixi zna sta radi...

QuoteKoliko se zna,ljudi su doveli 7 nekih Brazilaca
Svakoj ekipi u Portugalu  pola tima su Brazilci, tako da ovo i nije cinjenica od koje se treba plasiti.
QuoteMirza Delibasic
:rofl
Ko se plasi Mirze bolje da ga nije.
..a patrole Kalabic Nikole...

portugalci,brazilci i 2 argetinca..
sutra im dolazi jos jedan brazilac iz Real.Sociedada ,pozajmica na godinu dana
njihov sastav,prilicno matora ekipa
http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/vereine/00_m.php4?verein_id=232

ops..nece nesto
ima gore levo search na homepage

sve u svemu,prosek godina im je 26.5..matoro to

Puna Marakana, novi napadacki tandem koje niko nikada nije video na delu u Zvezdi su odlican preduslov da Braga ode kuci posramljena. Zenga mi ne deluje kao trener koji igra zatvoreno i koji se plasi da primi gol. Takodje ocekujem da se svima izmame osmesi na licu kada budu videli imena igraca koji ce istrcati na teren!
Sve ovo daje dovoljno nade da cemo ih pobediti. Naravno fudbal je to pa se nikada ne zna.
Druga utakmica je veci problem. Ova ekipa idalje ima mentalitet one proslogodisnje, a to je da padnu i da nema povratka nazad. Opet Zenga ima malo drugaciji pristup prema njima tako da posle prvog ocajnog poluvremena oni obavezno podignu igru u drugom. Zato smatram da treba prvo poluvreme izdrzati i da ce u drugom odigrati sigurno na nivou.
Braga je iskusna ekipa kojoj je zelja da nam u Beogradu da 1 gol. Pricao sam sa nasim covekom koji zivi tamo i aktivno ucestvuje u njihovom fudbalu. Kaze da je prosle sezone Braga igrala odlicno i da je samo nedostatak publike sprecio u tome da se domognu bar LS, a kaze i da nikoga ne bi cudilo da su bili prvaci. Ove godine su jos ambicioznije pristupili svemu i nadaju se tituli. Evropu su shvatili veoma ozbiljno i sa velikim optimizmom ulaze u dvomec sa nama. Taj optimizam moze biti nasa sansa jer za njih smo nepoznanica, a lako su zakljucili da nismo neki tim.
Kaze da je nasa prednost u njihovoj tvrdjoj igri. Jednostavno to je ekipa koja ide na pobedu sto znaci da im nije prevashodno postici puno golova. Ako ih na Marakani sprecimo da daju gol, a mi postignemo 2 dovodimo ih u situaciju da predju sa tvrdje i donekle "davljenicke" igre na brzu igru, a to im i nije jaca strana...
Tako on vidi celu situaciju. Ne igranje Zigica na Marakani vidi kao nas veliki hendikep, ali opet ta skrivena prednost jer oni nas tek u tom slucaju uzimaju zdravo za gotovo...
Koliko ce sve biti ovako to cemo tek videti...

kako god bilo ja dolazim na maru na prvu utakmicu. Jos ako mi stigne novi padobran (crveno-beli sa Zvezdinim grbom) ima da sletim na centar pa makar ne vidio utakmice.
Ali pored sale (i donekle zbilje) mislim da cemo imati veliki problem da im damo gol posto nema ni Zige ni Pante.
Ako potpise Mladenovic mozda budemo jaci odozada pa ne primimo gol sto obecava jer je to veoma vazno. Sve u svemu nek nam Bog pomogne. Ako prodjemo u ligu mislim da prezimljavamo.
Pozdrav
 know why the birds sing

Mislim da je Purovic danasnjim nastupom u reprezentaciji osigurao sebi mjesto u prvih 11 protiv Brage...
Ja pretpostavljam da ce Zenga poceti samo sa njim u spicu a malo iza ce biti Jankovic...