Dali neko zna od koga su oni ispali ( ako su igrali kvalifikacije za ligu sampiona ), ili koga su pobedili ?? :zbunjen


Usli su direktno iz prvenstva, jer Portugalija drzi visok koeficijent na listi. Nisu igrali kvalifikacije. Dobro je sto prvu igramo kod kuce.

Evo jos nesto malo o SC Bragi:
http://www.uefa.com/footballEurope/Club=52336/domestic.html


Ne znam zasto,ali se slazem sa cazzom...
Nisam optimista,da Zigic nije napravio onu glupost mozda i nesto..ovako tesko,mnogo tesko...
Pa zasto ne ubosmo tu mipu jebenu,ili te dance pa da se opustimo..au u kurac :bes
Ali Zvezda je Zvezda  :D

Bice zajebano protiv Brage. Bolje da smo dobili ove Skandinavce...

Кога бре, боли курац, што је неки, бугарин, идијот убијен! Радомир

Zasto ste pesimisti?  Prva se igra kod kuce, do tada se oporavljaju Milovanovic, Basta; vratio se Bisevac. Tu ce biti i stranci, bicemo i "malo" uigraniji.  Prva utakmica je za 20 dana, ima vremena da sve dodje na svoje mjesto.  Ja Zvezdi zelim najbolje i nadam se dobroj, pozrtvovanoj igri uz dobre rezultate.  Zaboraviti ove iz one drzave  :) i uopste ne razmisljati o tim utakmicama, jedino sta se treba popraviti za sledeci krug takmicenja.

Evo im proslogodisnjih rezultata u evropi:
Prva runda

Njihov protivnik iz prve runde, takmicenje u grupama.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Mislim da smo izvukli sigurno najtezeg rivala,ali to ne znaci da su jaci od nas,cak suprotno.Sigurno da ekipa ciji je delibasic prvi spic ne moze biti pretjerano jaka.Usput bolje je i sto prvu utakmicu igramo na marakani,tako da ce Zigic moci da igra u revansu gdje ce nam biti mnogo potrebniji. :ruke

Pa ako ih je prosle godine izbacio Harts ne vidim bas nijedan razlog zasto i mi ne bismo mogli!Nisu bauk,dobra ekipa verovatno jesu ali ne i da ih sad precenjujemo.

Pa svima vama je super sto prvu igramo ovde a ja cu biti u Grckoj tada.Znao sam, sinoc ortaku kazem da je prva sigurno ovde i da cu Zvezdu na Mari gledati tek u grupi UEFA  namigivanje . Najtezi protivnik od onih pet, jako su nepredvidivi koliko znam sa kladionice. Godinama zaobilazim tu ekipu na listi.

Da su nezgodni, jesu. Ali daleko od toga da su nepobedivi. Uostalom, na njih idemo posle 4-0,  a ne kao prosle godine posle onoga. Prolazimo.

Uz našu podršku, na Mari će biti 2-0 za nas, a tamo će Žiga uvaliti za 1-2 i eto nas u Ligi! Šta ste se usrali, pa ni Porto nije što je nekad bio, a kamoli oni...
Dajte malo optimizma! :ruke  :ruke  :ruke A i Andrija nam je prednost... :finger



Neci biti lako alo proslazimo 100%,ne svidja mi se samo sto svi pricaju samo o Zigicu.Ako sve od njega zavisi onda stvarno ne znam cemu se mi nadamo.Ovo je ekipa koja moze da nadoknadi izostanak jednog igraca...


Inace,na zvanicnom sajtu naseg kluba sam citao izjavu Jankovica,i on je spomenio ako sam dobro video da ni Kovacevic nece igrati...ako je to tacno onda jebiga,jedino se nadati Bastinom oporavku!

Quote from: "slawisha"Inace,na zvanicnom sajtu naseg kluba sam citao izjavu Jankovica,i on je spomenio ako sam dobro video da ni Kovacevic nece igrati...ako je to tacno onda jebiga,jedino se nadati Bastinom oporavku!

:zbunjen
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Ako je zvanicni sajt "NASEG" kluba B92 onda si pogrijesio diskusije i ne navijamo za isti klub!  :boks

"Žigićev crveni karton predstavlja problem, ne treba zaboraviti da ćemo igratii bez Kovačevića. Medjutim, moramo i možemo i bez njih. Mislim da će trener napraviti dobre korekcije u igri, vraća nam se Basta, neko od ,,špiceva" će dobiti šansu i nadam se iskoristiti je ,, rekao je Boško Janković za B92.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

ma samo da se malo bolje uigramo(imamo 20 dana valjda hocemo), i dobijamo ih 100% !!! Brazilac ce da igra, Basta je tu, sve je kako treba...
...malo mi se ne svidja sto je prva kod kuce al sta je tu je... uglavnom prezimicemo u evropi...

Hoce li ko da mi objasni kako je moguce da 29.Septembra u Beogradu igraju Zvezda i partizan protiv svojih Evropskih protivnika?Zar nije pravilo da u istom gradu ne smiju da se igraju Evropske utakmice na isti dan?
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "ENERGIENYC"Hoce li ko da mi objasni kako je moguce da 29.Septembra u Beogradu igraju Zvezda i partizan protiv svojih Evropskih protivnika?Zar nije pravilo da u istom gradu ne smiju da se igraju Evropske utakmice na isti dan?

Mi igramo 15.9. na Marakani, a groblje na svom stadionu 29.9.

JBG, jeste zajeban protivnik, ali ako hocemo dalje, moramo da budemo najjaci kada je najteze.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]