U isto vreme kada je izasla vesto  Valteru Zengi dosla je i vest da ce Crvena Zvezda kao generalnu probu pred pocetak prvenstva odnosno kup UEFA,imati protiv torinskog јuventusa. Ovaj mec ce se odigrati u Kanadi 2 avgusta, a Zvezda ce inace i zaraditi tako sto ce za ucese dobiti 100.000 evra +placeni troskovi.
Mislim da je ovo fantasticna stvar i najbolja moguca proba!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Феноменално! :ruke

Ево целе вести

ZVEZDA NA JUVENTUS
CRVENA zvezda će 2. avusta ,,skoknuti" do Toronta i odmeriti snage sa Juvetusom. Kakva provera za novu sezonu. Prvo, pa ,,Stara dama". I to torinska. A Italijani će igrati u najjačem sastavu.
Osim žestoke utakmice koja će pokazati treneru Ratku Dostaniću koliko Zvezda može na startu sezone, crveno-beli će, uz sve plaćene troškove, zaraditi i 100.000 dolara.
Pošto se meč sa Juventusom igra 2. avgusta u dalekoj Kanadi, Crvena zvezda će od Zajednice prvoligaša zatražiti da se prvenstvena utakmica sa Hajdukom iz Kule pomeri za jedan dan, dakle, da se umesto 6. igra 7. avgusta.

QuoteOsim žestoke utakmice koja će pokazati treneru Ratku Dostaniću koliko Zvezda može na startu sezone,

Nisam bas siguran da ce Spajdermen povesti Ratka sa sobom  namigivanje
Dobra stvar ali koliko je pametno, voditi ih u Toronto par dana pred pocetak prvenstva. Mada ko zna mozda ima neki dobar igrac u Juveu, pa ako nam se svidi mogli bismo ga dovesti, posto je Saviloa otpao.

chi non salta è bianconero!

пОзДрАв!!!

L'UNICA FRUTTA DI VIERA é LA BANANA!!! :D

Sada je vrjeme da se ova strana dijaspore pokaze u navijanju i organizaciji. Konacno smo dobili priliku. U svakom slucaju ocekujem dobar provod i navijanje  :ruke . Ako ima neko od forumasa s ove strane bare (NY ekipa, ili bilo ko iz CA), da ide na tekmu, nek se javi na pm, zagrijavanje je vec pocelo.

Juve, Juve, vaffanculo!!!  :finger
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

QuoteJuve, Juve, vaffanculo!!!

hvala za materijal, posluzice !

Nesto se mici u Zvezdi! :)
Sto se tice Juventusa, treba im spomenuti zasluge koje imaju u njihovim uspesima sudije i dopa, ovo je njihova slaba tacka. :batine

Qi vince ,qi perda ,A RESTA JUVE MERDA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ruke  :ruke  :ruke
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI-B.B.R.S."Qi vince ,qi perda ,A RESTA JUVE MERDA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ruke  :ruke  :ruke

Neznam sta si hteo da napises al ovo gore nije korektno i nema smisla!

Hoce li da dodje, kojim slucajem, neko iz ekipe ....?


za 'amere',

moze li da se predje kanadska granica (iz USA) samo sa licnom kartom - a da nisi (usa) drzavljanin i da nemas zelenu kartu (odnosno, da je odobrena ali jos nisi dobio ....)

stavise magarci utakmicu u utorak  :(

Quote from: "pravi Bole car"
Quote from: "COFI-B.B.R.S."Qi vince ,qi perda ,A RESTA JUVE MERDA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ruke  :ruke  :ruke

Neznam sta si hteo da napises al ovo gore nije korektno i nema smisla!
Sto to je glavna prozivka u Italiji za Juve.Inace ja iz dna duse MRZIM Juventus,tako da neznam u cemu je problem.
PS:U prevodu ovo znaci:"I kad pobedjuje,i kad gubi Juventus i dalje SMRDI!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!


Quote from: "COFI-B.B.R.S."
Quote from: "pravi Bole car"
Quote from: "COFI-B.B.R.S."Qi vince ,qi perda ,A RESTA JUVE MERDA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ruke  :ruke  :ruke

Neznam sta si hteo da napises al ovo gore nije korektno i nema smisla!
Sto to je glavna prozivka u Italiji za Juve.Inace ja iz dna duse MRZIM Juventus,tako da neznam u cemu je problem.
PS:U prevodu ovo znaci:"I kad pobedjuje,i kad gubi Juventus i dalje SMRDI!!!

A RESTA JUVE - neznaci ama bas nista na zabarskom i u toj recenici nema smisao!Mozda nisi lepo napisao/prepisao,a to dal mrzis ili volis juve nije me interesovalo.Konkretno sam te ispravio zbog ljudi koji idu na tu utakmicu a hteli bi da iskoriste neke recenice ili paralo pa da se ne bi blamirali,kao sto je ovo tvoje em nije pravilno napisano em nema smisla(kao recenica)!

Quote from: "supreme"Juve, Juve, vaffanculo!!!  :finger

Kao i ovo,koliko sam upoznat zadnje rec se sastoji iz 3 reci a ne ovako zajedno mada nisam 100% siguran posto nisam zabar al mi je zena zabarka! :D

Pozdrav



slobodno zaklucaj temu!

"Vazno saopstenjeNAZALOST UTAKMICA JE OTKAZANA.

DANAS JE TO DEFENITIVNO POTVRDJENO

Razlog je taj sto stadion nije mogao da instalira prirodnu travu za utakmicu

a JUVE nije hteo da igra na vestackoj podlozi iz straha de neki igrac bude povredjen."

nabijem ih sve na kurac, i ove debile kanadjane i zabrske picketine