Quote from: "COFI-B.B.R.S."e ljudi jebes ti i trenera i igrace i sve kada imamo onakvu upravu.Tacnije NEMAMO,jer nama upravu cini zoki averamovic(bog da nam se smiluje) i to je on kao zaduzen za marketing(nije ni cudno sto nemamo kesa ni za plate tetkica) i jedan advokat koji je tek u zadnjih godinu dana nesto kao poceo da SAZNAJE sta je fudbal!!Sve dok mi nedobijemo novu upravu ,administrciju,kordinatora,i MARKETING, nema sta da raspravljamo!!!

Ако мислиш на Вујина, силно грешиш, човек је у управи Звезде скоро 3 деценије и више, али се никад није превише приказивао у јавности.

У сваком случају Управа је у qurcu и нешто брзо мора да се промени. ХИТНО!

Quote from: "Boka"
Quote from: "COFI-B.B.R.S."e ljudi jebes ti i trenera i igrace i sve kada imamo onakvu upravu.Tacnije NEMAMO,jer nama upravu cini zoki averamovic(bog da nam se smiluje) i to je on kao zaduzen za marketing(nije ni cudno sto nemamo kesa ni za plate tetkica) i jedan advokat koji je tek u zadnjih godinu dana nesto kao poceo da SAZNAJE sta je fudbal!!Sve dok mi nedobijemo novu upravu ,administrciju,kordinatora,i MARKETING, nema sta da raspravljamo!!!

Ако мислиш на Вујина, силно грешиш, човек је у управи Звезде скоро 3 деценије и више, али се никад није превише приказивао у јавности.

У сваком случају Управа је у qurcu и нешто брзо мора да се промени. ХИТНО!
Nisam se dobro izrazio,hteo sam da kazem kako je tek u zadnjih godinu dana poceo da se bavi necim sto nikad u zivotu nije radio(upravljanje klubom) ,on jeste bio 3 decenije u upravnom odboru ali je tek u poslednjih godinu dana prihvatio teret na svoja ledja.poz  ;pljuga
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Ja ne mogu da verujem koja je seljacina ovaj Ratko Dostanic. Na zadnjem derbiju, naravno i za vreme konferencije za stampu, onda jos jednom cini mi se posle Radnickog, a i danas na sos-u covek nosi istu kravatu. E sad ne bi to bilo toliko strasno da kravata nije crno-bela.

Dok drugi treneri nose salove svog kluba, setmo se i Muslina, ovaj seljak za vreme derbija nosi crno-belo. Ja reko' zajeb'o se jednom, a on danas opet.

Nije mi jasno sta mu je u glavi majke mi...

Nema čovek para da kupuje kravate, štedi ih za dovođenje Đokaja i ostalih pojačanja svetskog nivoa.  :(



Od dakle god da pocnes je BRUKA I SRAMOTA sem nekih izuzetaka.Dok se neprivatizuje klub tako ce biti.Iz godine u godinu je tako,sve veca beda

Quote from: "novi sad kkk"Od dakle god da pocnes je BRUKA I SRAMOTA sem nekih izuzetaka.Dok se neprivatizuje klub tako ce biti.Iz godine u godinu je tako,sve veca beda
A iluzija kvaliteta traje deljenjem titula na neravne casti sa partizanom. :boks

PS Sta ti to znaci to kkk??? :nene
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Pa ja trazim gdje da napisem nesto o njemu,na netu sve zakljucano kad sad naletim na ovo :) . Ratko dostanic? Boze kakav kreten od covjeka,kakve izjave u kojima je ponizio nas klub i sta jos vec. I inace sam alergican na defanzivce trenere,ali on je sve prevazisao. A tek kad izjavi da je on trener koji uvijek igra na gol vise. Ja nisam neki strucnjak ali znam da kad imas covjeka od preko 2 metra moras da igras sa 2 krila tj. sa 3 spica. Zigic ne treba da predje centar nikada,ja popizdim kad vidim da ko lud trci gore dole da bi izbio loptu kod kornera i onda naravno da nema snage napred. Duplo bi bio korisniji jos da mu trener kaze stoj gore i trpaj,ali mi imamo seljacinu a ne trenera. Samo kad pomislim nas napad sa Zigicem centarforom,lijevim krilom Djordjicem i desno Pericom,a sve su mogli dovesti. Naravno tu nasa bajna uprava cini cuda u negativnom pravcu. Mali Djordjevic je trenutno najjaci igrac,obozavam da ga vidim,prava prznica,nema prolaza,ide u kost,i ne pruza ruku posle duela,bice igracina.Boze samo da mi je docekati da jednom imamo trenera koji ce postaviti formaciju sa trojicom u napadu. Najgore mi je sada sto ce se i uprava i dostanic vaditi na jebeni kup a Zvezda nikad gora nije bila u istoriji.

poz

pa dobro misilm da u vezi kornera nisi u pravu. Mora se Zigic vracati da pomogne odbrani, pa koliko je lopti skinuo ove sezone poslije kornera protivnicke ekipe?

Al' neka si ti naso mjesto da otvoris dusu....mada sam ja ocekivao dosta zustriji post.....jebanje keve i te stvari  :D

Da mi napadamo nebi protivnik ni izvodio vise od 2-3 kornera,a ovako zigic sprinta gore dole 15 puta za 90 minuta. A posto si me navukao zemo Dostanicu jebem ne kevu nego sve po spisku namigivanje

Quote from: "bl_regency"Najgore mi je sada sto ce se i uprava i dostanic vaditi na jebeni kup a Zvezda nikad gora nije bila u istoriji.
Eeee, pa sto mislis da igramo sedmo uzastopno finale u kupu? :boks  Kad smo izgubili od Sartida odmah je bila frka, a da smo dobili verovatno nista od toga ne bi ni bilo (naravno i od frke nije bilo nista, al eto)
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

epa jeste dostanic glup ali onaj glodarski vermez je pet puta glupji od naseg...
pogledajte samo jedan deo izjave na konferenciji za stampu trenera partizana:

- Sledi nam još jedan derbi u nizu. Rekao sam i u prošlom delu prvenstva da su Zeta i Partizan naše trenutno dve najbolje ekipe i pruža nam se prilika da, pred nadam se punim stadionom u Golubovcima, overimo i matematički novu titulu šampiona.  


DA LI JE TO ON UPRAVO REKAO DA JE ZETA BOLJA OD ZVEZDE ???IL SE TO MENI SAMO CINI ???

:o

NA MARAKANI SMO KARALI I TU NJEGOVU ''VELIKU''ZETU I TAJ NJEGOV PARTIZAN ! :jebanje  :finger
Cinjenica je da ove sezone partizan ima bolje rezultate(svi znamo zasto)od zvezde ali to da je Zeta bolja ekipa od Zvezde epa to stvarno...nije normalno !

Quote from: "Gigac_FCRS"epa jeste dostanic glup ali onaj glodarski vermez je pet puta glupji od naseg...
pogledajte samo jedan deo izjave na konferenciji za stampu trenera partizana:

- Sledi nam još jedan derbi u nizu. Rekao sam i u prošlom delu prvenstva da su Zeta i Partizan naše trenutno dve najbolje ekipe i pruža nam se prilika da, pred nadam se punim stadionom u Golubovcima, overimo i matematički novu titulu šampiona.  
Kompleksi su cudo :boks
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "novi sad kkk"Od dakle god da pocnes je BRUKA I SRAMOTA sem nekih izuzetaka.Dok se neprivatizuje klub tako ce biti.Iz godine u godinu je tako,sve veca beda
A iluzija kvaliteta traje deljenjem titula na neravne casti sa partizanom. :boks

U neku ruku si u pravu, jer kad god mi osvojimo titulu retko kada to ne bude i dupla kruna, koju glodari mogu samo da sanjaju...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Upravo tako. Fudbal nam je sranje, malo dobrih igraca, los trener Dostanic. Ako ostane Dostanic i ne bude pojacanja eto nama nove petarde u Evropi.

EH dok ovo pisem izgubismo od buducnosti na sred marakane...vec odvano mi je pukao film sta se tice igre a stvarno ovako (takticki) ne moze dalje. Jest da je kraj sezone a zasto bacaju price kao trebamo da pobijedimo sve ostale tekme itd. Ovako cu na kraj kao dobro proci (sa kupom - ma da ja nikako ne mogu da se zadovoljim stime), bez kritike, ambicije za novu sezonu...uvek godina uz godinu sve iste price. Liga sampiona svake godine mora da bude cilj i nista drugo...da udjes u tu ligu moras da budes sampion, to je cinjenica. Zasto bi se zadovoljio kupom kad je glavni konkurent ovu sezonu (nazalost) uzeo titulu i pokazao se na evropsku scenu. A mi opet nista...eto jedino sto nismo od glodara izgubili a nemoj pitati kakvom igrom. Kup te ne vodi nigde...(ka svake godine na tabeli osiguramo igru u neki evropski kup)

Zvezda je institut, Zvezda je poznata da zna da igra fudbal dje je napad u prvom planu. PA dje je to nestalo pitam Dostanica...ispred mene je neki tip vec pricao da Zvezda treba da ima tri napadaca, sa krilima da se igra. Da bude takozvana 'desetka u timu'...Zasto se povlacimo kad dajemo gol??? Pa pogledaj PSV-a protiv Milana, ladno cijelo vrijeme napadaju i kad su dali drugi gol. Muski su izgubili, sve svetske medije ih hvalili. A nama je tesko u nase prvenstvo da napravimo bar makar nesto! Neznam, mrzi me kad ne vidim svetlo na kraju ovog tunela...(mislim na sami fudbal)!

Pored svega ovog znam da cu i u sledecu sezonu biti uz Zvezdu na gostovanja pa i na marakani!!
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

:batine Dostanic je jedna velika pi*ka,koja je na svom prvom derbiju bio toliko srecan neresenim ishodom kao da je bod uzeo Realu,Milanu ili nekom takvom timu,a ne glupom Partizanu.Njega sa jos nekolicinom igraca i likovima iz uprave treba lansirati u pi*ku lepu,jer im je tamo i mesto.
Croatia-Partizan: "Kralj je u svoj gol ugradio 7 brava i 5 alarma, ali izgleda da mu to nije pomoglo (5:0)" Svaka čast momci! :-)

bl regency wrote:

QuotePa ja trazim gdje da napisem nesto o njemu,na netu sve zakljucano kad sad naletim na ovo  . Ratko dostanic? Boze kakav kreten od covjeka,kakve izjave u kojima je ponizio nas klub i sta jos vec. I inace sam alergican na defanzivce trenere,ali on je sve prevazisao. A tek kad izjavi da je on trener koji uvijek igra na gol vise. Ja nisam neki strucnjak ali znam da kad imas covjeka od preko 2 metra moras da igras sa 2 krila tj. sa 3 spica. Zigic ne treba da predje centar nikada,ja popizdim kad vidim da ko lud trci gore dole da bi izbio loptu kod kornera i onda naravno da nema snage napred. Duplo bi bio korisniji jos da mu trener kaze stoj gore i trpaj,ali mi imamo seljacinu a ne trenera. Samo kad pomislim nas napad sa Zigicem centarforom,lijevim krilom Djordjicem i desno Pericom,a sve su mogli dovesti. Naravno tu nasa bajna uprava cini cuda u negativnom pravcu. Mali Djordjevic je trenutno najjaci igrac,obozavam da ga vidim,prava prznica,nema prolaza,ide u kost,i ne pruza ruku posle duela,bice igracina.Boze samo da mi je docekati da jednom imamo trenera koji ce postaviti formaciju sa trojicom u napadu. Najgore mi je sada sto ce se i uprava i dostanic vaditi na jebeni kup a Zvezda nikad gora nije bila u istoriji.

Bravo Brate. Sto posto se slazem

Za prosli derbi igraci su se radovali kao mala deca ali posle neresenog rezultata. To je bio presedan.

Evo sad citam da je Drulic slobodan igrac,pa s obzirom da ce nam oba napadaca otici ovog leta,mogli bismo malo da se zainteresujemo...